Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

QUOTE(goccia @ 2013 11 06, 22:53)
Na dalybos kuom gerai, kad imant didesni kieki pigiau gaunasi, net paskaiciavus tara ir persiuntimus. Ir kitas ne maziau svarbus dalykas, kad nusiperkam mazesnius kiekius nei pardavime maziauias esantis. Tarkim keramidai. Ju galiojimo laikas neilgas ir as pati viso kiekio nesunaudociau. schmoll.gif Kitas pvz. hialuronas. Imant 10gr 15$ su trupuciu, o 50gr 52 su trupuciu. Skirtumas akivaizdus 4u.gif

Pilnai sutinku, bet palyginus to pačio haliurono 10 g iš JAV, kurio 1 g kaina apie 3,9 Lt, o iš AZ 1 g kainuoja 17,15 Lt, tai gaunasi akivaizdi ekonomija net ir imant sąlyginai brangesnį variantą iš JAV + procentai (aišku, jei padalinti amerikoniškas siuntimo išlaidas "ant daugelio")
Atsakyti
Sveikos, o koks mazdaug buvo skaicius pirkeju, kai praeitus kartus dalinot? Gal bent kokiai grupelei galeciau padalint ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Labai domina rožių absoliutas akcijnis, kaina nepaprastai gera, tai sakau, gal atsirastų norinčių ko iš AZ ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabele @ 2013 11 06, 23:09)
Sveikos, o koks mazdaug buvo skaicius pirkeju, kai praeitus kartus dalinot? Gal bent kokiai grupelei galeciau padalint  ax.gif

Paskutini karta is makingcosmetics kooperavosi 15merginu.
Dalyboms reikia tureti tikslias svarstykles ir naujos taros 4u.gif Ir gerai draugauti su skaiciukais, nes visoms reikes apskaisiuoti siuntimo mokescius jav ir i LT ir paciu produktu kainas, nes merginos ima skirtingus kiekius 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
jei kaunietės norėtų dalintis, tai mane domina Hyaluronic Acid SLMW, Beta Glucan'as ir Ceramide Complex. Man pakaktų 10g, 30ml ir 30ml.
Jei nebūtų norinčių dalinti, galiu ir aš padalint.
Atsakyti
QUOTE(ausriness @ 2013 11 07, 21:56)
Sveikos,
jei kaunietės norėtų dalintis, tai mane domina Hyaluronic Acid SLMW, Beta Glucan'as ir Ceramide Complex.  Man pakaktų 10g, 30ml ir 30ml.
Jei nebūtų norinčių dalinti, galiu ir aš padalint.

Na, aš manau, kad visai apsimoka paimti jų puslapyje nurodytus kiekius ir su niekuo nesidalinant blush2.gif Pabandžiau sumodeliuoti kokio puskilogramio užsakymą, tai siuntimas Amerikoje man parodė apie 10 dol. Tai susikooperavus bent 5-ioms merginoms, vidutiniškai gautųsi apie 2 dol. amerikietiškas siuntimas + 1,4 dol. siuntimas į Lietuvą, jei siuntinio svoris apie 100 g (10 + 30+30 g). Taigi siuntimo kaina beveik juokinga. Žinoma, imant didesnį kiekį, produkto kaina sumažėja, bet prisideda mums pačioms darbo su svėrimu, skaičiavimu ir pan. O imant standartinius kiekius kiekvienai sau, mūsų visas vargas tebūtų vienu metu pateikti tarpininkei užsakymą, o ji jau paskaičiuotų kiekvienai mums atskirai ir kainas, ir individualias siuntimo išlaidas. Be to, viską gautume orginalioje pakuotėje. Mano galva ir tokiu atveju mes sutaupytume nemažai ir nė viena neturėtume papildomo vargo ir laiko gaišimo. Viskas priklauso tik nuo kiekio "užsakovių'. Man, asmeniškai, šitas variantas prie širdies, nes tikrai neturiu laiko ir galimybių sverti, dėlioti ir pan. Galiausia, baugu tokios atsakomybės ax.gif
Atsakyti
Sveikos
Gal zn kur dar galima pigiau gauti nerafinuoto, salto spaudimo kokosu aliejaus. Aisku perkant dideli kieki. Kazkuri minejo, kad per ebay perka ea pigiau.
Atsakyti
Ar siuo metu kas nors zada uzsakinet?
Atsakyti
Sveikos merginos, matau sunkokai man sekasi organizuoti pirkima iš Makingcosmetics. Taigi, kadangi man mirtinai reikia haliurono rūgšties (abiejų rūšių) doh.gif tai paprasčiausia informuoju, kad planuoju ateinančią savaitę kreiptis į tarpininkę. Jeigu visdėto atsiras norinčių irgi kartu pirkti ir taip dalintis amerikoniškas siuntimo išlaidas (jas jau padalins tarpininkė), prašau informuokit ir mane per až. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krepsyte: 10 lapkričio 2013 - 18:42
QUOTE(krepsyte @ 2013 11 10, 19:41)
Sveikos merginos, matau sunkokai man sekasi organizuoti pirkima iš Makingcosmetics. Taigi, kadangi man mirtinai reikia haliurono rūgšties (abiejų rūšių)  doh.gif tai paprasčiausia informuoju, kad planuoju ateinančią savaitę kreiptis į tarpininkę. Jeigu visdėto atsiras norinčių irgi kartu pirkti ir taip dalintis amerikoniškas siuntimo išlaidas (jas jau padalins tarpininkė), prašau informuokit ir mane per až. blush2.gif

O is kiek reiketu prekes kaina dauginti, kad mazdaug zinoti galutine prekes kaina? Ir iki kada reiketu pasakyti, ar ka nors noresiu?
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2013 11 10, 23:06)
O is kiek reiketu prekes kaina dauginti, kad mazdaug zinoti galutine prekes kaina? Ir iki kada reiketu pasakyti, ar ka nors noresiu?

Oi, aš šitų koeficientų nežinau ax.gif Merginos lyg ir skaičiavo kažkada 3,5-3,7 ...
Aš skaičiuoju apytikriai: prekių kaina + siuntimo kaina iki tarpininkės (pabandžiau susikrauti krepšelį iki 0,5 kg, nes mano norimi miltukai tikrai daugiau nesvers, tai siuntimą rodė 10,5 dol.)+10 proc. nuo prekių kainos+siuntimo kaina į Lietuvą (100 g kainuoja 1,4 dol, jei niekas nesikeitė). kaip bežiūrėsi, bet mane labiausia erzina būtent siuntimo kaina JAV viduje doh.gif
Atsakyti
labas,gal kuri kauniete greitu laiku daris uzsakyma is az?
Atsakyti