Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

Gal yra merginu kurios uzsisakineja is kosmetikosgamyba.lt? Ar ne cia tureciau klausti?
Atsakyti
QUOTE(Ramiele @ 2013 04 03, 15:32)
Gal yra merginu kurios uzsisakineja is kosmetikosgamyba.lt? Ar ne cia tureciau klausti?

Aš kartais užsakinėju.
Atsakyti
Merginos, jei užsakinėsit iš makingcosmetics - paimkit man SodiumPCA mažiuką buteliuką. Arba jei dar kam reikės, galim išsipilstyti didesnį. Kraunuos iš aroma-vitos krepšelį. Jei kam reikia Prolipido, ar dar ko nedaug, galiu prigriebt, bet čia tik šį vakarą, nes greit iššluoja krepšelį ir vėl iš naujo varlinėt reikia... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 04 03, 18:56)
Merginos, jei užsakinėsit iš makingcosmetics - paimkit man SodiumPCA mažiuką buteliuką. Arba jei dar kam reikės, galim išsipilstyti didesnį. Kraunuos iš aroma-vitos krepšelį. Jei kam reikia Prolipido, ar dar ko nedaug, galiu prigriebt, bet čia tik šį vakarą, nes greit iššluoja krepšelį ir vėl iš naujo varlinėt reikia... 4u.gif

Jo yra ir Aroma vitoj, vadinasi NaPCA, kaina 100 ml beveik nesiskiria smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 03 balandžio 2013 - 18:10
Pagaliau geros naujienos del Akomos - siandien sulaukiau skambucio : "jusu vardu gauta palete is akoma international" smile.gif Ryt vyras nuvaziuos paimt. Tikiuos, kad viskas bus sudeta ir daugiau nebereikes aiskintis
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 04 03, 19:31)
Pagaliau geros naujienos del Akomos - siandien sulaukiau skambucio : "jusu vardu gauta palete is akoma international" smile.gif  Ryt vyras nuvaziuos paimt. Tikiuos, kad viskas bus sudeta ir daugiau nebereikes aiskintis

galima sakyti, kad įvyko stebuklas biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
O, sveikinu su ilgai visų lauktu sviestmedžiu! Čia lyg pavasaris parėjo...
thumbup.gif Na bet jie ir kiaulės... Yra parduotuvių UK, ir nemažai, kurios tiesiog nesiunčia į LT. Bet kai siunčia ir taip išsidirbinėja, negražu. Fe! schmoll.gif
Ačiū, Saule/Guoda. Imu ir aroma-vitoj; dėl jo labiausiai ir pradėjau pirkimą, kitos prekės šiaip, į kompaniją daugiau... Reikia-nereikia sugalvosiu kai gausiu. Bet aromavitoj jis 50 proc. koncentracijos. O MC nieko nerašo. Palyginčiau, nes parametrai šiaip vienodi. Sakyčiau, MC dvigubai stipresnis; bet faktų lape nieko nėra parašyta. Reikia patikrinti! biggrin.gif Užsikabliavau ant drėkinimo komplekso susikonstravimo, šito elemento trūksta man... Nesuges, stabili medžiaga.
Taip kad SodiumPCA man iš MC vis tiek reikia... ax.gif
Nors... gal ir MC tiesiog tirpinta ta pati rūgštis, bet nesismulkina aiškinti. Nes ir pH vienodas. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 03 balandžio 2013 - 19:08
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 04 03, 19:59)
Nors... gal ir MC tiesiog tirpinta ta pati rūgštis, bet nesismulkina aiškinti. Nes ir pH vienodas. g.gif

Ir aš atkreipiau dėmesį, kad kiti rodikliai analogiški, tik Aroma vita rašo proc. biggrin.gif
Prašyk, kai sukonstruosi drėkiklį atitinkamoj temoj, nes irgi užsikrėčiau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 04 03, 19:59)
Yra parduotuvių UK, ir nemažai, kurios tiesiog nesiunčia į LT. Bet kai siunčia ir taip išsidirbinėja, negražu. Fe! schmoll.gif

Tikrai, praėjusią savaitę viena pard iš Uk atrašė, kad nepriima mokėjimų Pay pal, jei esi iš Lietuvos, o tik kreditines g.gif , labai čia įdomu, nes juk pp surištas su kreditine
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 03 balandžio 2013 - 19:26
QUOTE(goccia @ 2013 04 03, 18:31)
Pagaliau geros naujienos del Akomos - siandien sulaukiau skambucio : "jusu vardu gauta palete is akoma international" smile.gif  Ryt vyras nuvaziuos paimt. Tikiuos, kad viskas bus sudeta ir daugiau nebereikes aiskintis

VALIOOOOO !!!!!! thumbup.gif pagaliau pagaliau... thumbup.gif dabar nemazas darbas laukia Jusu showoff.gif
Atsakyti
gal dar kas ruosiasi pirkti is aromavita? noreciau pabandymui prisijungti su prolipid141 25g? rolleyes.gif
Atsakyti
Padėkit prašau, nežinau kurioje temoje klausti, bet čia irgi prie priemonių gamybos
Nusipirkau naujas svarstykles 0,01 g tikslumo, jas reikia sukalibruoti, bet pridėta tik 250 g svarelių. Daugiau ar kitokių svarelių neturiu. Kaip jūs sprendėte šitą problemą, kaip kalibravot naujas svarstykles? Būčiau dėkinga už bet kokią pagalbą ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri uzmate kur padoria grustuve, kad neminiatiurine butu?
Atsakyti