Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

QUOTE(nataliuncik @ 2013 04 04, 09:55)
Iš kur perkatės natrio laktato? Man jis jau prie pabaigos, tai galvoju, gal galima parsisiųst pigiau nei iš LT  blush2.gif

http://www.theherbar...um-Lactate.html cia pirkau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2013 04 04, 10:54)
man teko siustis prekiu is treciuju saliu, ten buvo rubai, tai jei nevirsija 60 ar 65 doleriu (nepamenu tiksliai, bet sita suma rubams galioja) negali kabintis del muito mokescio, nesvarbu dydis ir kaip daznai  smile.gif  tik jei itarimas kyla gali patirkinti kas ten yra ir reikalauti pirkimo saskaitos ar tikrai tokia suma uz tas prekes  smile.gif  del kosmetikos prekiu nezinau gal ir iki 100dol nieko tokio, as is ukrainos nebuvau niekad siuntusi  ax.gif

Pradžioj skaičiuoja ne muito mokestį, o PVM +30lt už pateikimą muitinei ( atsieit paštas pateikia), sumą irgi skaičiuoja litais , o ne doleriais ar grivinom, tai gausisi visai nemažai g.gif . praeitoj temoj buvo tiksliai merginos surašę 4u.gif
Atsakyti
aaa, as pati muitinausi muitinej ne per kurjerius ar pasta tai man nekainavo ax.gif siaip niekas neskelbia bet realiai zmogus gali isimuitinti, reikalu yra bet viena karta susitvarkius kitus kartus jau paprastai buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2013 04 04, 11:51)
aaa, as pati muitinausi muitinej ne per kurjerius ar pasta tai man nekainavo  ax.gif  siaip niekas neskelbia bet realiai zmogus gali isimuitinti, reikalu yra bet viena karta susitvarkius kitus kartus jau paprastai buna  smile.gif

O kaip pats gali spėti išsimuitinti, jei gauni žinutę, kad jau pateikta muitinei? Kaip čia realiai reikia daryti, pav. atsekus, kad tavo siunta jau Rodūnios g., nes jau sekančia dieną - muitinėj.


Nukopinau tikslią informaciją:
Perkant iš ne ES valstybių gali tekti sumokėti:
- 21 proc. PVM, jei siuntos vertė (skaičiuojama su siuntimo išlaidomis) viršija 75 Lt (min 75 Lt lengvata netaikoma akcizais apmokestinamoms prekėms);
- muitus, jeigu siuntos vertė viršija 150 eurų (muito dydis priklauso nuo prekės ir jos pagaminimo šalies);
- akcizus (kvepalams - apie 44 Lt už litrą gryno etilo alkoholio);
- mokestį už išmuitinimo paslaugą (paštas ima 30 Lt, kurjeriai - žymiai daugiau).
Tai reiškia, galima siųstis drąsiai iki 75litų, ne dolerių vertės siuntinuką g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 04 balandžio 2013 - 11:39
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 04 04, 11:21)

Tai reiškia, galima siųsti drąsiai iki 75litų, ne dolerių   g.gif
taip, o jei prekių suma viršys 75Lt, tai į šią sumą priskaičiuos dar ir siuntimo išlaidas, jas t.p. apmokestins

bet čia sėkmes reikalas, vieniems gali praslyst, kitiems ne ax.gif be to labai daug ką lemia kokia suma nurodyta ant pakuotės
Atsakyti
prekes jau pas mane thumbup.gif
Perziurejau sudeta viskas. Tik andiroba al. buvo du indelai uzsakyti, tai abu truputi prabege, o visa kita atkeliavo be nuostoliu. Ir viena al. as suklydau kieki uzsakydama tik dabar kai tikrinau ka gavau- pastebejau, kad mazesni kieki uzsakiau.(parasysiu asmeniskai kieno yra).
Nieko neatsukineju, tai kaip Akoma supilste, taip ir gausit. Tik sviestmedi as dalinsiu. 4u.gif
Sviestai kai kurie indeliuose, bet dauguma maisuose. Juose laikyt, bent man, tai nebus patogu ax.gif

Del siuntu apmokestinimo, tai taip tikrai - kaip pasiseks. Buna kad ir didele siunta praeina.
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 04 04, 14:03)
prekes jau pas mane thumbup.gif
thumbup.gif parašysi kada jau galima bus atvažiuot bigsmile.gif
ir įdomumo dėlėj, kada išsiuntė? ar yra data?
Atsakyti
Man irgi tai buvo labai idomu. Nes itariu, kad juos paveike tik tai, kad rasysiu i ECC. Ant paciu deziu nieko nera. Popieriu kur vyras gavo sandeli istyrinejau. Tai ten tik dvi datos balandzio 2d. 11val. Kazkoks miestas ( greiciausia Anglijos) Ir balandzio 3d.Vilnius. Dar nurodytas svoris, turis ir vilkiko bei priekabos nr.
Per viena diena galejo su "fura" atvezt is anglijos? g.gif
Ir is viso ten kur atsieme kazkokia "saraskino" kontora. Jokio dokumento nepaprase- nei jo pacio,nei mano... Tik paklause kokiu adresu siustos siuntos atvaziavo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 04 04, 14:03)
prekes jau pas mane thumbup.gif
Perziurejau sudeta  viskas. Tik andiroba al. buvo du indelai uzsakyti, tai abu truputi prabege, o visa kita atkeliavo be nuostoliu. Ir viena al. as suklydau kieki uzsakydama tik dabar kai tikrinau ka gavau- pastebejau, kad mazesni kieki uzsakiau.(parasysiu asmeniskai kieno yra).
Nieko neatsukineju, tai kaip Akoma supilste, taip ir gausit. Tik sviestmedi as dalinsiu. 4u.gif
Sviestai kai kurie indeliuose, bet dauguma maisuose. Juose laikyt, bent man, tai nebus patogu ax.gif

Del siuntu apmokestinimo, tai taip tikrai - kaip pasiseks. Buna kad ir didele siunta praeina.

nu valio valio thumbup.gif
as kakavos sviesta su saule/goda kilograma per puse dalinuosi tai jei tau nesunku padalink ka blush2.gif 4u.gif nereikes cia mums terliotis blush2.gif

del to atsukinėjimo biggrin.gif bijai kad apkaltins kad nusipylei biggrin.gif tai ir as galiu parasyti kad buteliukai nebus pilni taip jie ten supilsto g.gif as ne karta esu tokius gavus per pora pirstu nuo kamštelio nebuna g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 04 balandžio 2013 - 15:14
QUOTE(zydrem @ 2013 04 04, 16:08)
nu valio valio  thumbup.gif
as kakavos sviesta su saule/goda kilograma per puse dalinuosi tai jei tau nesunku padalink ka  blush2.gif   4u.gif nereikes cia mums terliotis  blush2.gif

del to atsukinejimo  biggrin.gif  bijei kad apkaltins kad nusipylei  biggrin.gif  tai ir as galiu parasyti kad buteliukai nebus pilni taip jie ten supilsto  g.gif as ne karta esu tokius gavus per pora pirstu nuo kamstelio nebuna g.gif

Na kad niekam nekiltu keistu minciu ax.gif
Atsimenu, kad jus dalinates kakavos sviesta -padalinsiu. 4u.gif

Ryt per pietu miega taukmedi dalinsiu. Tai jei mazoji gerai miegos, savaitgali jau galesit uzsukt pasiimt wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 04 balandžio 2013 - 15:21
[quote=Saulė/Guoda,2013 04 04, 11:21]
O kaip pats gali spėti išsimuitinti, jei gauni žinutę, kad jau pateikta muitinei? Kaip čia realiai reikia daryti, pav. atsekus, kad tavo siunta jau Rodūnios g., nes jau sekančia dieną - muitinėj.
man per kurjerius siuntiniai ateidavo, tai jie pasukdavo kad yra ir kad ju paslauga uz ismuitinima 120lt doh.gif tai as su drauge pacios nulekdavom ir paemusios is ju dokumentus i muitine, ten pasidarai nr savo ant kurio eina viskas, tik ten su deklaracijom yra ka veikti bet mums padejo muitininke, kazkaip zodziu deklaravo g.gif kitus kartus tik ismuitinimas buna, cia pries metus kazkur cia buvo gal pries 1.5m tai tiksliai nepamenu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2013 04 04, 16:52)
man per kurjerius siuntiniai ateidavo, tai jie pasukdavo kad yra ir kad ju paslauga uz ismuitinima 120lt  doh.gif  tai as su drauge pacios nulekdavom ir paemusios is ju dokumentus i muitine, ten pasidarai nr savo ant kurio eina viskas, tik ten su deklaracijom yra ka veikti bet mums padejo muitininke, kazkaip zodziu deklaravo  g.gif  kitus kartus tik ismuitinimas buna, cia pries metus kazkur cia buvo gal pries 1.5m tai tiksliai nepamenu  ax.gif

Tai čia aišku, kai praneša, o paštas - nepraneša, iš kart nusiunčia į muitinę, matyt, kad tuos 30lt pasiimtų tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(goccia @ 2013 04 04, 15:03)

Nieko neatsukineju, tai kaip Akoma supilste, taip ir gausit. Tik sviestmedi as dalinsiu. 4u.gif
Sviestai kai kurie indeliuose, bet dauguma maisuose. Juose laikyt, bent man, tai nebus patogu ax.gif


Buteliukai niekad negali būti iki viršaus pilni, pav. 50ml ar 100ml gerokai iki kamštelio lieka įpylus pamatuotą kiekį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 04 balandžio 2013 - 16:06