Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

Aš taip pat šilko aminorūgščių norėsiu 100, peptidų 50 gr.
Atsakyti
ir man silko amino rugsciu 100gr. noreciau 50 bet ar kas kaune dalintis nori? ax.gif
Atsakyti
Sakiau jau kol kas susilaikysiu, bet vėl kažlo prireikia doh.gif biggrin.gif

Šilko aminorūgščių paimsiu 100g, natrio laktato 100g

Dėl EA dar reikia prisėst peržiūrėt ko dar turiu, o ką reikia išnaudot greičiau, nes galiojimas tai neamžinas. Tai jei iki sav. pabaigos reikia apsispręst, puiku, jei greičiau, tai tada man tik tiek ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 14 gegužės 2013 - 08:24
QUOTE(goccia @ 2013 05 14, 08:17)
Nirida Agne/Ramute rase, kad silko amino rugstys po 100 isfasuotos, silko proteinai p0 50. tai jei prasysim tarpininkes visoms issiuntinet, ji tik pilnas pakuotes siustu 4u.gif

Supratau, tada as 100g silko amino rugsties.
Atsakyti
Tai skaiciuojam ka turim rolleyes.gif
Silko amino rugstys:
Goccia 100
Sidbrazole 100
Radazuka 100
Mytis 100
neringa.jn 100
Gutka 100
Nataliuncik 100
Nirida 100
Viso: 800gr

Silko peptidai:
Sidabrazole 100
Redazuka 50
Krepsyte 50
neringa.jn 50
goccia paims 50 jei liks dalinant, bet kolkas saves neskaiciuoju ax.gif
Viso: 250gr (300)
Atsakyti
Gocia, mano 100 g peptidų galim dalintis, man užteks 50 g.
Atsakyti
Sveikos,

Jei dar galima jungtis aš irgi norėčiau : 100g šilko amino rūgštys ir 50 g šilko peptidai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 05 15, 06:30)
Tai skaiciuojam ka turim rolleyes.gif
Silko amino rugstys:
Goccia 100
Sidbrazole 100
Radazuka 100
Mytis 100
neringa.jn 100
Gutka 100
Nataliuncik 100
Nirida 100
Viso: 800gr

Silko peptidai:
Sidabrazole 100
Redazuka 50
Krepsyte 50
neringa.jn 50
goccia paims 50 jei liks dalinant, bet kolkas saves neskaiciuoju ax.gif
Viso: 250gr (300)

Ar siųsti tarpininkei krepšius? ax.gif
Atsakyti
Sidabrazole gerai tada jums rasom 50gr silko peptidu.
Tuomet viso silko amino rugsciu gaunasi 900gr, silko peptidu 300gr (prie saraso pridejau jonike)

neringa.jn sias pora dienu nelabai prie kompo buvau. Einu tarpininkei rasyt ir paklausti ar ji padalintu mums tuos paketelius nupirkus didesni kieki 4u.gif
Atsakyti
Va koki atsakyma gavau is tarpininkes
Jei jus tikrai zinote, kad ateis supakuota " supakuotus peptidus po 50gr pakeliais, o amino rugstis po 100gr pakuotes" ir atsiusite mums sarasiuka, tai ne problema nupirksime smile.gif
Ir issiusime Kur kam reikia, tik reikes pries prekems atkeliaujant reikes daresiuku is jusu, nes uz persiuntima Lietuvoje reikes susimoket papildomai uz vietini pasta.

As kadangi is Vilniaus, tai net nepagalvojau, kad jos tik vienam mieste dalina ir kitoms persiuncia rolleyes.gif Tai nezinau kaip darom? Tada kaip ir nera skirtumo...Galim ir viena krepsi siusti. Ar prasom, kad ji isdalintu silka?
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 05 15, 20:14)
Va koki atsakyma gavau is tarpininkes
Jei jus tikrai zinote, kad ateis supakuota " supakuotus peptidus po 50gr pakeliais, o amino rugstis po 100gr pakuotes" ir atsiusite mums sarasiuka,  tai ne problema nupirksime smile.gif
Ir issiusime Kur kam reikia, tik reikes pries prekems atkeliaujant  reikes daresiuku is jusu, nes uz persiuntima Lietuvoje reikes susimoket papildomai uz vietini pasta.

As kadangi is Vilniaus, tai net nepagalvojau, kad jos tik vienam mieste dalina ir kitoms persiuncia rolleyes.gif Tai nezinau kaip darom? Tada kaip ir nera skirtumo...Galim ir viena krepsi siusti. Ar prasom, kad ji isdalintu silka?

Tai dabar tavo paskutinis žodis turėtų būti, nes ir vėl siuntinėjimo išlaidos tau tektų 4u.gif . Galim mes goccios nebeapkrauti ir siųsti tarpininkei krepšius smile.gif
Atsakyti
Tai tada visos atskirai krepselius siunciam. Tikiuos, kad pardavejas atsius tais pokuciais kaip Agne/Ramute sake rolleyes.gif Kas dar neturit tarpininkes kontaktu rasykit 4u.gif (ta pati tarpininke kur jus visos theherbarie uzsakyma daret)

Silko amino rugstys: jau galutinis variantas, kuri siusiu tarpininkei, nes pilnas parduodamas kiekis
Goccia 100
Sidbrazole 100
Radazuka 100
Mytis 100
neringa.jn 100
Gutka 100
Nataliuncik 100
Nirida 100
Jonike 100
Ausriness 100
Viso: 1kg

Silko peptidai:
Sidabrazole 50
Redazuka 50
Krepsyte 50
neringa.jn 50
jonike 50
goccia 50
Ausriness 50
Viso: 350gr
Silko peptidu dar yra laisvu 50gr jei imsim 4*100gr arba laisvi 150 jei imsim puse kg.

Papildyta:
Iki kada tarpininkei siusim krepselius? Per savaitgali susideliosit krepselius ir surasysit tarpininkei? Nepamirskit, kad reikes avansa sumoketi. Kai sumokesim avansa tik tada nupirks 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 15 gegužės 2013 - 20:51