Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

tarpininke praso avanso, o kai jau gauna prekes atsiuncia galutinius skaiciukus. tai po kokiu 7-10d.

As vakar savo pasiskaiciavau tai man gavosi po 4.36. Nes eteriniai tai nebrangus po kelis dolerius, bet 100ml, o dar buteliukas, tai svoris nemazas gaunasi rolleyes.gif
Aliejus kogero neapsimoka siustis, tai kazin ar bus kas bandes
Atsakyti


Neringa.jn mazdaug link savaitgalio planavau. Jei nieko nesidalinam, tai galim tiesiog tai paciau tarpininkei siusti krepselius, jei nusprendziam kazka dalintis. Galiu padalint 4u.gif
Tik pasiskaiciavau galutinis kursas gaunasi gerokai didesnis (virs 4lt uz $), nei is kitur jav perkant. Na bet jei kas jungsis ir dalinsimes siuntima, tai truputi sumazes tas kursas. 4u.gif



[/quote]
Aš eterinių norėsiu, šilko. Galim tuomet atskirus krepšelius siųsti, tik parašyk dar tarpininkės kontaktus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 05 12, 08:57)
tarpininke praso avanso, o kai jau gauna prekes atsiuncia galutinius skaiciukus. tai po kokiu 7-10d.

As vakar savo pasiskaiciavau tai man gavosi po 4.36. Nes eteriniai tai nebrangus po kelis dolerius, bet 100ml, o dar buteliukas, tai svoris nemazas gaunasi rolleyes.gif
Aliejus kogero neapsimoka siustis, tai kazin ar bus kas bandes

O nebandėt pirkti iš newdirection - UK parduotuvės, netikrinau, bet žinau, kad pas juos 100ml eteriniai kai kurie pigiai išeina. Jei siuntimas toks brangus, tai gal apsimoka tiesiai pirkti(be tarpininkių) iš UK?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 12 gegužės 2013 - 08:19
Ziurejau. Tai ka susidejis vistiek iseina pigiau is jav nei is uk
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 05 12, 10:23)
Ziurejau. Tai ka susidejis vistiek iseina pigiau is jav nei is uk

Iš šitos UK buvo labai brangus atsiuntimas, atrodo beveik 20 svarų už apie 7 kg., iš jų lanoliną pirkau, labai užsireikė... Pasidalinom, tai nieko, bet šiaip labai sukelia kainą. biggrin.gif biggrin.gif Aliejų tikrai iš JAV nepirkit, neapsimokės. Geri, kokybiški, normaliom kainom (jei nebepirksit iš Akomos) soapkitchenonline UK aliejai, jie ir konservantų, vašku, emulsiklių kai kurių turi, jau rašiau kelis kartus, ir atsiuntimas nebrangus, buvo iki 10 svarų, o svoris netoli 30kg... Dabar atsiuntimas gal pabrango, UK kilo tokių paskaugų kainos. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 05 12, 12:00)
Iš šitos UK buvo labai brangus atsiuntimas, atrodo beveik 20 svarų už apie 7 kg., iš jų lanoliną pirkau, labai užsireikė... Pasidalinom, tai nieko, bet šiaip labai sukelia kainą. biggrin.gif  biggrin.gif Aliejų tikrai iš JAV nepirkit, neapsimokės. Geri, kokybiški, normaliom kainom (jei nebepirksit iš Akomos) soapkitchenonline  UK aliejai, jie ir konservantų, vašku, emulsiklių kai kurių turi, jau rašiau kelis kartus, ir atsiuntimas nebrangus, buvo iki 10 svarų, o svoris netoli 30kg... Dabar atsiuntimas gal pabrango, UK kilo tokių paskaugų kainos. 4u.gif  4u.gif

soapkitchenonline man tai buvo paskaičiavę 16 svarų už 3,8 kg (balandžio mėn), tiknežinau, ar iki pabrangimo ar po biggrin.gif
išeitų 20 svarų už 7kg - visai mažai
Atsakyti
Parodykit man šilko proteinus, niekaip nematau. Norėčiau kartu nusipirkti.
Atsakyti
QUOTE(Sidabražolė @ 2013 05 12, 20:08)
Parodykit man šilko proteinus, niekaip nematau. Norėčiau kartu nusipirkti.

http://www.newdirect...cids-p-555.html smile.gif O kam krepšį siųsti?

Atsakyti
Čia gal aš nusišnekėjau. Šilko yra amino rūgštys ir PEPTIDAI, ne proteinai, todėl ir neradot... blush2.gif doh.gif Abejus lyginu su hialuronu: amino rūgštys smulkios, giliau lenda ir drėkina, odai statybine medžiaga gali būti, kaip smulkus hialuronas. O peptidai, kaip stambiamolekulinis hialuronas, duoda plėvelę, o plaukus irgi dengia, kondicionuoja, jos ir kaip humektantas 4u.gif . 4u.gif
Merginos, iki kada krepšius siunčiat? Namie man kompas su ta parduotuve nedraugauja, tik darbe galiu susikrauti... ax.gif
Atsakyti

Merginos, iki kada krepšius siunčiat? Namie man kompas su ta parduotuve nedraugauja, tik darbe galiu susikrauti... ax.gif
[/quote]

Jau su goccia planuojam naujas dalybas, kol dar ji kantrybės turi 4u.gif . Galime šilką pirkti didesniais kiekiais ir dalintis, aš abiejų noriu, ir ea dideliais kiekiais pigiau, tik nežinau ar jiems sveika pilstymas g.gif
Atsakyti
Silka tai tikrai galima padalinti. mazas (na koks tas mazas netoli 100gr biggrin.gif )kainuoja 13.14, o didelis (netoli 500gr) 46. Tai dalinant is 5 kiekvienam beveik 4$pigiau
Del eteriniu as irgi nezinau ar gerai dalinti g.gif Vakar vakare perziurejaukai saviskius. Kai kuriu kainos daugiau, kai kuriu maziau skiriasi, bet aisku didesni kiekiai vistiek pigiau. Reikia pasiziureti ar apsimoka dalinti, nes buteliukai prisides ir persiuntimas. Jei tik silka dalintumem, tada turbut napsimoka persiuntinet.
Galvojau koki penktadieni uzsisakinet, bet jei musu daug, tai galim tartis. Galim ir savaitgali, tada dirbancioms butu gal patogiau ramiai viska susideliot rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 13 gegužės 2013 - 06:00
labas rytas
siuntinukas jau pas mane 4u.gif aciu tau labai goccia wub.gif
sidabrazolei dar bijau skambinti toki ankstu ryta biggrin.gif
Atsakyti