Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

Taip ir bus, psc reikia nustatyti, kiek bus vienetų sveriama. Kalibravimui gal yra mygtukas ZERO? Ar panašus?
Rimtos laboratorinės svarstyklės paprastai turi vidinio kalibravimo funkciją, kalibruojasi automatiškai kiekvieną kartą, kai įjungiamos.
Atsakyti
Sveikos. Noriu paklausti. Kaip sekate savo siuntas iš AZ? Turbūt per čia http://www.colissimo...uliers/home.jsp ? bet mano siuntinio neranda, arba aš nemoku ieškoti, o AZ rašo, kad jau 13d. buvo išsiustas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarka-Li: 17 vasario 2014 - 21:29
Man visada siuncia su fedexu. Iskart ju psl.matau, kad paimtas ir toliau visa siuntinio kelia
Atsakyti
Jūsų paskyroje prie užsakymo yra du mygtukai vienas prasidada V raide žodelis, o kitas C. (lygtais "Colis" ar kažkaip panašiai) tai tą mygtuką paspaudus ir turi rodyti siuntinio judėjimą.


Labai panašiu klausimu ir aš teiraujuos. Kažkas atsitiko su mano kompu. Seniau galėjau iš savo kompo ir krepšelį susikraut, ir apmokėti, ir siuntinio judėjimą stebėti, o dabar kažkas pasikeitė. Leidžia tik krepšelį susikrauti, o kai noriu jau paskutinį apmokėjimo žingsnį daryti tai neleidžia, taip pat neleidžia ir siuntinio stebėti. Kortelė nepasikeitė, jokių kitų naujovių. Žodžiu susikraunu krepšelį ir einu iš MB kompo apmokėti. Siuntinį stebiu irgi per MB kompą. Ar jums taip buvo? Gal žinot, kokius nustatymus reikia pakeisti ? Labai jau nepatogu per du kompus reikalus tvarkyti.
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2014 02 17, 23:11)
Jūsų paskyroje prie užsakymo yra du mygtukai vienas prasidada V raide žodelis, o kitas C. (lygtais "Colis" ar kažkaip panašiai) tai tą mygtuką paspaudus ir turi rodyti siuntinio judėjimą.
Labai panašiu klausimu ir aš teiraujuos. Kažkas atsitiko su mano kompu. Seniau galėjau iš savo kompo ir krepšelį susikraut, ir apmokėti, ir siuntinio judėjimą stebėti, o dabar kažkas pasikeitė. Leidžia tik krepšelį susikrauti, o kai noriu jau paskutinį apmokėjimo žingsnį daryti tai neleidžia, taip pat neleidžia ir siuntinio stebėti. Kortelė nepasikeitė, jokių kitų naujovių. Žodžiu susikraunu krepšelį ir einu iš MB kompo apmokėti. Siuntinį stebiu irgi per MB kompą. Ar jums taip buvo? Gal žinot, kokius nustatymus reikia pakeisti ? Labai jau nepatogu per du kompus reikalus tvarkyti.

Gal pabandykit is kitos narsykles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mairux: 17 vasario 2014 - 22:31
Oi, kaip paprotinot 4u.gif ačiū 4u.gif Rašo, kad siuntinys Varšuvoje. Po kiek laiko iki jūsų iš varšuvos paprastai atkeliauja?
Atsakyti
Siuntų tarnybos puslapyje yra parašyta data kada pas jus atkeliaus. Kartais atkeliauja ir ankščiau.
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 02 17, 23:33)
Oi, kaip paprotinot  4u.gif  ačiū  4u.gif  Rašo, kad siuntinys Varšuvoje. Po kiek laiko iki jūsų iš varšuvos paprastai atkeliauja?

Jeigu jau Varsuvoje, tai paprastai kita ryta sulaukiu kurjerio skambucio wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 18 vasario 2014 - 06:50
QUOTE(goccia @ 2014 02 18, 07:48)
Jeigu jau Varsuvoje, tai paprastai kita ryta sulaukiu kurjerio skambucio wink.gif

Na va, pasiuziurejau, jau vilniuje. Bet mano miestas juk ne vilnius, tad nemanau, kad gausiu siandien. gal rytoj? bigsmile.gif o data rasoma gavimo - ketvirtadienis,
Atsakyti
Sveikos,
aš kažkaip labai retai beužsuku į lietuvišką Akomos puslapį, bet jie sugebėjo mane nustebinti... Gal kam įdomus ir reikalingas šaltalankių aliejus, čia LT už nerealią kainą. Prieš kalėdas parsisiunčiau iš jų UK parduotuvės, tai ypatingai tirštas, raudonas, tokį galima tik lašais dėti į kremus.
Jei kam įdomu tai žsuskite pas juos.
(visai nemėgstu reklamuoti ko nors, bet kažkaip šį kartą negalėjau neparašyti)
Atsakyti
QUOTE(ausriness @ 2014 02 22, 19:33)
Sveikos,
aš kažkaip labai retai beužsuku į lietuvišką Akomos puslapį, bet jie sugebėjo mane nustebinti... Gal kam įdomus ir reikalingas šaltalankių aliejus, čia LT už nerealią kainą. Prieš kalėdas parsisiunčiau iš jų UK parduotuvės, tai ypatingai tirštas, raudonas, tokį galima tik lašais dėti į kremus.
Jei kam įdomu tai žsuskite pas juos.
(visai nemėgstu reklamuoti ko nors, bet kažkaip šį kartą negalėjau neparašyti)

as is LT akomos perku šaltalankio al. tikrai labai geras drinks_cheers.gif
esu pirkus tik is biokos ar kazkai panašai ,tai toks vandenukas buvo doh.gif
Atsakyti
As irgi is akomos perku. Labai fainas wink.gif
Atsakyti