Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

QUOTE(Oksanik @ 2013 04 03, 20:29)
Sveikos, gal kuri uzmate kur padoria grustuve, kad neminiatiurine butu?

jyske maciau http://www.jysk.lt/#catalog!cat=266&product=408 nera didele bet nepasakyciau kad ir miniatiūrine g.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 04 03, 21:32)
jyske maciau http://www.jysk.lt/#catalog!cat=266&product=408 nera didele bet nepasakyciau kad ir miniatiūrine  g.gif

notworthy.gif
Atsakyti
Jysk grūstuvė trupučiui dervų gerai, jei daugiau ar milteliams iš žolių - mažoka. Akropolyje yra prie indų didesnė (apie 49litai), dar būdavo fainos akmeninės J.Oliverio, tik kažkur prapuolė iš Maksimų, gal kituose tinkluose dar būna. Maksimoj buvo neseniai akcija fainoms baltoms su gėlytėmis grųstuviukėms, už Jysk didesnė ir tuo kart p[igiau gavosi. 4u.gif

Mergiukai, Prolipido dar daug kas nori... Man vistiek tik ryt paskaičiuos viską. Aš jiems laiškutį parašysiu ir dar vieną užsakymą nusiųsiu, paimsiu dar trims (atrodo taip...) kurios prašė ir sakiau kad nebenupirksiu - bet daugiau užsakymų nebepriimu. biggrin.gif

Atsakyti
Agne/Ramute dideli uzsakyma is ukrainos daret? Nebijot kad gali tekt mokescius susimoket? As karta jau susimokejau doh.gif Na gal per daznai siuntas is treciuju saliu gaunu rolleyes.gif

Gutka tas vargas isdalint ne toks ir baisus. Svarbu, kad jau bus gauta. Kai paskambino ir pasake, kad gauta, tai man kaip akmuo nuo sirdies nusirito. Tai tas isdalinimas dabar man kaip svente biggrin.gif
Atsakyti
tai smagios sventes tada birthday.gif linkiu kad svenciant sirdele atsigautu po tiek nervu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 04 04, 08:36)
Agne/Ramute dideli uzsakyma is ukrainos daret? Nebijot kad gali tekt mokescius susimoket? As karta jau susimokejau doh.gif Na gal per daznai siuntas is treciuju saliu  gaunu rolleyes.gif



Aš tą patį pagalvojau tongue.gif
Manau, kad žiūri ne pagal kiekį ( dažnumą tam pačiam žmogui turėtų nespėti skaičiuoti biggrin.gif, bet ką gali žinoti su jais ), bet pagal svorį, dėžės dydį ir kas parašyta ant priklijuotos deklaracijos
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 04 03, 18:31)
Pagaliau geros naujienos del Akomos - siandien sulaukiau skambucio : "jusu vardu gauta palete is akoma international" smile.gif  Ryt vyras nuvaziuos paimt. Tikiuos, kad viskas bus sudeta ir daugiau nebereikes aiskintis
thumbup.gif svarbu dabar kad tik viskas būtu įdėta


QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 04 03, 21:25)
Jysk grūstuvė trupučiui dervų gerai, jei daugiau ar milteliams iš žolių - mažoka. Akropolyje yra prie indų didesnė (apie 49litai), dar būdavo fainos akmeninės J.Oliverio, tik kažkur prapuolė iš Maksimų, gal kituose tinkluose dar būna. Maksimoj buvo neseniai akcija fainoms baltoms su gėlytėmis grųstuviukėms, už Jysk didesnė ir tuo kart p[igiau gavosi. 4u.gif

drinks_cheers.gif Oliverio grūstuvė superinė ir nemažytė


QUOTE(goccia @ 2013 04 04, 07:36)
Tai tas isdalinimas dabar man kaip svente  biggrin.gif
smile.gif
tai gal dabar apsiimsit iš makingcosmetics vėl užsakymą padaryt? tada ir aš prisidėčiau su tuo bei anuo ax.gif
Atsakyti
labas rytas,negaliu patiket,kad gauta biggrin.gif nu super,baigsis ta nesamone doh.gif
goccia uz kantrybe 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Oi kokia šventė dėl Akomos!
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 04 04, 08:25)
Aš tą patį pagalvojau  tongue.gif
Manau, kad žiūri ne pagal kiekį ( dažnumą tam pačiam žmogui turėtų nespėti skaičiuoti  biggrin.gif, bet ką gali žinoti su jais ), bet pagal svorį, dėžės dydį ir kas parašyta ant priklijuotos deklaracijos

man teko siustis prekiu is treciuju saliu, ten buvo rubai, tai jei nevirsija 60 ar 65 doleriu (nepamenu tiksliai, bet sita suma rubams galioja) negali kabintis del muito mokescio, nesvarbu dydis ir kaip daznai smile.gif tik jei itarimas kyla gali patirkinti kas ten yra ir reikalauti pirkimo saskaitos ar tikrai tokia suma uz tas prekes smile.gif del kosmetikos prekiu nezinau gal ir iki 100dol nieko tokio, as is ukrainos nebuvau niekad siuntusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 04 04, 07:36)

Gutka tas vargas isdalint ne toks ir baisus. Svarbu, kad jau bus gauta. Kai paskambino ir pasake, kad gauta, tai man kaip akmuo nuo sirdies nusirito. Tai tas isdalinimas dabar man kaip svente  biggrin.gif

as net pavydziu blush2.gif del taukmedzio dalybu dar dabar ta kvapa užuodžiu biggrin.gif


gal kaunietes bendrai siuntinuka siunciames g.gif
Atsakyti
Iš kur perkatės natrio laktato? Man jis jau prie pabaigos, tai galvoju, gal galima parsisiųst pigiau nei iš LT blush2.gif
Atsakyti