Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

Man irgi is HO patys geriausi kainos ir kokybes atzvilgiu. Kokybe pas juos, mano nuomone, superine.
Neringa gal cia tik man taip atrodo ,kad prastesni g.gif kai gausit parasykit savo nuomone. Labai lauksiu 4u.gif
As daug neemiau (8 buteliukai eteriniu didesni ir vienas mazas). Bet pirmas ispudis, palyginus su turimais is kitur, tai kvapai tokie silpnesni ar kaip pavadinti - "priduse" rolleyes.gif Bet ko noret gi ir kaina gerokai skiriasi. Kaip sakiau planavau jos naudoti muilams, tai siam reikalui tikrai tiks.
Cia truputis mano pirmuju ispudziu:
Man cistu ea labai labai patinka, tai galvoju pasiimsiu i muila idesiu. Turesiu skanu muiliuka. Europoje gan brangus sis ea. Gerai, kad emiau maza buteliuka, nes kvapas visiskai kitoks doh.gif
O litsea maziau gaivi, mano nosiai labiau kartumas jauciamas..
Citrusai palyginus su AZ ir HO silpnesni.
Levandos 40/42 turiu is HO, tai man labai skanios jos levandiskos, bet jauciu ir toki gaivuma. O cia gaivumo nerandu.
Patiko kitos levandos south afrika berods vadinasi. Va sitas uzskaitau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 22 birželio 2013 - 06:53
Ar visos gavot JAV siuntinius? Aš dar nesulaukiau žinutės..
Atsakyti
As gavau zinute ketvirtadienio vakara. Jos paraso, kai jau pradeda dalinti. Tai ir nulekiau iki savaitgalio pasiimti Gal i Kauna nebuvo dar atkeliave... I kitus miestus greiciausiai pastu siuncia. Kol issiuntineja gi irgi uztrunka 4u.gif
Atsakyti
Pasiėmiau siuntinuką, nėra taip blogai kaip tikėjausi, bet lyginant su ho eteriniais - daug silpniau. Apskritai ho kokybei neprilygsta kitos parduotuvės, mano manymu. Antra vertus, mokėdama mažesnę kainą, negaliu tikėtis aukštesnės kokybės. Sueis namų kvapams ir muilams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2013 06 26, 08:03)
Pasiėmiau siuntinuką, nėra taip blogai kaip tikėjausi, bet lyginant su ho eteriniais - daug silpniau. Apskritai ho kokybei neprilygsta kitos parduotuvės, mano manymu. Antra vertus, mokėdama mažesnę kainą, negaliu tikėtis aukštesnės kokybės. Sueis namų kvapams ir muilams biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Siaip as tai ir pirkau tuo tikslu, kad muilams naudosiu. Dabar kai HO nuolaidu nebera, tai kazkaip gaila ju eterinus i muilus pilti blush2.gif
Atsakyti
o as negaunu jokios zinutes apie siuntinuka unsure.gif
Atsakyti
Pasitikrink spam'a gal ten laiskutis nuejo. 4u.gif Jei negavai, parasyk tarpininkei wink.gif
Beje ar sumokejai uz siuntinuka? Jei nesumokejai, tai gali buti, kad jis vis dar JAV.
Atsakyti
senai sumokejau birzelio pradzioj, reikes parasyt tada tarpininkei g.gif
Atsakyti
Aš šiandien jau parašiau, užklausiau. Kažkodėl kauniečiams dar neatsiuntė.
Atsakyti
jau yra ir kaune, silainiuose thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės,

nežinau ar jau matėte, bet AZ padavė labai daug naujienų, tad renku užsakymą, mielai prijungčiau ir visas norinčias ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,
Hermitage paskelbė 48h išpardavimą.
http://www.hermitageoils.com/

Sakykite, gal kas paskutiniu metu užsakinėjote, kokios dabar pirkimo sąlygos.
O gal kuri ketinate ten pirkti, aš norėčiau ramunėlių eterinio buteliuko, gal priglaustumėte mane prie savo užsakymo.
Aš pati iš Kauno, bet tiktų man ir persiuntimas.

Iš anksto dėkui atsakiusioms.
Atsakyti