Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

Sveikos, turiu atliekama 100 g. Prolipid 141. Gal kam reiketu? Rasykite i az 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Nežinau ar matėte, bet AZ pametėjo labai šaunių naujienų, tad labai maga jas išbandyti, ypač labai ilgai lauką nude micą ax.gif
Gal šiais metais dar pavyktų surinkti užsakymą, ryt ir naujos akcijinės jau bus smile.gif
Atsakyti
Abejoju, kad gautumėt iki Naujujų, nes labai lėti tempai pas juos doh.gif Maniškį užsakymą komplektavo 7 dienas (o savo puslapyje giriasi, kad per 3 dienas verysad.gif ) o dar kol atkeliaus...
Atsakyti
Tai jums nepasiseke. 4u.gif Man taip irgi yra buve, kai kazko neturejo, tai ilgai rinko.
O sykart uzsakiau treciadienio vakara, penktadien jau issiusta buvo. O siandien jau Lenkijoj, tai ryt lauksiu kurjerio thumbup.gif
Taigi jeigu viska tures, tai ir dabar uzsakius iki Naujuju dar turetu atkeliauti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 12 17, 21:55)
Tai jums nepasiseke. 4u.gif  Man taip irgi yra buve, kai kazko neturejo, tai ilgai rinko.
O sykart uzsakiau treciadienio vakara, penktadien jau issiusta buvo. O siandien jau Lenkijoj, tai ryt lauksiu kurjerio thumbup.gif
Taigi jeigu viska tures,  tai ir dabar uzsakius iki Naujuju dar turetu atkeliauti mirksiukas.gif

Mūsų siuntinys irgi šiandien Lenkijoje, penktadienį išsiųstas thumbup.gif Tik mums žada pristatyti ketvirtadienį g.gif .... O gal vis dėlto rytoj pasiseks bigsmile.gif
Dar spėsim kalėdines dovanėles sumakaluoti ir supakuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
HO iki naujuju metu duoda 18% nuolaida viskam. Gal kas darys uzsakyma? Prisijungciau ax.gif
Nes nemokamai siuncia nuo 200svaru. Prisikrauciau ir tiek, tik kad tada pinigine labai nukentes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 12 23, 19:35)
HO  iki naujuju metu duoda 18% nuolaida viskam. Gal kas darys uzsakyma? Prisijungciau ax.gif
Nes nemokamai siuncia nuo 200svaru. Prisikrauciau ir tiek, tik kad tada pinigine labai nukentes  rolleyes.gif

Aš planuoju užsakinėti savaitgalį 4u.gif Kai susirinksi ko nori, brūkštelėk neringa.jn@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringa.jn: 23 gruodžio 2013 - 22:46
O super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiko merginos,

Su Naujai Metais, linkiu šaunių pirkinukų už puikią kainą 4u.gif

Planuoju sekmadienį užsakyti, jei susirinks reikiama suma smile.gif, gal ką sudomins ir naujos akcijinės ax.gif
Atsakyti
Pratęsiu rinkimą iki trečiadienio, gal vis tik atsiras norinčių jungtis dar, ir akcijinės prekės vertos dėmesio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2014 01 05, 16:01)
Pratęsiu rinkimą iki trečiadienio, gal vis tik atsiras norinčių jungtis dar, ir akcijinės prekės vertos dėmesio  ax.gif

Jeigu pasiūlymas dar galioja, prisijungčiau ax.gif blush2.gif
Atsakyti
sveikos merginos,

rytoj užsakinėsiu iš AZ, jei norit kartu - rašykit. aš Kaune.

ir dar klausimas - gal kartais užsakinėt kas planuojat didelį kieki (25kg) sviestmedžio iš akomaskincere.co.uk? aš koki 1kg pajamčiau smile.gif
Atsakyti