Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

Sveikos merginos,

gal būtų norinčių jungtis prie AZ, dar trūksta 20 eurų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2013 08 26, 16:16)
Jei susiorganizuotumet, as taip pat prisijungciau.

Ir as prisijungciau smile.gif
Atsakyti
Sveikos, ar yra makingcosmetic spirito 90%? Noriu istrauka pagaminti?
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2013 09 06, 12:59)
Sveikos, ar yra makingcosmetic spirito 90%? Noriu istrauka pagaminti?

Ištraukoms daryti tiks ir IKI esanti Trauktinių degtinė. Ačiū tai, kuri pasidalino šia naujiena.
Atėjo ruduo ir pristigau rozalinos ea. Gal kas skubiai daro užsakymą iš AZ? ax.gif Prisijungčiau (mano paštas ruta_u@hotmail.com) Šiandien kaip tik keičiasi akcijos...
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2013 09 10, 08:42)
Ištraukoms daryti tiks ir IKI esanti Trauktinių degtinė. Ačiū tai, kuri pasidalino šia naujiena.
Atėjo ruduo ir pristigau rozalinos ea. Gal kas skubiai daro užsakymą iš AZ? ax.gif Prisijungčiau (mano paštas ruta_u@hotmail.com) Šiandien kaip tik keičiasi akcijos...

As darysiu savaitgali. 4u.gif
Rosalina irgi keliaus i krepseli, nes nebeturiu, o pries ziema reikes mazajai vel kursa pratepliot. Gal tada maziau ligos kibs...
Atsakyti
merginos AZ dave nuolaidos koduka, turiu isnaudoti iki 09.30. dabar mastau ar suma, ivedus koda ir minusavus ta nuolaidu suma turi buti 60e nemokamam siuntimui ar jei minuosuosis nuo 60e ir bus maziau vistiek sius, kadangi bendra suma be koduko 60e ? gal kas zinot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2013 09 21, 21:05)
merginos AZ dave nuolaidos koduka, turiu isnaudoti iki 09.30. dabar mastau ar suma, ivedus koda ir minusavus ta nuolaidu suma turi buti  60e nemokamam siuntimui ar jei minuosuosis nuo 60e ir bus maziau vistiek sius, kadangi bendra suma be koduko 60e ?  gal kas zinot?  ax.gif

Manau, kad siųs, nes man buvo panaši situacija:
Total des achats 63,70 €
Bon d'achat de 4.9€ -4,90 €
Frais d'envoi Offerts
Montant à régler 58,80 €
Atsakyti
kad man dovanu nemaza suma duoda, todel ir suabejojau ax.gif keli eurai gal nieko, o keliasdesimt jau sis tas.. ar nei viena nesat gavus dovanu piniginei sumai kodo is ju ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2013 09 21, 22:19)
kad man dovanu nemaza suma duoda, todel ir suabejojau  ax.gif  keli eurai gal nieko, o keliasdesimt jau sis tas.. ar nei viena nesat gavus dovanu piniginei sumai kodo is ju ? smile.gif

Aš esu 18 eurų minusavusi nuo kiek daugiau nei 60, viskas gerai buvo, siuntė 4u.gif
Atsakyti
dekui Neringa.jn 4u.gif tikiuosi ir man sius, nes nepririnkciau siuo metu tiek reikalingu prekiu, o bet ka isidet i krepseli nesinori ax.gif
Atsakyti
merginos, mes is kazkur kooperavomes uzsakymui ir pirkome alavijo miltelius aisku ir dar kazka... gal kas planuoja vel apsipirkinet is ten pat? man alavijas baigiasi visai noreciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2013 09 24, 20:55)
merginos, mes is kazkur kooperavomes uzsakymui ir pirkome alavijo miltelius aisku ir dar kazka... gal kas planuoja vel apsipirkinet is ten pat? man alavijas baigiasi visai noreciau  ax.gif

Va va ir man sis geris baigiasi ir as jo labai noreciau.
Taip pat i pabaiga ir lanolinas, o ziemai jis man labai labai, is kur jo gauti g.gif
Atsakyti