Įkraunama...
Įkraunama...

2011 Dvynukų namai

QUOTE(zirza @ 2013 06 12, 00:48)
dar klausimelis: gal kas esat susidure su auksiniu stafilokoku? Julytei rado pagausejusi kieki (maksties iskyru tepinelis parode), buvo pabertas uzpakalis. dabar, ziuriu, ir maziui panasus reikalas eme rastis. nieko gydytoja neisrase (ir gerai, nes nenoriu pulti prie antibu), tipo, praeis savaime. bet kiek neramina, kad ir kitam vaikui panasus simptomai jau po geroko laiko tarpo pradejo reikstis. kazi, kuom cia pakovot su siuo reikalu? girdau abiems dabar probiotikus. gal dar ka papildomo imuniteto stiprinimui reiketu? tokia, alia, savigyda, bet kad jokio doro patarimo is pediatres nesulaukiau..


Dazniausiai tai taip-jei tas stafilokokas dideliu patologiju nekelia,tai jo ir negydo-pats organizmas susitvarko.O probiotikai ir siaip imuniteto pastiprinimas tai tikrai nepakenks,o gal net ir pades.O kaip cia jus taip sugalvojote Julytei tepineli imti?

Del veiklos ne namuose,tai problemu nera-viskas joms idomu.Tik,kai as bunu viena su jom,neinu i jokias zaidimu aiksteles,nes per minute prazilciau-maniskes visur lipa be baimes...Va,siandien visai gera dienos pradzia buvo-ir kaladeles tiko,ir vandeni pilste-as net du pietu patieklaus padariau thumbup.gif
Atsakyti
Buvo viena diena pasirode isskyru tokiu labai negraziu. kadangi cia pirmakart toks nutikimas, tai apsidraudimui nulekiau pas pediatre tepinelio mazei padaryt, nes akivaizdziai bakterinis uzkratas buvo. o kol laukiau rezultatu, kazkaip suvedziau, kad ir tas berimas ant uzpakaliuko toks visai ne "sauskelninis" - pasirodo, buvau teisi.
neroli, tu kaip labiau ismananti - probiotiku turbut geriau kuo ivairesniu duoti, ane? ale ir lakto, ir gefilus ir visokiu kitokiu bakteriju? ziuriu, kad daug tu probiotiku rusiu yra, nebezinau, kuriomis cia geriau girdyti..

bliamba, atkritau verysad.gif visa ziema laikiausi, o vasara prisikabino bjaurus virusas. kaip ir nebeda, bet va jei vaikams padovanosiu, ir dar kaip tik ant keliones.. doh.gif nesekasi.
Atsakyti
4u.gif ,sveik Zirza
Del veiklos,tai kaip ir Zirza minejo,mes viska darom kartu,t.y buities darbuose,o siaip jos kazkaip labai zaidzia drauge,jau dominuoja ivairus vaizduotes zaidimai.Labai patinka Vakarei deliones,turim tokias medines kelias,tai viena kur 20 detaliu sudeda be problemu,Smiltei kazkaip tokie loginiai uzsiemimai ne ne ne biggrin.gif ,ji sako,nemoku Kare tu dek.
Kalba jau daug,nebe po kelis zodzius,o surezga visa sakini,bet tobuleja dienom,atrodo pries savaite tiek nepasake,o dabar jau ciauskia nesustodamos.Vakar tvarkiausi ir nukrito lekste,Vakare ir sako-nomaliai(normaliai),mat tas zodis broliui neiskrenta is kalos,jis minimas daznai ir prie visko smile.gif ,bet kai ji pasake,tai taip juokinga buvo.
Atsakyti
o jo, pas mus irgi vaizduotes zaidimai gerai labai eina - sitie ir man patinka biggrin.gif cia pries pora dienu pasodino abu mane kieme ant kedes, uzdejo ant pilvo pagalve (ale skraiste) ir vaikeli, "vyko kirpykla": jokubas uz kirpeja, julija - uz klapciuka, padavinejo jam medines kaladeles ale "kremus", tas su pagaliu man plaukus "dziovino". tai net pasitaskydami abu uze. brolis sese vaike kaip reikiant biggrin.gif uztat kokia madinga po to buvau... sake "oooj... mama gazus..".
su kalbom irgi perlu pasitaiko. tokie labiau intonaciniai dar, bet kartais ir koki zodi kai leptels. vakar tevui pasakojo, kad suniuka maza mate gatvej. vyras klausia, tai kokios spalvos jis buvo. jokubui jis kazkodel pasirode zalias. o julija sako "nu niaaa, bliamba, jaudonas!". pasigavus is manes ta "bliamba", bliamba... reik save stabdyt blush2.gif

vakar tai vos aparpuolio negavau. palikau vaikus bukvaliai 2 minutems vienus. graziai sau abu zaide.. staiga girdziu, kazkoks keistas verksmas is kambario sklinda. atlekiu - brolis prispaudes sese keliu prie zemes ir plastmasiniu trimitu per galva talzo doh.gif doh.gif va taip aiskinais jie santykius, mano dvyniai mielieji.. jokubas greit jegos imasi, bet ir ta kaip sasas - erzina vis ji, erzina iki negalejimo.. jau kaip tos mustynes ir erzelynai uzkniso, nebegaliu. o pastaruoju metu jie jau rimtai vienas kitam i atlapus kimba - nebezinau, kaip ir tvarkytis, aiskinam, aiskinam, aiskinam graziuoju.. bet vakar jau paleidau kakaryne nuo dusios - nebeisejo susilaikyti. mazas atrode labai issigandes po visko, bet tikiuosi, kad kazkokias isvadas pasidare.. nu neiseina dar ju vienu palikti nors minutei.dar rasiu kitakart viena be samones ar pan doh.gif jochaidi, issigandus vakar buvau kaip reikiant.. doh.gif
Atsakyti
Zirza,o tepinelis grybelio neparode? O geriausia,kad tableteje butu ir lakto ,ir bifido bakteriju,bet svarbiausia yra doze,turi buti 5*10 devintame (na nemokejau ,kaip cia kitaip parasyti ta devintuka virs desimt biggrin.gif )

Dar del uzimtumo,tai man nepraeina nei viena diena be filmuku.Kartais mane taip sazine pagrauzia,kad as nusileidziu prasymams...Dabar joms megstamiausias "mokomes su Pokojum" smile.gif O jusu namuose kaip su TV ?
Atsakyti
Neroli - ne, grybo nerado, tik stafilokokus. As kazkodel itariu, kad pas ja zarnyne jis turbut gyvena. nes jos pilvas visada kiek papustas, ir pupsi daug. nors apetitas, va, puikus.. turbut pagirdysiu jai tu bakteriju keleta menesiu, blogiau nebus. gal dar ismatu paseli koki paaugint, kaip manai? nors kas nuo to pasikeis..
duodu jiems dabar Biorela, ten lakto ir bifido bakterijos, 2*10 desimtame - man su matieka prastokai, bet kaip suprantu, reikiamam kiekiui tuomet reiketu 2 pakeliu per diena, ane?

filmukai pas mus neatsiejami nuo valgymo... jau net ir neeksperimentuoju - ateina laikas valgyt, ateina laikas ir ipadui smile.gif nors va sveciuose kazkaip issiverciam ir be jokiu filmuku maisto metu..
Pocoyo irgi labai ziurimas musu namuose smile.gif o ka, yra ir lietuviskai? as angliska rodau.. ka cia dar ziurim...? pepa pig gerai eina smile.gif anksciau tutitu buvo labai populiarus, bet dabar jau retokai bepatinka jiems - gal jau isaugo? smile.gif super simple songs (kiekvienas turi savo megstamas, tai kol suderinam viska..). baby einstein serijos irgi sueina - pradzioj spardosi, bet paskui juos kazkaip uzburia, turbut, sueina puikiai smile.gif dar toks pingu, caillou yra - bet jie jau gal didesniem, ilgai neisziuri, nusibosta. kurmiukas is senosios animacijos.. siaip nieko as blogo tuose filmukuose nematau - jei jie pozityvus, tai vaikas ir kazkokiu elgesio dalyku ismoksta, kalba palavina. svarbu saikas, manau - kad nesedetu po pusdieni prie teliko ar tevai nejungtu tv ir bet koki kanala tingedami su vaiku uzsiimti. neisvengsim mes tu filmuku. o ir amzius gi nebe 17tas, nuo visu technologiju neapsaugosim, o ir prasmes nuo ju saugot nematau. mes su vyru vis del to pykstames smile.gif ale as laikau isikibus savo pozicijos, kad su saiku ir su tinkama "cenzura" nieko blogo tikrai nenutiks smile.gif
Atsakyti
Sveiki:> Šį kartą užduosiu labai lengvą klausimą: kas yra jūsų idealas? Kodėl? Plačiai argumentuokite ir aprašykite tą žmogų, kas jums jis ir pan.:>‎ Rasa (っ◕‿◕っ)

Mama! Nes ji visada padeda visiems, turi labai gerą humoro jausmą . Į ją galiu kreiptis kaip į draugę, jaučiu jai labai didelę pagarbą, ji yra labai drąsi, stipri, nes dažniausiai namuose sukasi su keturiais vaikais, su daržais ir viską suspėja. Niekados neverkia prie žmonių ir neparodo, kad ji yra silpna. Dažniausiai, jeigu ginčijasi, visada iškovoja tiesą. Yra labai stipraus charakterio ir savo nuomonės nepakeis. Visada viską suspėja, visada yra viskam pasiruošusi. Žiauriai myliu ją ir didžiuosi, džiaugiuosi, kad ji yra mano mama. smile.gif

Va tokia zinute radau dukros facebuke,taip ji atsake i uzduota klausima,zinokit blioviau vos ne visa vakara is laimes wub.gif
Papildyta:
Filmukas tai pas mus kolkas Masa i Medved biggrin.gif ,jau stoga rauna nuo jo.Buvom cia draugu vestuvese,tai perziurinejom filmuota medziaga,tai dabar rekia mama,tete rodyt biggrin.gif
Atsakyti
oho, Trakva! stipru.. gali didziuotis toki vaika uzauginus smile.gif isivaizduoju, kaip uzkabino sirdi smile.gif

nu kas ten per Masa i Medved??? visur tik ji cituoja, o as ne macius nesu.. reiks eit guglinti smile.gif
Atsakyti
Zirza,jei doze 2*10 desimtame,tai uztenka vieno pakelio.O kaip ant instrukcijos raso?
Seniai,kai musu Rusnei pute pilva,tai darem ismatu paseli-isaugo grybelis ir pravedem gydyma-viskas po to ok buvo.

Zirza,kaip cia nezinai filmuko "Masa ir lokys" biggrin.gif -kai as pirma karta panom ijungiau,tai pati negalejau atsiplesti-toooks juokingas.Maniskes labai mego,dabar tai kartais pasipraso (Smilte sako "noniu Mama",o Rusne-"noniu Pasa" biggrin.gif ).Ziurim rusu kalba,mazai ten ka kalba,bet jos viska jau mintinai zino ir visokius istiktukus pries laika jau pasako-igarsina smile.gif .O Pokoju as visai netycia atradau-pas mus per TV8 rodo lietuviu kalba,tai as i DVD irasiau,kad esant reikalui galeciau ijungti (jos ji vadina Koji-koji).Dar labai megsta filmuka "Mazyliai" ("cotoons")-seneliais Kaledom padovanojo-ten jis ir toks edukacinis.Dar parodziau toki "Mumuhug",bet mazyles tiek pergyveno del tu veikeju-pvz.,ruoniukas pateko i sniego gniuzte-tai Smilte verkia,ruoniukas su banginuku pateko ant ledo lyties ir atsiskyre nuo zemes-tai tada abi verkia ir pergyvena,tai daugiau tokio nerodau blink.gif .Dar visai tiko tas,kur Zadi sake-"Uki" smile.gif

Trakva-jau ta zinute apie tave wub.gif -didziuokis savimi ir savo dukra 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
Zirza,dar norejau paklausti,o kaip taviskiai reaguoja,kai isjungi filmukus?
Atsakyti
nu aciuuuu, uzrodet jus man ta mashenka biggrin.gif vakar su vyru iki vidurnakcio ziurejom kikendami biggrin.gif sian ir vaikams parodem - patiko, bet juokesi labiau is to, kaip mes su tevu kvatojom, nei kad is paties filmuko biggrin.gif o, liuks, vis kazkas naujo.
del filmuku isjungimo - jokiu neigiamu reakciju. kaip rasiau, jie pas mus nuo valgio neatsiejami, tai baigiasi pietus, naturaliai baigiasi ir filmukai. niekad nepriestaravo..

neroli, del tu bakteriju - raso, jog profilaktikai pakanka vieno pakelio, jei viduriuoja - dvieju reiketu, bet ne daugiau. tai nevirsysiu geriau to vieno.. dar pasiklausiu pediatres. aciu uz patarimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zirza @ 2013 06 15, 15:36)
nu aciuuuu, uzrodet jus man ta mashenka  biggrin.gif vakar su vyru iki vidurnakcio ziurejom kikendami  biggrin.gif sian ir vaikams parodem - patiko, bet juokesi labiau is to, kaip mes su tevu kvatojom, nei kad is paties filmuko  biggrin.gif o, liuks, vis kazkas naujo.
del filmuku isjungimo - jokiu neigiamu reakciju. kaip rasiau, jie pas mus nuo valgio neatsiejami, tai baigiasi pietus, naturaliai baigiasi ir filmukai. niekad nepriestaravo..

neroli, del tu bakteriju - raso, jog profilaktikai pakanka vieno pakelio, jei viduriuoja - dvieju reiketu, bet ne daugiau. tai nevirsysiu geriau to vieno.. dar pasiklausiu pediatres. aciu uz patarimus smile.gif

4u.gif ,prasom,ir mums gerai sueina ta mashenka biggrin.gif ,o as dabar is Neroli kolekcijos leidziu,tai megiamiausi siuo metu apie ta ruoniuka,ziuri galvos nepasukdamos,na dar bandysiu ta pokoju irasyt

Jo,dziaugiuosi ,abu mano dickiai saunus,praktiskai cia mano vienos idirbis i juos,tevo kaip ir nebuvo.Tikiuosi,kad ir is mazuju iseis sis tas geros 4u.gif
Atsakyti
sveikos

smagu, kad visos jauciate vasaros pulsa smile.gif

Skaitau aš jūsų pstus ir toks jausmas, kad apie maniškius rašytumėte. Viską vienodai daro, ypač Zirzinukai: automobilis - geriausias draugas smile.gif
Šiaip tai mes visą laiką praleidžiame lauke: čiuožykla, smėlio dėžė, kaimynų vaikai, peštynės, lengvi užkandžiai, miegelis ir vėl kiemas smile.gif
Kalbos padargai su kiekviena diena tobulėja, net smagu klausyti.... thumbup.gif
Net dičkę turėjau iš senelių parkomandirupti, nes išsilyginti nespėju, nekalbant apie daržo ravėjimą doh.gif Jie tai su ja žaidžia - lyg koks autoritetas būtų smile.gif
Šiaip tai abiem jau laikas į daržą, labai jaučiasi, jog bendravimo reikia, tik kad nepriima mūsų vasarai - sako tik nuo rugsėjo doh.gif
Smagu, jog su mumis ir dar vienos mergaitės dvynukės bus darželyje:)
Beje, pasiskaitinėjus čia ir aš saviškiam mašą rodau, tai toks kap ritualas prieš miegelį visi turime bent kelis filmukus pasižiūrėti, o tada dar lopšinė su Mocarto meliodijom smile.gif
Taip ir gyvename mes..."Bobas"(taip Jokūbas save vadina ir sesė jį taip šaukia), susirgo, ledų pavalgė, tai "sesė" (Grytė taip save vadina dabar) viena lauke bus.

Trakva, labai už širdies griebiantis laiškelis, kai skaičiau tai net ašarą išspaudė. Norėčiau, kad ir mano dukros taip nors galvotų, nes didžioji su savo paauglystės fanaberijom, jau kartais labiau išvargina, nei du mažiukai smile.gif
Atsakyti