Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

Renku užsakymą iš AromaZone, užsakinėsiu rytoj po pietų, norinčius prisijungti rašykit į AŽ. Pati esu iš Vilniaus, bet galiu ir persiųsti į kitus miestus
Atsakyti
Merginos gal yra norinciu jungtis AZ uzsakymui? Savaitgali uzsakyciau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, aš vėl kaip piktas pinigas... o gal kas nors galvoja apie užsakymą iš makingcosmetics.com? Labai užsireikė haliurono rūgšties ax.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2013 06 06, 08:43)
Sveikos merginos, aš vėl kaip piktas pinigas... o gal kas nors galvoja apie užsakymą iš makingcosmetics.com? Labai užsireikė haliurono rūgšties ax.gif



Jezau biggrin.gif negi ir vėl prasidės kišenių tuštinimai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2013 06 06, 09:50)
Jezau biggrin.gif  negi ir vėl prasidės kišenių tuštinimai? biggrin.gif

O gal kas norėtų pasidalinti iš ankstesnės partijos blush2.gif ax.gif Tuo pačiu "išgelbėdama" kitas nuo tokios "nelaimės" (na, toks prašymas gal daugiau humoras, negu rimtas pasiūlymas, bet ... o vdrug)
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kas nors turi atliekamo shea butter (nerafinuoto taukmedžio sviesto), galimas siuntimas, Vilnius.
Atsakyti
Bionaturoazėje nuolaidos argano aliejui:


Arganas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta_pasta_prakasta: 10 birželio 2013 - 10:25
Noriu pradėti gamintis muilą, bet nežinau kur internete galima įsigyti NaOH sad.gif Gal galite parekomenduoti kokią parduotuvę? Arba gal galite kuri pasidalinti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2013 06 10, 12:05)
Noriu pradėti gamintis muilą, bet nežinau kur internete galima įsigyti NaOH sad.gif Gal galite parekomenduoti kokią parduotuvę? Arba gal galite kuri pasidalinti?  ax.gif

avsista.lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2013 06 10, 11:16)
avsista.lt 4u.gif

Dėkui 4u.gif Tik nematau kainų. Ar ten galima pirkti internetu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2013 06 10, 12:40)
Dėkui  4u.gif Tik nematau kainų. Ar ten galima pirkti internetu?  blush2.gif

Parašyk emailą jiems, yra jų puslapyje kontaktai. Aš kai prireikia bendrauju šituo:
ofisas@avsista.lt
NaOH kainuoja 13,50; KOH 28,50. Už siuntimą mokėjau 20 lt.
Atsakyti
Goccia prase del vokiskos parduotuves behawe.com parasyt ax.gif
Atvirai pasakius i Lietuva is jos niekada neprikau, taciau paziurejau - i Lietuva siuncia, kaina priklauso nuo kiekio (iki 1 kg - 8,35 eur, 2 kg - 10,6 eur ir t.t.), nemokamai siuncia uzsakius prekiu uz 250 eur.

Spiritas tinkturoms vokiskai vadinasi - Weingeist 96,5 % (litro kaina 42 eur) 4u.gif

Tiesa apmokejimas gelimas ne is karto, o dvieju savaiciu begyje gavus prekes ax.gif
Atsakyti