Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

Sveikos merginos,

AZ pametėjo naujienų, o kartų ir naujos akcijnės prekės, gal būtų norinčių jungtis?
Pradžiai renku iki sekmadienio ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
užsakinėsiu iš http://akomaskincare.co.uk/.
Kviečiu kam būtų įdomu prisijungti 4u.gif
Planuoju užsakyti antradienį, reikalui esant galima šiek tiek palaukti mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
Atkreipiu demesi, kad siuntimas ten mokamas. Jeigu netilps i viena deze bus apmokestinta papildomai 4u.gif Ta prasme po uzsakymo padarymo ir apmokejimo gausit laiska su papildomu siuntimo mokesciu 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri ketinate daryti greitu metu užsakymą iš Aroma-Zone? Gal priimtumėt ir mane blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Laukiu antradienio nauju akciju, tad kita savaite planuoju uzsakineti
Atsakyti
Taip taip, ir man jau reikia prekių, vienoj vietoj viskas - tik AZ turbūt... ax.gif
Atsakyti
KAd ir ten ne viskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2014 05 15, 17:06)
KAd ir ten ne viskas  biggrin.gif

na ne viskas, bet bent ko man reikia tai daug yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2014 05 15, 11:27)
Gal kuri ketinate daryti greitu metu užsakymą iš Aroma-Zone? Gal priimtumėt ir mane  blush2.gif  ax.gif

Jau nebeieškau. Didelis ačiū visoms malonioms ir draugiškoms narėms, kurios pasiūlė prisijungti aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,


užmačiau labai smagias AZ naujienas, tad sulaukusi antradienio akcijų planuoju rinkti užsakymą, laukiu prisijungiančių ax.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Panevėžyje renkame AZ krepšelį. Šiek tiek trūksta iki nemokamo siuntimo. Gal būtų norinčių prisijungti?

Galėčiau prekytes perduoti į Vilnių (Smolensko g.).
Atsakyti
Sveikos merginos, noriu pasidaryti užsakymą iš www.ingredientstodiefor.com per tarpininkę. Esu susirinkusi prekių, kurių svoris sudaro 16 oz. Jų siuntimo kaina iki tarpininkės apie 13 dol. Paskaičiavau, kad galima būtų pridėti dar 16 oz ir siuntimo kaina išliktų ta pati. Ar norėtų kas nors prisidėti ir pasidalinti siuntimo kainą? Jei atsirastų norinčių, prašau, parašykit man ruta_u@hotmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krepsyte: 03 birželio 2014 - 12:59