Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

Gal kas nors Vilniuje užsakinėja iš AromaZone? Mielai prisijungčiau.
Atsakyti
Sveiki,

renku užsakymą iš AZ, vilnius,bet galiu ir siųsti.
kunigunda69@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2013 10 14, 13:50)
Sveiki,

renku užsakymą iš AZ, vilnius,bet galiu ir siųsti.
kunigunda69@gmail.com

ar jau uzsakyma padarete?
Atsakyti
Užsakymą darysiu savaitgalį, tad iki šeštadienio vakaro galima siųsti, sekmadienio rytas dar ir tiktų smile.gif
Atsakyti
Vakar buvau paste, tai grizus namo pagalvojau, kad musu dalyboms is JAV kogero pastas padeda taska. verysad.gif Nors ir nedaznai taip pirkom, bet vistik gerokai pigiau buvo, nei Europoje pirkt. Na nebent dar liks tas variantas, kad siusti krepselius tai paciai tarpininkei, kad pasidalinti siuntimo JAV mokesti. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 10 17, 12:24)
Vakar buvau paste, tai grizus namo pagalvojau, kad musu dalyboms is JAV kogero pastas padeda taska. verysad.gif Nors ir nedaznai taip pirkom, bet vistik gerokai pigiau buvo, nei Europoje pirkt. Na nebent dar liks tas variantas, kad siusti krepselius tai paciai tarpininkei, kad pasidalinti siuntimo JAV mokesti. rolleyes.gif

apie ka tu cia g.gif tai ne tik LT didina siuntimo kainas be proto i užsieni g.gif ir ten tas pats g.gif
Atsakyti
Apie, tai kad nebeapsimokes kazkam pirkti didesni kieki, dalinti ir persiuntineti kitoms, nors didesniais kiekiais perkant ir isdalinant gi pigiau buna.
Tai taip visur dideja kainos. Mes su tevais jau sutarem, kad kaledines dovanas i uzsieni, siusim ne kaip seniau kiekvienas pastu, o kartu - mikriuku.
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 10 17, 12:53)
Apie, tai kad nebeapsimokes kazkam pirkti didesni kieki, dalinti ir persiuntineti kitoms, nors didesniais kiekiais perkant ir isdalinant gi pigiau buna.
Tai taip visur dideja kainos. Mes su tevais jau sutarem, kad kaledines dovanas i uzsieni, siusim ne kaip seniau kiekvienas pastu, o kartu - mikriuku.

na taip ,bet jei as uz siuntinuka mokedavau iki 5 litu tai toks siuntinukas po pirmo kainuos iki 9litu ,lyg taip supratu g.gif ir klausiau paste vistik ne kas savaite perkam g.gif
stai kas i užsieni siusdavo tai doh.gif kazkas nesuprantama man ,as ir pasiskubinau mamai i vokietija siuntinuka doh.gif
o del LT tai sake jau senai kalbeta kad taip bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 10 17, 13:01)
na taip ,bet jei as uz siuntinuka mokedavau iki 5 litu tai toks siuntinukas po pirmo kainuos iki 9litu ,lyg taip supratu  g.gif ir klausiau paste vistik ne kas savaite perkam  g.gif
stai kas i užsieni siusdavo tai  doh.gif kazkas nesuprantama man ,as ir pasiskubinau mamai i vokietija siuntinuka  doh.gif 
o del LT tai sake jau senai kalbeta kad taip bus  g.gif

Aš tai irgi galvoju, kad vis tiek norėsiu JAV dar pirkti, tai dalintis bus pigiau nei vienai pirkti. Šiaip ar taip Lietuvoje tarpininkė turi persiuntinėti smile.gif . Dar, galvoju, kažin ar nepasinaudos šita padėtimi kokia kurjerių tarnyba ir nepasiųlys pora litų žemesnių kainų g.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2013 10 17, 20:14)
Aš tai irgi galvoju, kad vis tiek norėsiu JAV dar pirkti, tai dalintis bus pigiau nei vienai pirkti. Šiaip ar taip Lietuvoje tarpininkė turi persiuntinėti  smile.gif . Dar, galvoju, kažin ar nepasinaudos šita padėtimi kokia kurjerių tarnyba ir nepasiųlys pora litų žemesnių kainų  g.gif

aha as ir apie ta pati pamasciau biggrin.gif koks perlo terminalas tokia paslauga susigalvos biggrin.gif
Atsakyti
Dar yra autobusų siuntų tarnyba. L. paštas praras klientų, garantuotai. O mums tarpusavyje kartais įmanoma bus didesnes siuntas į kitą miestą perduoti per vykstančius pažįstamus. Ieškosim alternatyvų..Blogiau čia bus lietuviškoms internetinėms parduotuvėms, tikrai neapsimokės iš jų pirkti kelių prekių ir siųstis paštu
Atsakyti
QUOTE(Sidabražolė @ 2013 10 18, 08:38)
Dar yra autobusų siuntų tarnyba. L. paštas praras klientų, garantuotai. O mums tarpusavyje kartais įmanoma bus didesnes siuntas į kitą miestą perduoti per vykstančius pažįstamus. Ieškosim alternatyvų..Blogiau čia bus lietuviškoms internetinėms parduotuvėms, tikrai neapsimokės iš jų pirkti kelių prekių ir siųstis paštu

drinks_cheers.gif
As vis pirkima is akomos atideliojau. Is Kauno iki Vilniaus ir taip nemaza siuntimo mokesti ima, tai dabar jau reikia greiciau susikraut krepsi, o tai kai pabrangs siuntimas visi pardavejai ji pakels, nesius gi savo saskaita.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 18 spalio 2013 - 08:12