Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

Viskas siuntinukai iskeliavo. Ryt ryte surasysiu reg.nr. nes dali siunte vyras, tai numeriai pas ji liko.
Zydrem adresu issiunciau sidabrazoles, ausriness ir pimkie.

Gtn parasykit is kur jus, nes vieninteles nezinau ar reikes issiusti ar vilniete...
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 05 10, 15:54)
Viskas siuntinukai iskeliavo.  Ryt ryte surasysiu reg.nr. nes dali siunte vyras, tai numeriai pas ji liko.
Zydrem adresu issiunciau sidabrazoles, ausriness ir pimkie.


4u.gif Sidabrazolei i namus pristatysiu ,o pimkie perduosiu ausrinei,zadu i kauna kaip tik kazkada kita sav vaziuoti,nebent pati ausrine pro garliava pravaziuos ax.gif
Atsakyti
Ačiū, Zydrem. Su Ausriness tarėmės,kad jos dalį aš paimsiu ir perduosiu, mes nuolat pasimatom per AZ užsakymus.
Atsakyti
QUOTE(Sidabražolė @ 2013 05 10, 20:29)
Ačiū, Zydrem. Su Ausriness tarėmės,kad jos dalį aš paimsiu ir perduosiu, mes nuolat pasimatom per AZ užsakymus.

drinks_cheers.gif
viskas sutarta man i Az parasykit savo tel nr.kaip jau turesiu uzvesiu ar is ryto ar ipavakare susitarsim mirksiukas.gif
Atsakyti
Issiunciau siuntinukus ir ramiai sedet negaliu vel nagai niezti pirkti doh.gif
Susidejau krepseli www.newdirectionsaromatics.com siuntimas 15$ su trupuciu (prekiu nelabai daug su tara bus iki 1kg). Pridejau dar puse litro padidejo mazdaug 1,5$ ir dar puse litro ir vel tiek pat padidejo. Dar po puslitrio padidejo apie 1,7$. Na supratot ne po daug dideja rolleyes.gif Tai gal noretu kas jungtis ir pasidalinti siuntimo JAV islaidas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 05 11, 15:09)
Issiunciau siuntinukus ir ramiai sedet negaliu vel nagai niezti pirkti doh.gif
Susidejau krepseli www.newdirectionsaromatics.com siuntimas 15$ su trupuciu (prekiu nelabai daug su tara bus iki 1kg). Pridejau dar puse litro padidejo mazdaug 1,5$ ir dar puse litro ir vel tiek pat padidejo. Dar po puslitrio padidejo apie 1,7$. Na supratot ne po daug dideja rolleyes.gif  Tai gal noretu kas jungtis ir pasidalinti siuntimo JAV islaidas blush2.gif

o ka is ten pirksi ax.gif
Atsakyti
As kelis EA didesnis kiekius (muilui) ir silko amino rugstis isidejau
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 05 11, 18:49)
As kelis EA didesnis kiekius (muilui) ir silko amino rugstis isidejau

Pačiulės muilams iš ten - jėga. Geri sustiprinti citrusai. Šilko turiu amino rūgštis ir peptidus - super. Į chna dažydama plaukus įmaišau amino rūgščių, labai gerai kai ilgai ant plauko pabūna. Dar pirkau skystų fitokeratinų ir pseudokolageno, tik neišbandžiau. Šilkai jų tikrai labai geri, ir kaina gera gaunasi. Dedu visur negailėdama. blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 05 11, 18:49)
As kelis EA didesnis kiekius (muilui) ir silko amino rugstis isidejau


Labas vakaras. Mielai ir aš šilko amino r. įsigyčiau, jei priimtumėte 4u.gif Jei dar ką gero užrodytumėte - irgi visai norėčiau. Tik aš Kaune smile.gif
Atsakyti
goccia, aš norėsiu prisidėti biggrin.gif , kada planuoji užsakymą ?
Atsakyti
Agne/Ramute as is seniau uzfiksavus, kad raset, jog silkas pas juos geras, del to ten ir dairiausi. smile.gif
Fitokeratinus as irgi ziurejau, bet kazkodel neisidejau. Pasiemiau natrio laktata, nes neturiu. O eterinius tik kelis isimeciau pabandymui. Bet kai paskaiciavau siuntima, tai galvojau gal daugiau isidet. Nes kiek pamenu jus saket, kad neblogi jie ten rolleyes.gif

Neringa.jn mazdaug link savaitgalio planavau. Jei nieko nesidalinam, tai galim tiesiog tai paciau tarpininkei siusti krepselius, jei nusprendziam kazka dalintis. Galiu padalint 4u.gif
Tik pasiskaiciavau galutinis kursas gaunasi gerokai didesnis (virs 4lt uz $), nei is kitur jav perkant. Na bet jei kas jungsis ir dalinsimes siuntima, tai truputi sumazes tas kursas. 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Mytis @ 2013 05 11, 23:43)
Labas vakaras. Mielai ir aš šilko amino r. įsigyčiau, jei priimtumėte   4u.gif  Jei dar ką gero užrodytumėte - irgi visai norėčiau. Tik aš Kaune  smile.gif

Mes cia po visa LT issibarsciusios, bet manau tai ne trukdis daryti bendrus uzsakymus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 12 gegužės 2013 - 05:57
o per kiek mazdaug laiko nuo užsakymo ateina skaičiukai? g.gif blush2.gif
ir kaip apskaičiuoti galutinę kainą, dauginti iš 4.5? kokia pas juos aliejų kokybė? g.gif
Atsakyti