Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

QUOTE(Iriska @ 2013 11 02, 21:24)
4u.gif Sveikos.

Gal ne i tema, bet neradau kur paklausti.

Gal kas gamina kremus ir lieka pardavimui? blush2.gif  blush2.gif  Pati nieko nesuvokiu tame, bet mielai nusipirkciau misriai odai naturalu krema. ax.gif

cia parašykite http://www.supermama...;#entry64529180 manau tikrai atsiras merginu kurios pasiūlys mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri zn, uzsisakant is akomaskincare.uk prekes kokiu salygu reiktu laikytis, kad apsimoketu? Svoris, kaina>?
Jeigu butu palankios salygos siustis toki kieki kokosu aliejaus http://www.akomaskin...irly_traded_5kg
Gal kas noretu kooperuotis, o gal jus zn, kur pigiau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksanik: 04 lapkričio 2013 - 11:51
Sveiki, gal kur užmatėte pigių eterinių aliejų? Reikia ne veidui, bet lašinti skalbiant, plaunant ar pan., tai gali būti ir prasta kokybė, svarbu, kad būtų didesni kiekiai po 100 ml ir pigu. Dėkui.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2013 11 04, 11:58)
Sveiki, gal kur užmatėte pigių eterinių aliejų? Reikia ne veidui, bet lašinti skalbiant, plaunant ar pan., tai gali būti ir prasta kokybė, svarbu, kad būtų didesni kiekiai po 100 ml ir pigu. Dėkui.

ne tik veidui bet ir garinimui /kvepinimui ,patalpų dezinfekavimui rekomenduojama kokybisi eteriniai 4u.gif
ar reikalingas pigus s..... nežinia ko pripiltas ir kokioms medžiagoms pakvepintas g.gif
pabandžius tokiu pigiu/nekokybisku eterinių ir atsiranda pasisakymai as alergiška eteriniams ir pan doh.gif



o jei i tema tai nesu mačius kur pigiu ir dideliu kiekiu gal kokioje rusisku vaistu parduotuvėje g.gif bus pigu tik nedideli kiekiai
Atsakyti
Pigiau parsisiuntem is ND. 4u.gif Garinimui, skalbiniams, muilams naudoju
Tik ju kvapai truputi skiriasi nuo pirktu AZ. Man tokie silpnesni, greiciau nusigaruoja 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 04 lapkričio 2013 - 12:43
QUOTE(goccia @ 2013 11 04, 13:42)
Pigiau parsisiuntem is ND.  4u.gif Garinimui, skalbiniams, muilams naudoju
Tik ju kvapai truputi skiriasi nuo pirktu AZ. Man tokie silpnesni, greiciau nusigaruoja 4u.gif

Kas tas ND? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(zydrem @ 2013 11 04, 13:16)
ne tik veidui bet ir garinimui /kvepinimui ,patalpų dezinfekavimui rekomenduojama kokybisi eteriniai  4u.gif
ar reikalingas  pigus s..... nežinia ko pripiltas ir  kokioms medžiagoms  pakvepintas  g.gif
pabandžius tokiu pigiu/nekokybisku  eterinių ir atsiranda pasisakymai as alergiška eteriniams ir pan  doh.gif 
o jei i tema tai nesu mačius  kur pigiu ir dideliu kiekiu gal kokioje rusisku vaistu parduotuvėje  g.gif bus pigu tik nedideli kiekiai

Niekas ir nekalba apie kažkokį visišką š. Aš anksčiau siųsdavausi iš Ebay, būdavo apie 30 lt už 100 ml ir pilnai tenkindavo. Deja, dėl tam tikrų rimtų priežasčių iš Ebay nebegaliu pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2013 11 04, 13:55)
Kas tas ND? unsure.gif
Papildyta:


Is cia http://www.newdirectionsaromatics.com/
Organizavomes bendra pirkima, nes vienai uz siuntima nemazai iseina 4u.gif
Atsakyti
Goccia, aš gal truputį ir ne į tą temą, bet gal planuoji iš Makingcosmetics ar Lotioncrafter daryti užsakymą? ax.gif Taip norėtųsi sudalyvauti tokiame pirkime blush2.gif
Atsakyti
Krepsyte jau ne jus pirma klausiat. Bet nelabai galeciau isdalinti, nes mano panele siemet kaip ligu maiselis, dvi dienos darzeli ir vel namuose doh.gif o su ja dalybom tikrai neuzsiimsi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 11 05, 18:02)
Krepsyte jau ne jus pirma klausiat. Bet nelabai galeciau isdalinti, nes mano panele siemet kaip ligu maiselis, dvi dienos darzeli ir vel namuose doh.gif  o su ja dalybom tikrai neuzsiimsi ax.gif

Oi, nuoširdžiai užjaučiu. Aš, atrodo, šitas problemas jau baigiau - mano mažiausioji jau išaugo.
Merginos, o gal organizuojamės pirkti iš šitų parduotuvių (Makingcosmetics arba Lotioncrafter) be jokių dalybų? Tiesiog nusiunčiam visos kartu savo užsakymus tarpininkei, ji nuperka viską vienu kartu ir taip mes sutaupom amerikoniškas siuntimo išlaidas, kurios jau nėra tokios ir mažos. Tokiu būdu mes nieko neapkrautumėme papildomom dalybos ir darbais (deja, aš irgi negaliu apsiimti, nes namie pastoviai kažkas reikalauja dėmesio ir laiko). O siuntimas iš JAV į Lietuvą lyg ir nepabrango dar g.gif Be to, kaip suprantu, ir Lietuvoje būtų patogiau būtų pasiimti iš tarpininkės. Ką manot?
Atsakyti
manau nebloga ideja... ax.gif
Atsakyti
Na dalybos kuom gerai, kad imant didesni kieki pigiau gaunasi, net paskaiciavus tara ir persiuntimus. Ir kitas ne maziau svarbus dalykas, kad nusiperkam mazesnius kiekius nei pardavime maziauias esantis. Tarkim keramidai. Ju galiojimo laikas neilgas ir as pati viso kiekio nesunaudociau. schmoll.gif Kitas pvz. hialuronas. Imant 10gr 15$ su trupuciu, o 50gr 52 su trupuciu. Skirtumas akivaizdus 4u.gif
Atsakyti