Įkraunama...
Įkraunama...

2011 Dvynukų namai

QUOTE(rudaakeingri @ 2013 06 27, 22:23)

Trakva, labai už širdies griebiantis laiškelis, kai skaičiau tai net ašarą išspaudė. Norėčiau, kad ir mano dukros taip nors galvotų, nes didžioji su savo paauglystės fanaberijom, jau kartais labiau išvargina, nei du mažiukai smile.gif

smile.gif ,oi turi ir maniske tu paniberiju,ji irgi 2001,o dar svarstykles doh.gif ,kazkaip autoritetas jos bdavo jos kriksto mama(mano sese),ir net pati netikejau,kad taip gali parasyti apie mane,nes pykstames mes pastoviai biggrin.gif
Oi,musu darzelis liepa budintis mieste doh.gif ,tai jau po dvieju dienu darbo rauna stoga,vaiku 20,visi is skirtingu darzeliu,tvarkos jokios,o dar mano pupu grupe remontuoja,tai ju aukletojos iskomandiruotos i kitas grupes,tai jos su manim,mano grupeje doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif ,isprotesiu.Gerai,kad kita sav gryzta MB,tai nevesi ju i darza,lai teva vapyruoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakva @ 2013 07 03, 22:27)
smile.gif ,oi turi ir maniske tu paniberiju,ji irgi 2001,o dar svarstykles doh.gif ,kazkaip autoritetas jos bdavo jos kriksto mama(mano sese),ir net pati netikejau,kad taip gali parasyti apie mane,nes pykstames mes pastoviai biggrin.gif
Oi,musu darzelis liepa budintis mieste doh.gif ,tai jau po dvieju dienu darbo rauna stoga,vaiku 20,visi is skirtingu darzeliu,tvarkos jokios,o dar mano pupu grupe remontuoja,tai ju aukletojos iskomandiruotos i kitas grupes,tai jos su manim,mano grupeje doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif ,isprotesiu.Gerai,kad kita sav gryzta MB,tai nevesi ju i darza,lai teva vapyruoja smile.gif


Tai musiskei ir kriksto mama vienintelis dabar autoritetas likes smile.gif

Mes i Zirmunu "vieversi" papuolem, tai MB sake ir kad remontuoja ir kad tik dvi grupes, kurios perpildytos. O taip planavom, kad jau nuo vasaros prisipratins ir lengviau adaptuosis doh.gif
Atsakyti
sveikos, ieskau savo dvynukems drabuzeliu 68-74d. gal kuri mamyte parduoda smile.gif 4u.gif

bendraukime per AZ ax.gif
Atsakyti
blink.gif EI Masos,kur visos dingot??????????????? g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Mergaciuk,ku ku,matau tave clap.gif
Atsakyti
labas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos gyvvos, kad dar cia tongue.gif

As irgi seniai besirodziau, bet matyt sugrizimai i darbus ir vasara visiems duoda savo. Na gal nenumarinsim temos visai mirksiukas.gif

Musu fronte kazkokiu ipatingu naujienu kaip ir nera, as i darbeli einu, vaikai i darzeli... dienos bega, net nespeju ziureti i kalendoriu... Seip darzelyje jiems patinka, tokie dideli patapo, savarankiski, viska patys daro wub.gif kartais pasiilgstu to laiku kai visiskai priklausomi nuo manes buvo.
Su puodais vis dar pilnai nesusidraugave blush2.gif na bet pazanga nemaza yra, tai tikiuosi iki rudens isgyvendinsim sauskelnes is namu (cia mano svajone, tikiuosi ir ju lotuliukas.gif )
Kas dar cia tokio... Aleksas miega kaip naujagimis, 7 menesius neturejau ne vienos nakties miego, jau taip pavargau ir lasiukus davem ir ignoravom ir bandem aiskintis niekas nepadeda... tikiuosi iki mokyklos susitvakys miegai doh.gif
Tai tiek is mano fronto, visoms graziu dienu ir siltos vasaros, bandysim ir mes kita menesi paatostogauti, nes siemet neturiu beveik atostogu verysad.gif
Atsakyti
labos smile.gif
nu rimtai, numirojus jau visai tema.. matyt isties vasara ir darbai daro savo smile.gif nepradinkit, moteros! labai jusu visu pasiilgstu ax.gif
pamaciau keleta nuotauku feisbuke - nu bliam, kaip paauge vaikai, nesitiki! jau visai zmoguciai, nebe tie leliunai, kokius atsimenu..

pas mus kazkokiu grandioziniu naujienu nera. atostogaujam dabar LT - as jau antra menuo cia, vyras tik dabar prisijunge. labai man smagu buvo vienai su vaikais pabuti visa menesi - rimtai, kaifavau. tevai kazkiek padejo, kiek ju jegos leido, bet ir maziai jau susavarankiskejo gerokai. tokie idomus darosi - ypac kalbejimas jiems "amziaus" pridejo, prisijuokiu besiklausydama isvedziojimu biggrin.gif seneliai visi irgi tirpsta nuo siu anuku - man taip smagu matyti, koki grazu rysi jie tarp saves kuria wub.gif

su pasiekimais pas mus taip vidutiniskai, bet nebesuku del nieko galvos. ant puodo sedi abu - julija kazkaip greiciau (praktiskai per pusdieni) ismoko, puikiausiai pasipraso, o jokubas vis dar prigamina avariju, bet diena dienai nelygi. tiesa, migdau dar su pampiais - nezinau net, ar jie jau tam pasirenge. pastebejau, kad po miegu ju pampiai buna nu tokie bombonesiai, pilni pilni, tai jei nuogom dupcem palikciau - nespeciau ciuziniu keisti doh.gif o kaip jus - zadindavot nakti nusiusinimui?
soskes vis dar burnoj ax.gif vis keliu ir keliu i galas zino kada doh.gif tipo "rytoj".. nu amzinai su jom neliksim - tik tuo guodziuosi.
valgyt patys tai tingi - kartais pavalgo, kartais rekia, jog mamos nori. pietus sumaitinu pati, nes jei palikciau juos ramybej, butu is lekstes sunaikinti tik makaronai/ryziai/duona, o visos mesos ir darzoves tvarkingai paliktos. vis dar reikia gudrybiu sveikesniam maistui isiulyti..
su kalbejimui nerealiai prasimuse lietuvoj budami - progresas akivaizdus, bet panasu, kad anglu k. visai pamirso - supranta, bet kalbet nebekalba. kaip cia bus nebezinau.. tikiuosi, kad atgamins iki darzo pradzios.
abu vis padraugauja, pasimusa, vel pasibuciuoja - ir taip uzsuktas ratas. labai jau net ir nebereaguoju. paneliukas tik mano toks is verksniu gimines - jei tik kas, tuoj kakaryne paleidzia. ir dar taip garsiai. siaip gan isteriskos naturos ji, visko reikalauja rekimu. nepatinka man tai, labai nepatinka, bet nebezinau, kaip tuos bliovimus isgyvendinti. visaip bandom kalbetis, bet jokios veiksmingos taktikos dar neradom. siaip matau, kad julijai labai sunku buti dvyniu - sunkiai ji dalinais demesiu, tokia gan pavydi, savininkiska, kai kalba apie mama sukasi. ji kaip maza erkute - kai isisiurbs, tai nebepaleidzia. sugalvos, kad nori siuo metu ant ranku - ir viskas, nusisaukit visi, dzin, kad tavo rankos miltuotos ar dar kokios, mesk ir imk ja kuo greiciau, nes toki triuksma uztaiso doh.gif ir uzsispyrusiai ilgam. o ir as tokios ozkos naturos - kuo labiau prie manes kimba, tuo labiau nustumt norisi. tai visokiausiu ivairiausiu jausmu man sitas vaikas sukelia...
ir siaip - per ta menesi priprato tiek abu su manim buti, kad dabar kitus sunkiai net prisileidzia. is serijos - gerima ne tai, kad turi jiems paduoti (nors ranka pasiekiamas), bet dar ir paduoti turi butent mama. nakti paglostyt ne bet kas, o mama. ir daugeliui dalyku taip. esu ju asmeninis vergas smile.gif vargina tai truputi.
su miegais kazkaip visaip pas mus. visuomet nors vienas buna neramus: kelias dienas julija miega kaip kudikis be pertrauku, bet jokubas bent pora kartu pravirksta, paskui pasikeicia.. praktiskai kasnakt tenka po kelis kartus keltis. tik tiek, manau, mums cia soskes juoda darba daro - prabunda po kokio sapno, soskes neranda salia ir uzsibliauna, kad nori jos uzmigimui. tikiuosi, kad ju atsikracius, pageres reikalai su miegais. siaip pradejo gan sunkokai dienos miegui migdytis - jau vienu metu pradejau tyliai panikuoti, kad tik rupkes nesumastytu isvis dienos miego atskratyti doh.gif bet kasdien bent jau po 1,5-2 val ismiega - tik va beveik tiek pat migdymasis trunka. veda mane letai is proto tie ju cirkai lovose dienos metu..

tai vat tokios spalvotai kasdieniskos musu dienos.

pasipasakokit, kuom jus gyvenat!

trakva, kaip tavo pacios sveikatos??
Atsakyti
Labukas,

bega vasarele...o liepinukus dar noreciau pasveikinti su antruoju gimtadieniu (kad ir kaip paveluotai)- tai Agneees sunelius ir Feju Fejos dukreles-bukite sveikuciai 4u.gif 4u.gif

Na,o mes gyvenam taip:miega paneles visai neblogai,na tik Smilte pabunda kartais ir praso atsigerti,o diena tai visai lengvai uzmiega (bent jau kol kas); valgyme nieko naujo-Smilte gerai,Rusne mazai,oi kaip mazai (maniskes atrodo kaip pametinukes,kiti net nusistebi,kad cia dvynukes biggrin.gif );puoduku reikalai...oi oi oi...namie laksto nuogos,nes tik tada pacios atsiseda ant puoduko ir padaro visus reikalus be problemu,bet jei tik uzdedu triusikelius,jos mano,kad "saugu" ir varo net nesusimasdydamos-tai i lauka ir miegoti dedu sauskelnes pilnu tempu...
Siaip dabar atejo kazkoks sunkus laikotarpis-visko neigimas ir priesingai darymas (ypac Rusnes)...prisipazinsiu,ziauriai pavargstu...nesu megeja bedavoti,bet...sunkus man toks laikotarpis,spaudzia sirdi,kad tenka ir pasipykti su dukrytem (bet kai po grazaus pasikalbejimo apie sedejima autokeduteje, vis tiek tenka laikyti Rusne prispausta tam,kad uzsekciau saugos dirza,man buna ne kas...arba zaidziam su plastilinu,kalbam,kad jis zaidimams skirtas,o Rusne ziuri man i akis ir laizo ryskiai oranzini plastilina... doh.gif ,nors i burna dejimo laikotarpis lyg ir seniai pamirstas)Dar Rusnei buna taip-kai kas nors nesiseka,suspygia ir puola musti seses,nors ta sese visai nekalta ...
Labai jos pas mus skirtingos-Rusne nori vartyti knygutes,mokintis spalvas,skaiciukus ir jai visai neblogai sekasi,bet Smiltei visai neidomu,ji nori isijungtis daineles ir kartu sokti...as net nezinau,kaip save padalinti...yra keletas bendru veiklu,kurios joms abiem patinka,tai daineliu dainavimas kartu,kamuolio metymas,lego kaladeles. Zinoma,pesasi jos del zaislu,o ypac del lego zmogeliuku...
Kalba pas mazyles-Rusne sneka "zmoniu" kalba daugiau nei Smilte,bet ir ji po truputuka sese vejasi.Bet jei atvirai,man atrodo,kad jos mazai dar sneka "zmogiska"kalba,labai daug sava ciauska.Na,as lauke daznai tu vaikiuku visokiu sutinku,tai vis nepastebai palyginu,ko zinau,geriau jau nedaryti blush2.gif
Prie juros maniskes turbut vieninteles suma kelia...ir begioja i skirtingas puses...tiesiog gyvas spektaklis biggrin.gif

Bet sia vasara nei su vienais dvynukais nebuvom susitike,niekas nepaskambino...Ech,o praita vasara tai buvo gausi susitikimu smile.gif

Tai tiek is musu varpines.Mamytes,kaip jums sekasi suderinti dvynuku skirtingus poreikius veikloje?
Atsakyti
zinok, neroli, tas pats, tas pats su tais priestaravimais. as nors ir priesingai - esu greitai ismusama is veziu, bet irgi jau grauziuosi del tu pykciu su vaikais. kasdien, atrodo, sau pasizadu, kad jau rytoj viskas, bandysiu valdytis ir visas situacijas spresti graziuoju, bet lipa lipa lipa jie ant "mozolio", kol vel nebesusilaikau... mane labiausiai suerzina visi tie "tik mama" dalykai: i lova ikelt "tik mama", is lovos "tik mama", i kedute - "tik mama", ant puodo - "tik mama" ir t.t. vyras sedi namie ir ilsisi. nesakysiu, kad nakti irgi "tik mama" gali nuraminti. nu jauciuosi labai del to uzsiknisusi. kalbejom su vyru, kad bandytu rasti savo budu, kaip tuos vaikus prisnekinti duoti ir teciui truputi darbo namie, bet jie uzsioziuoja, vyras rankas nuleidzia, o as paleidziu kakaryne doh.gif ir tu oziu daug.. mazoji ypac - jei tik kas ne taip, nei kad ji nori - tuoj krenta i baisia isterija. kartais puolu raminti, kartais jau pyktis suima - kodel dabar turiu iskart lekti tenkinti jos noru, nors ir pati ta ar ana pasidaryti moka. oj, tai tada rekimai isauga i klyksmus isvis sunkiai nuraminamus. nu strojina mane ji, grazu ziureti doh.gif as jau tikrai kartais pasimetu nebezinodama, kaip cia su tuo vaiku elgtis. nuojauta jau isvis tyli ir nieko nebesako. ignoruoju dazniausiai - bet paskui labai save plaku del tu ignoru, nes pacia vaikystej taip ignoruodavo, zinau, kad kartais budavo labai skaudu (net jei ir be reikalo didelio bliaudavau). bet kad su Julija tie bliovimai tokie jau pasikartojantys ir kasdieniniai, kad jau nebenoriu ir demesio per daug kreipti, bo pataps jai iprastu bendravimo budu. uch, zodziu, nelengvas metas rimtai smile.gif

del noro skirtingoms veikloms suderinimo - ivairiai buna. kartais bandau prisnekinti ta, kurio noras lyg ir silpniau isreikstas, is pradziu uzsiimti tuo, ko nori kitas. jei nepavyksta - siulau trecia veikla, kuri uztikrintai abiems bus idomi (padeti mamai kambarius issiurbti, kavos padaryti, indus isplauti, etc smile.gif ). sitas demesio nukreipimas turbut labiausiai pasiteisina. veliau paskui bandau prisesti ir prie vieno, ir prie kito pamegtu veiklu. kazkaip daug konfliktu del to nekyla. turbut todel, kad beveik visuomet turiu pagalbos salia, tai vienas imasi vieno vaiko, kitas - kito ir ramu.

sian kazkaip pagalvojau, ale ot lengva buvo, kai savo pageidavimu dar zodziais neisreiksdavo. darai, kaip tau reikia ir ner kalbu. dabar pvz musu priesnaktines "proceduros" issitese nebezinau i kiek.. mama, dar viena pasaka. mama, vandens atnesk. mama, kojas pataisyk. mama, mamaaaa, bucki dar duok. lakstau kilometrus doh.gif ir taip su viskuo biggrin.gif (juokiuos, nors nebejuokinga..)
ar labai nuolaidziaujat savo vaikams? na, jei pasaka pries miega tik viena pazadeta, tai tik viena ir bus? pas mus pasaka patapo tecio reikalu, bet ziuriu, kad vietoj vienos jau 5 skaitomos.. doh.gif ir nebenori jis gincytis labai, nes kakarynes paleidziamos ojojoj..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirza: 11 rugpjūčio 2013 - 00:17
Zirza,o jau jusu mazyliai ir pasakas pries miega isklauso?
Del nuolaidziavimu-jei as pasakau,kad pvz.,ziures tik viena filmuko serija,tai taip ir buna-gali rekti kiek nori,nenusileidziu,nes turi suprasti,kad kaip mama pasake,taip ir bus.Jei nors karta nusileisi,tai pajaus ta ir ...visaip isprasys,nes zinos,kad gali.

Dabar tokie orai,kad i lauka nosies neiskisi...jau nebesugalvojam veiklos namuose...viskas lyg ir merginom pabode...
Atsakyti
QUOTE(neroli.s @ 2013 08 11, 23:02)
Zirza,o jau jusu mazyliai ir pasakas pries miega isklauso?
Del nuolaidziavimu-jei as pasakau,kad pvz.,ziures tik viena filmuko serija,tai taip ir buna-gali rekti kiek nori,nenusileidziu,nes turi suprasti,kad kaip mama pasake,taip ir bus.Jei nors karta nusileisi,tai pajaus ta ir ...visaip isprasys,nes zinos,kad gali.

Dabar tokie orai,kad i lauka nosies neiskisi...jau nebesugalvojam veiklos namuose...viskas lyg ir merginom pabode...

nugi, zinok, isklauso - sutrumpintus pasakojamus (ne skaitomus) variantus ir su paveiksleliais, bet isklauso. turi keleta isties laaaabai megstamu (praktiskai tos pacios knygeles kas vakara sukasi). dabar labai esam ivalde Kake-Make. kas nezinot - stipriai rekomenduoju, stebuklas, ne knygos smile.gif ypac apie netvarkos nykstuka - po keliu paskaitymu, ziuriu, ir zaislai namie be kalbu tvarkomi smile.gif smile.gif o labiausiai jiems patinka apie pabegusias ausytes - tik tiek, kad tos pabegusios ausytes kol kas didaktines naudos musu namuose nelabai turi. lyg ir "pagasdinu" jomis kartais, bet apsisuke ir vel mamos neklauso. tik kad ausis abu labai stipriai laikyti pradejo neklausymo momentais biggrin.gif

taigi su tais nuolaidziavimais... mes jau skinam rezultatus - labai jau mano vyras nemoka pasakyti jiems tvirto ne, tai pvz skaitomu knygu pries miega kalnas auga vis, auga.. pykstu del to. kazkaip man lyg ir tvirciau pavyksta jiems ta "ne" islaikyti, nors dabar, kai pamate, kad kartais nuolaidu buna, labai jau zyzia. labai. kartais kantrybe mano truksta. o dar su vyru pradedam gincytis - jis man sako "nu kas pasikeis, jei dar viena pasaka bus paskaityta?". is principo nieko. tik tiek, kad vaikams parodai, jog zodis tavo lyg ir nieko nebereiskia...

orai nebelepina, tas tai taip. vakar vetra musu sodyboj labai daug zalos pridare - taip dziaugiausi, kad per visiska atsitiktinuma neisvaziavom vakar i kaima, butume pateke i pati sukuri doh.gif tevai dabar ten uzblokuoti - keliai uzversti, elektros nera.. ir namo nera jiems kaip sugrizti.
mes irgi nersiam namuose. papraktikuojam dabar vis pasibuvimus tik su vienu vaiku: as viena ciumpu ir maunu kur po miesta paslampineti, vyras su antruoju namie pabuna (lengvosios atletikos cempas gi per tv...). tai jie tokie ramesni, kiekvienas savo darbais uzimti smile.gif ketvirtadieni jau maunam visi atgalios i pietus - taip nesinoooori, net neisivaizduojat, gera toj musu LT... wub.gif
Atsakyti