Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

Merginos, belandžiodama po visokius blog'us, užtaikiau ant tokios vokiškos parduotuvės O vokiškai nė bū-bū nemoku doh.gif O pikta, o smalsu, o kur kišti nosį net ir nelabai žinau. Supratau tik emulgatoriai, tai ten ir įlindau. Gal galėtų būti įdomi alternatyva prolipid 141 toks emulgatorius Ką pasakysit? Gal kas mokat vokiškai, daugiau pakomentuotumėt, kokios siuntimo kainos, kaip asortimentas? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krepsyte: 29 kovo 2013 - 12:32
Mergaitės, o kaip dėl mc darom? Ar nieko nedarom ir tik siunčiam krepšelius tarpininkei? Ar visą reikialą nukeliam po švenčių?
Atsakyti
as manau kad tik po svenciu pajudes kazkas, nes dabar velykos visiems galvoj smile.gif ir ten Jav gal svencia, nors nezinau ax.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos! Balandžio 4 - 5 dienomis siųsiu užsakymą į AZ. Aš Vilnietė, bet galėsiu persiųsti ir į kitus miestus.

Taip pat gal atsirastų norinčių dalintis:

abrikosų ar vynuogių kaliukų aliejus pirkčiau iš AZ po 1 litrą; argano aliejaus pirksiu 250 ml, jo kokius 50 - 70 ml galėčiau parduoti; taip pat pirksiu 500 g mango sviesto, jo galėčiau kokius 200 g isdalinti.

Taip pat svarstau pirkti 100 ml perilių, 100 ml juodųjų serbentų ir 100 arba 250 ml aviečių sėklų aliejaus. Jei tik atsirastų norinčių - dalinčiausi.

Pageidavimus rašykite: agnelen@yahoo.com arba geriburtai@gmail.com

Papildyta:
Aliejų kiekius galite rinktis, pagal tai kokio dydžio tara parduodama Suvoje, tarkim: 10 ml, 20 ml, 50 ml, 100 ml, 150 ml, 250 ml. Kai gausiu is AZ išpilstysiu.
Atsakyti
Merginos as del akomos.
I mano laiska rasyta pirmadieni niekas neatsake. Vakar buvo trys sav. nuo tada kai jie parase, kad issiusta, bet as dar taip ir negavau prekiu.
Vakar jiems parasiau tik tiek. Akomos darbuotojai nedirba savo darbo taip kaip reiketu. Po Velyku rasau skunda europos vartotoju centrui. Daugiau net nebesivarginau rasyti, nes jau esu ir taip prirasius. siandien (nors ir nedarbo diena) gavau atsakyma( pirma karta per 24val.) Kaip supratau jau ruosias ir i ankstesnius klausimus atsakyti.

Many thanks for your email and we have sent the pallet and we have put a trace on it with the freight company.

As you know we already have a distributor in Lithuania and maybe all future order can be placed through them.

I will follow this up for you on Tuesday as its Easter holiday in the UK from 29th March Till 2nd April. but either way if you don't receive the palltet we will refund your money in FULL this is no problem..., but i wll say give it till 5 April 2013..


Kazkaip idomiai cia del to distribiutoriaus uzsimine. Kogero galvoja, kad cia pirkta perpardavinejimui. Gal todel ir vilkina g.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 03 30, 14:41)
Merginos as del akomos.
I mano laiska rasyta pirmadieni niekas neatsake. Vakar buvo trys sav. nuo tada kai jie parase, kad issiusta, bet as dar taip ir negavau prekiu.
Vakar jiems parasiau tik tiek. Akomos darbuotojai nedirba savo darbo taip kaip reiketu. Po Velyku rasau skunda europos vartotoju centrui. Daugiau net nebesivarginau rasyti, nes jau esu ir taip prirasius. siandien (nors ir nedarbo diena) gavau atsakyma( pirma karta per 24val.) Kaip supratau jau ruosias ir i ankstesnius klausimus atsakyti.

Many thanks for your email and we have sent the pallet and we have put a trace on it with the freight company.

As you know we already have a distributor in Lithuania and maybe all future order can be placed through them.

I will follow this up for you on Tuesday as its Easter holiday in the UK from 29th March Till 2nd April. but either way if you don't receive the palltet we will refund your money in FULL this is no problem..., but i wll say give it till 5 April 2013..


Kazkaip idomiai cia del to distribiutoriaus uzsimine. Kogero galvoja, kad cia pirkta perpardavinejimui. Gal todel ir vilkina g.gif

bet ar yra koks skirtumas jiems g.gif
goccia 4u.gif tikrai kad vargeli cia mes pasidarem su tokiu uzsakymu verysad.gif ir dar jauciu kad bus kad ko neides ar sumaisys
mes uz siuntima mokam ,kad siustu nemokamai ar nuolaidas kažkokias taikytu g.gif
o lt pasirinkimas tikrai skurdokas lyginant su uk g.gif ir alieju įvairove ir kiekiu
stai kad lt akoma neparduoda didesniu kiekiu kad neperparduotu cia vietoi tai taip
Atsakyti
biggrin.gif nepykit man jau nervinis juokas... nezinau net ka pasakyti, ka mes su prekem veiksim jiems turetu buti neidomu, patys siulo prekes dideliais kiekiais ir svoriais. Nenori jie nemalonumu per vartotoju centra tai faktas, gal pajudes dabar ledai. palaukim iki tos 5d jei ne tada rasyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 03 30, 15:41)
Merginos as del akomos.
I mano laiska rasyta pirmadieni niekas neatsake. Vakar buvo trys sav. nuo tada kai jie parase, kad issiusta, bet as dar taip ir negavau prekiu.
Vakar jiems parasiau tik tiek. Akomos darbuotojai nedirba savo darbo taip kaip reiketu. Po Velyku rasau skunda europos vartotoju centrui. Daugiau net nebesivarginau rasyti, nes jau esu ir taip prirasius. siandien (nors ir nedarbo diena) gavau atsakyma( pirma karta per 24val.) Kaip supratau jau ruosias ir i ankstesnius klausimus atsakyti.

Many thanks for your email and we have sent the pallet and we have put a trace on it with the freight company.

As you know we already have a distributor in Lithuania and maybe all future order can be placed through them.

I will follow this up for you on Tuesday as its Easter holiday in the UK from 29th March Till 2nd April. but either way if you don't receive the palltet we will refund your money in FULL this is no problem..., but i wll say give it till 5 April 2013..


Kazkaip idomiai cia del to distribiutoriaus uzsimine. Kogero galvoja, kad cia pirkta perpardavinejimui. Gal todel ir vilkina g.gif

Tiesiog kažkoks durnynas, juk jokių nuolaidų ar kokių išimčių nieks neprašė, prekės visos ir kiekiai - iš jų oficialaus katalogo, nesuvokiama schmoll.gif išsiuntė tai išsiuntė, bet ką - vėl be datų ir numerių? Jau tikrai įdomu, kaip čia baigsis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 03 30, 17:37)
o lt pasirinkimas tikrai skurdokas lyginant su uk  g.gif  ir alieju įvairove ir kiekiu
stai kad lt akoma neparduoda didesniu kiekiu kad neperparduotu  cia vietoi tai taip

Dėl šito prekių pasiūlos skirtumo Akoma Lietuva ir negali vadintis pilnaverčiais GB Akomos distributoriais.
Atsakyti
QUOTE(Piranij@ @ 2013 03 31, 22:40)
Dėl šito prekių pasiūlos skirtumo Akoma Lietuva ir negali vadintis pilnaverčiais GB Akomos distributoriais.



mums darbe tai nepardave visai prekiu, parase uzsakinekit is distributoriu lietuvoje-o lietuviai nepardave mums, nes mes laimejom konkursa o ne jie-nu cirkai be pinigu-aisku gale uzsakinejom per lenkus smile.gif. Cia gal nelb y tema, bet kartais buna ydomus firmu poziuris y klientus
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 03 30, 14:41)
Merginos as del akomos.
I mano laiska rasyta pirmadieni niekas neatsake. Vakar buvo trys sav. nuo tada kai jie parase, kad issiusta, bet as dar taip ir negavau prekiu.
Vakar jiems parasiau tik tiek. Akomos darbuotojai nedirba savo darbo taip kaip reiketu. Po Velyku rasau skunda europos vartotoju centrui. Daugiau net nebesivarginau rasyti, nes jau esu ir taip prirasius. siandien (nors ir nedarbo diena) gavau atsakyma( pirma karta per 24val.) Kaip supratau jau ruosias ir i ankstesnius klausimus atsakyti.
rašo palaukt iki 5d. nes kaip tik gaunasi savaitė, prekės spės davažiuot iki jūsų jei dabar net išsiuntė doh.gif va tokia tą ir Akoma...įdomumo dėlėj galima bus palygint datas
Laukiam iki 5d., nes jie prašo palaukt iki to termino, o ir ECC nepriims dokumentu anksčiau 4u.gif
Atsakyti
Kai parase apie distribiutorius, tai man pirma mintis buvo, kad jie net nesiruosia siusti...Na bet dabar nieko kito ir nelieka tik laukt iki tos 5d. Nes kaip ir Nataliuncik raso, nepriims dokumentu, kol tas terminas nepraejo.

Merginos del MC kasnors vyksta? Gal per Az rasotes? Man kaip ir nedega. Bet jau mazdaug susiziurejau savo norus, tai nenoriu praziopsot ax.gif
Atsakyti