Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

Nemokamai dabar siuncia uzsakymus didesnius nei 150svaru.
Iki 150 svaru 8.99 uz pristatyma 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

renku naują užsakymą iš AZ, gal būtų norinčių jungtis ax.gif
Atsakyti
merginos padekit dariau uzsakyma is AZ ir kita diena pasikeite ju internetinis puslapis, atnaujintas ir nerandu arba nerodo mano uzsakymo, kokioj jis stadijoj. Net negaliu sekt fedex puslapyje kaip juda jei isiustas verysad.gif gal kas isiaiskino kaip kas atnaujintame puslapyje? ax.gif
Atsakyti
Geras, naujas puslapis biggrin.gif Jei ne SM, tai neaišku kada būčiau pamačiusi lotuliukas.gif
Ar bandei žiūrėti dešiniame viršutiniame kampe "Mon compte, mes commandes et mes avantages"? Gal ten būtų g.gif ... Arba iš pradžių bandyk prisijungti "Connexion", o tada ieškoti "mon compte" (aš negaliu prisijungti, kažkodėl neleidžia)
Atsakyti
jau antra diena bandau tai prisiregistravus ir nuejus i mes commandes raso : Vous n'avez pas encore passé commande. o mes avantages :
Programme de fidélité
Points fidélité : 141 points
Mon dernier code avantage
Vous ne disposez pas actuellement de code avantage.
Bons de réduction
Vous ne disposez pas actuellement de code avantage.
Parrainage
Vous ne disposez pas actuellement de code avantage parrainage.
zodziu visau nepatinka man naujas AZ schmoll.gif
Atsakyti
Gal naujasis puslapis iki galo nesutvarkytas. Visų pirma tai labai lėtas, net prisijungti neina.
Atsakyti
O ar užbaigei užsakymą? Jei taip, tai į savo paštą turėjai gauti užsakymo nr. ir kad padarei užsakymą. Žinodama šiuos duomenis gali jiems parašyti ir viską išsiaiškinti. Tik, kad paprastai jie ruošia užsakymą kelias dienas ir tik tada parašo fedex'o nr. Tai gal neverta dabar iš karto rašyti, nes jie ir patys dar gal nežinos tracking nr. g.gif
Atsakyti
O ka reiskia:
Autorisation
Transaction

Ir as azsisakiau prekiu, buvau prisijungus dar prie seno puslapio, nelabai ka supratau, bet buvo parasyta, kad liepos 29 prekes bus mano mieste.
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2013 07 24, 15:59)
O ka reiskia:
Autorisation
Transaction

Ir as azsisakiau prekiu, buvau prisijungus dar prie seno puslapio, nelabai ka supratau, bet buvo parasyta, kad liepos 29 prekes bus mano mieste.

Authorisation - leidimas, t.y. tas pats kas angliškai authorization
Transaction - veiksmas, sandoris, transakcija ir lietuviškai sakoma smile.gif
Atsakyti
parasiau laiska bet neatsako ax.gif apmokejimas padarytas ir gavau viska i pasta, bet senam psl matydavau tracking number prie uzsakymo, neatsiusdavo i pasta. smile.gif
Atsakyti
atrase man , kaip greitai si karta, matyt kad sistema uzluzus kol tvarko ax.gif
Atsakyti
tikrai tikiu kad sistema ne visai gerai veika kai tik pakeite. Reikia kokios savaites, kad viska sustyguotu wink.gif
Atsakyti