Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

O ar yra galimybė nusipirkti ne techninės paskirties gesintų (ar negesintų) kalkių?
Atsakyti
QUOTE(Sidabražolė @ 2014 01 17, 10:46)
O ar yra galimybė nusipirkti ne techninės paskirties gesintų (ar negesintų) kalkių?

Kalcio hidroksido miltelių būna pirkti zoo parduotuvėse (akvariumų prižiūrai naudoja) ir odontologijos prekėse, ten tikrai ne techniniai 4u.gif
Atsakyti
Aciu neringai.jn uz apsiimta uzsakymo organizavima is HO. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Labai smagu gauti nauju buteliuku smile.gif Prisisakiau neturetu Co2 ekstraktu. Honeybush CO2 man nerealus. Taip patiko turbut, nes ziema man asocijuojasi su silta arbata ir medum ir kaip jis man primena kaima (senelis laike bites) smile.gif
Atsakyti
o as perleidziu plansetinui dekla.man mazokas. user posted image user posted image mano plansetes ismatavimai 19 ant 12 cm.tad jei kieno bent 1 cm siauresne turetu tikti. gavosi man17 lt
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2014 01 17, 12:06)
Aciu neringai.jn uz apsiimta uzsakymo organizavima is HO.  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Labai smagu gauti nauju buteliuku smile.gif Prisisakiau neturetu Co2 ekstraktu. Honeybush CO2 man nerealus. Taip patiko turbut, nes ziema man asocijuojasi su silta arbata ir medum ir kaip jis man primena kaima (senelis laike bites) smile.gif

drinks_cheers.gif

prisidedu prie padėkos 4u.gif




kažkas skaityti nemoka blink.gif g.gif g.gif g.gif motinele6
Atsakyti
Nėra už ką dėkoti ax.gif, kai nereikia nieko perpylinėti ar sverti, tai išsiuntinėti buteliukus nesunku, sunkiausia dalis - matematika biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Renku užsakymą iš AZ iki sekmadienio. Galiu persiųsti.
Atsakyti
Gal kas planuoja pirkima is akoma.com labai mielai prsijungciau wink.gif
Atsakyti
Sveikos
Man reikia bent jau vieno litro ricinu aliejaus nerafinuoto ir salto spaudimo. Rudugys neturi. Kur galima uzsakyti uz panasia kaina? Rudugio el. parduotuveje kaina uz litra 52 lt su tara.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksanik: 26 sausio 2014 - 12:18
QUOTE(Oksanik @ 2014 01 26, 12:17)
Sveikos
Man reikia bent jau vieno litro ricinu aliejaus nerafinuoto ir salto spaudimo. Rudugys neturi. Kur galima uzsakyti uz panasia kaina? Rudugio el. parduotuveje kaina uz litra 52 lt su tara.

http://www.aroma-zon...tale2.asp#ricin
jei jau buvot pirkusi is rudugio tai galėsit kokybe palyginti ,kaina ne ka didesne AZ o kokybe manau skirsis
Atsakyti
Sveikos wink.gif Šįvakar bandysiu pirkti iš http://www.vertbaudet.co.uk/ ir siųstis per UK adresą. Jeigu kas nors norėtų prisijungti - prašom. Lauksiu krepšelių iki ~18 val.
Atsakyti
Vajone o kur ten aliejai ir priedai visokie kosmetikos gaminimui g.gif nerandu kazkaip doh.gif
Atsakyti