Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kunigunda78 @ 2014 01 05, 15:01)
Pratęsiu rinkimą iki trečiadienio, gal vis tik atsiras norinčių jungtis dar, ir akcijinės prekės vertos dėmesio  ax.gif


Sveiki,norėčiau užsisakyti,tik man niekas ten nesuprantama,bet pabandyčiau..Kiek siuntimas kainuotų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amina Fatima: 13 sausio 2014 - 22:02
QUOTE(Amina Fatima @ 2014 01 13, 22:04)
smile.gif
Papildyta:
Sveiki,norėčiau užsisakyti,tik man niekas ten nesuprantama,bet pabandyčiau..Kiek siuntimas kainuotų?


Ne,neapsimoka siųstis man iš ten,nes tik indelių reikia sad.gif Dar taukmedžio imčiau,bet kad niekas neužsako daug.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amina Fatima: 13 sausio 2014 - 23:10
QUOTE(Amina Fatima @ 2014 01 13, 22:04)
smile.gif
Papildyta:
Sveiki,norėčiau užsisakyti,tik man niekas ten nesuprantama,bet pabandyčiau..Kiek siuntimas kainuotų?

sveika,
eini i aroma-zome.com, ten uzeini i parduotuve prancuziska, nes kitur info nera. jeigu prancuziskai nemoki - eini i translate.google.com arba babalfish.com ir ten vercia automatas. suprasti tikrai imanoma.
tada issirenki pasiskaiciusi ka nori, susirasai su tuo, kas daro uzsakyma ir viskas smile.gif
atsiuntimas is AZ nekainuoja jei uzsakymo suma yra 60 euru, todel ir koperuojasi merginos. jeigu ne is Kauno (nes matau, kad pati kauniete), tai tau kainuos atsiuntimas iki taves.
tikiuosi pagelbejau 4u.gif
butum anksciau susigalvojusi, buciau prijungusi prie savo uzsakymo, siandien ryta iskeliavo doh.gif

p.s. o taukmedi geriausia yra pirkti is akomaskincare.co.uk
as cia klausiau ar kas nesiruosia daryt uzsakymo, bet lyg ir niekas dar neatrase. man nedega, bet jeigu butu pirkimas tai kilograma tikrai pajamciau kaip nieko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madrid: 14 sausio 2014 - 01:05
Taukmedžio ir aš norėčiau.
Atsakyti
Sveikos, merginos,
žinutė kaunietėms:
pirkau Aroma-Zone simondsijų aliejaus litrą dalyboms http://www.aroma-zon...cheHVjojoba.asp
liko šiektiek neišdalinto...
Kaina 100ml -5,9 EU (20,47Lt), jei turite buteliuką.

Prašau jei domina rašykite į ausriness@gmail.com

Jei kaunietėms labai reikia su kuo nors kooperuotis, galite jungtis prie mūsų grupelės, priimsim smile.gif
Atsakyti
Savaitgali uzsakinesiu is AZ. Jei kazko reikia, galit jungtis wink.gif
Atsakyti
Jau simondsijų aliejų išdalinau smile.gif

Noriu paklausti, gal kuri esate naudojusi kalkių vandenį (dabar jam Aroma-zone akcija) kaip prausiklį sumaišytą su aliejumi. Ar verta įsigyti?
http://www.aroma-zon...au_de_chaux.asp

Atsakyti
QUOTE(ausriness @ 2014 01 15, 22:11)
Jau simondsijų aliejų išdalinau smile.gif

Noriu paklausti, gal kuri esate naudojusi kalkių vandenį (dabar jam Aroma-zone akcija) kaip prausiklį sumaišytą su aliejumi. Ar verta įsigyti?
http://www.aroma-zon...au_de_chaux.asp

Kažkada mąsčiau gal pirkti, bet dabar galutinai nusprendžiau, kad šarminės reakcijos vandens už 25 Lt ( dabar gal mažiau kai nuolaida) nepirksiu, galima mineralinio šarminio nusipirkti pas mus ir dar pašarminti pav. su geriama soda ar pan biggrin.gif , bet čia tik mano asmeninė numonė
Atsakyti
Man irgi labiau patiktų pačiai tirpalą pasidaryti, tik nėra jokio aprašymo, koks ten tirpalo stiprumas, koks ph, kad ant odos gryno negalima, o pusiau su aliejum sumaišius jau galima net kūdikiams.
Ir dar jis ten reaguoja su aliejais, virsta tepalu, bet per kažkiek laiko pradeda atsiskirti ??? Skirtingo stiprumo kalkių vanduo juk nesielgs vienodai.
Atsakyti
Kalcio hidroksidas ne itin tirpus vandenyje. Manau, pagamintas sotus tirpalas, t.y., dėta tiek, kad liktų neištirpusių nuosėdų, kurias reikėtų nufiltruoti. Tirpalo pH vertė gali būti apie 12.
Įdomu, kokiai paskirčiai naudotum?
Atsakyti
QUOTE(Sidabražolė @ 2014 01 16, 17:11)
Kalcio hidroksidas ne itin tirpus vandenyje. Manau, pagamintas sotus tirpalas, t.y., dėta tiek, kad liktų neištirpusių nuosėdų, kurias reikėtų nufiltruoti. Tirpalo pH vertė gali būti apie 12.
Įdomu, kokiai paskirčiai naudotum?

truputį daugiau paskaičiau - ten turėtų būti gesintų kalkių vanduo g.gif
Atsakyti
Ir galvoju apie švelnų prausiklį, įdomu jei kas bandę, kiek jis švelnus ir kiek jis prausia.
Jeigu sotus tirpalas, tai reikia tada bandyti pačiai daryti ...

(taip, ten gesintų kalkių vanduo)
Atsakyti