Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

zadejau nesijungti sitam uzsakymui bet silko amino rugsciu ir as noriu lotuliukas.gif
Atsakyti
gavau siuntinuka, dekui gocciai uz darba dideli 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gutka: 13 gegužės 2013 - 08:16
QUOTE(neringa.jn @ 2013 05 13, 00:17)
Jau su goccia planuojam naujas dalybas, kol dar ji kantrybės turi  4u.gif . Galime šilką pirkti didesniais kiekiais ir dalintis, aš abiejų noriu, ir ea dideliais kiekiais pigiau, tik nežinau ar jiems sveika pilstymas g.gif

Žinot mano požiūrį į galiojimus... Iškart sau daugiau pirkausi, tau šiuo klausimu žinau tiek: amino rūgštys, ir perkat daugiau, visos išfasuotos po 50g. Va tokius kiekius galit užsisakinėti, jos sunkios, sakiau kad su hialuronu lyginu. Peptidai lengvesni, išfasuoti visi po 100g. Imkit didelį kiekį drąsiai, turėtų ateit sufasuotas kaip sakiau. Bet ir atidaryti kol kas nesudrėko, kaip ir iš Akomos kai turėjau. 4u.gif
Dėl EA - ir visose Lietuvos, ir kitose parduotuvėse kur maži buteliukai, jie gi iš litrinių suspilstyti. Tik EA dalimantis žiūrėkit kaip skaičiuoti, ml ar gramais, nes gramais gali trūkti, jei pardavėjas skaičiuoja ml. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 13 gegužės 2013 - 09:14
As turejau galvoje. Kad reikia pasiskaiciuot ar apsimokes eterinius dalinti. Nes butelkos kainuos ir siuntimas stikliniu buteliu nemazai iseina. Siandien kaip tik buvau mieste ir taros pirkti, tai paklausiau del didesniu buteliuku. Po 100ml eina , 125, 150 ir po to jau 250ml buteliukai. Reik paziuret suvoj, gal ten ir 200ml.
Be to skirtingu kogero noresim eteriniu rolleyes.gif
O jei tik silka dalinti, tai tada galima krepselius tarpininkei visos atskirai siusti. Nes jei Ramute sako, kad jie ne vienam poke atsiuncia silka, tai tada gal ir tarpininke gali kiekvienai imest jos dali rolleyes.gif
Papildyta:
Ir i svorius reikia atkreipti demesi skaiciuojant .nes
3.3oz, tai 93.55gr
16.6oz, tai 470.6gr
1.1lb, tai 498.95gr

O eterinius jei dalinti, tai mililitrais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 13 gegužės 2013 - 12:54
QUOTE(goccia @ 2013 05 13, 14:07)
As turejau galvoje. Kad reikia pasiskaiciuot ar apsimokes eterinius dalinti. Nes butelkos kainuos ir siuntimas stikliniu buteliu nemazai iseina. Siandien kaip tik buvau mieste ir taros pirkti, tai paklausiau del didesniu buteliuku. Po 100ml eina , 125, 150 ir po to jau 250ml buteliukai. Reik paziuret suvoj, gal ten  ir 200ml.
Be to skirtingu kogero noresim eteriniu  rolleyes.gif
O jei tik silka dalinti, tai tada galima krepselius tarpininkei visos atskirai siusti. Nes jei Ramute sako, kad jie ne vienam poke atsiuncia silka, tai tada gal ir tarpininke gali kiekvienai imest jos dali rolleyes.gif
Papildyta:
Ir i svorius reikia atkreipti demesi skaiciuojant .nes
3.3oz, tai 93.55gr
16.6oz, tai 470.6gr
1.1lb, tai 498.95gr

O eterinius jei dalinti, tai mililitrais.

Tuomet šį kartą gal ir siųskime tarpininkei krepšelius smile.gif . Tik susitarkime iki kada siunčiam ir nebesukam galvos. Aš tikiuosi trečiadienį prisėsti ir galutinai susirinkti.
Atsakyti
Sveikos,
aš irgi labai noriu šilko
nepalikit ir manęs smile.gif

Atsakyti
Dėl šilko - pasakiau kaip man buvo supakuota. Bet galvoju kad jie taip savo gautą siuntą fasuoja, kad nesudrėktų. Jie gi užsiperka dešimtimis ar šimtais kilogramų, gauna maišais ar statinėmis... Tikiuos, ir jūs taip šilkus gausit. Viskas dviejuose užspaudžiamuose maišeliuose, o jie kiekvienas dar įpakuoti į vakuminę folijos pakuotę. Galima laikyt neatidarius kiek tik norisi... biggrin.gif
Kaip visada, pripainiojau. doh.gif Amino rūgštys supakuotos po 100g (0,22lbs), o peptidai - po 50 (0,11 lbs). Apie svorius rašiau, o matus ir kiekius supainiojau (pakelių dydis vienodas, o svoris dvigubai skiriasi). Na bet nelabai svarbu... EA, skysti priedai - irgi mūsiškais matavimo vienetais išpilstyti, lengvuose aliuminio buteliukuose. EA pvz. po 500, 100 (3,3 fl.oz), 15 ml, o skliausteliuose angliški mato vienetai. biggrin.gif
Atsakyti
Tai pasiskauciuojam ar tarpininke galetu mums issiuntinet atskirus kiekius - ar turesim surinke reikiama kieki po kiek reikia. Tada jau jos klausim ar sutiktu taip isdalinti.
Silko amino rugstis:
Goccia 100
Sidbrazole 100
Radazuka 100

Silko peptidai:
Sidabrazole 100
Redazuka 50
goccia paims 50 jei liks dalinant, bet kolkas saves neskaiciuoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 05 13, 22:42)
Tai pasiskauciuojam ar tarpininke galetu mums issiuntinet atskirus kiekius - ar turesim surinke reikiama kieki po kiek reikia. Tada jau jos klausim ar sutiktu taip isdalinti.
Silko amino rugstis:
Goccia 100
Sidbrazole 100
Radazuka 100

Silko peptidai:
Sidabrazole 100
Redazuka 50
goccia paims 50 jei liks dalinant, bet kolkas saves neskaiciuoju ax.gif

Šilko peptidų 50 g ir aš priglausčiau ax.gif
Atsakyti
Tai pasiskauciuojam ar tarpininke galetu mums issiuntinet atskirus kiekius - ar turesim surinke reikiama kieki po kiek reikia. Tada jau jos klausim ar sutiktu taip isdalinti.
Silko amino rugstis:
Goccia 100
Sidbrazole 100
Radazuka 100
Mytis 100

Silko peptidai:
Sidabrazole 100
Redazuka 50
Krepsyte 50
goccia paims 50 jei liks dalinant, bet kolkas saves neskaiciuoju ax.gif


Atsakyti
QUOTE(Mytis @ 2013 05 14, 00:34)
Tai pasiskauciuojam ar tarpininke galetu mums issiuntinet atskirus kiekius - ar turesim surinke reikiama kieki po kiek reikia. Tada jau jos klausim ar sutiktu taip isdalinti.
Silko amino rugstis:
Goccia 100
Sidbrazole 100
Radazuka 100
Mytis 100
Nirida 50

Silko peptidai:
Sidabrazole 100
Redazuka 50
Krepsyte 50
goccia paims 50 jei liks dalinant, bet kolkas saves neskaiciuoju ax.gif


Ir as noriu silko amino rugstis 50g
Atsakyti
Nirida Agne/Ramute rase, kad silko amino rugstys po 100 isfasuotos, silko proteinai p0 50. tai jei prasysim tarpininkes visoms issiuntinet, ji tik pilnas pakuotes siustu 4u.gif
Atsakyti