Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

sekasi ar ne doh.gif bet taip yra su visais internetiniais pirkimais ar tai rubai ar batai ar buities prekes doh.gif cia taip pat ne isimtis
kad del nuostoliu tai galima ant visu isdalinti g.gif kad ir nesisakiau as tos prekes kurios nera ax.gif vistik bendras pirkimas buvo 4u.gif
bet tikekimes kad tarpininke issiaiskins viska ir nesusigadins savo patikimo vardo g.gif
Atsakyti
Merginos nebesijaudinkit labai tos kurios emet ta neatsiusta pigmenta. MC rytoj turi issiusti. Tik tiek kaip sakiau, kad dabar vel koki menesi reiks laukti kol atkeliaus i LT.

Gutka, kad man dar taip nebuvo buve, kad kazko neatsiustu. Kelis kart buvo kad AZ ilgai renka, bet viska atsiuncia. Na bet visada buna pirmas kartas. Tikiuosi, kad paskutinis rolleyes.gif
Atsakyti
goccia tu šaunuolė, kad taip viską spėji, man tai baisiai laiko trūksta, vaikui dantys dygsta, tai diena miega 40min, nakčiai užmigdau 23 val tik, kitu laiku lauke būnam-vyrui milijonas reikalų, net piktumas ima, kad neištaikau laisvos valandėlės-pasipergyvenau biggrin.gif

o kaip būna su AZ, kai padaro klaidą siųsdami, man vietoj 30ml Algoboost atsiuntė 10ml - nufotografavau, nusiunčiau, nieko neatrašė, vėl nusiunčiau, nieko - gal bandyt prancūziškai rašyt, aišku ten nedaug, keli eurai, bet vis tiek...
Atsakyti
Del AZ. Kai tokia klaida manau duotu nuolaida kitam pirkimui tai sumai. As visad angliskai rasau. Atsako 4u.gif Gutka kazkada rase, kad irgi jai neatsakinejo, tai berods tada ji su google verteju rase prancuziskai...
Rita9 maniske jau didesne, tai geriau miega, kartais net pyksta jei zadinu, kai kur nors reikia vaziuoti. Pietu miego laikas MANO - ka noriu ta darau smile.gif
Atsakyti
man angliskai kai rasiau nereagavo, tai padejo viena SM nare (jei ji nores prisistatys, nenoriu be leidimo reklamuoti biggrin.gif ) i prancuzu isversti ir iskart parase ax.gif man tada viena preke atsiunte gal del to kad buvo ilgai tyla i mano uzklausima... o del pirkimu as sitoj sferoj nelaiminga, ka beperku visad su sposais... tai man ir baisu kazka daugiau pirkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rita9 @ 2013 05 10, 01:03)
o kaip būna su AZ, kai padaro klaidą siųsdami, man vietoj 30ml Algoboost atsiuntė 10ml - nufotografavau, nusiunčiau, nieko neatrašė, vėl nusiunčiau, nieko - gal bandyt prancūziškai rašyt, aišku ten nedaug, keli eurai, bet vis tiek...


Labas rytas, aš galiu pagelbėti, išversdama reikiamą tekstą 4u.gif atsiųskite man jį į a.ž. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aggnesse: 10 gegužės 2013 - 07:34
QUOTE(rita9 @ 2013 05 10, 00:03)
o kaip būna su AZ, kai padaro klaidą siųsdami, man vietoj 30ml Algoboost atsiuntė 10ml - nufotografavau, nusiunčiau, nieko neatrašė, vėl nusiunčiau, nieko - gal bandyt prancūziškai rašyt, aišku ten nedaug, keli eurai, bet vis tiek...

Man visada atsako , rašau angliškai abiem adresais (hotline@aroma-zone.com,
contacts@aroma-zone.com).
O grąžinimas tai toks, kaip Goccia parašė - kitam pirkimui duoda negautos ar sukeistos prekės kainos dydžio nuolaidą
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2013 05 10, 09:02)
man angliskai kai rasiau nereagavo, tai padejo viena SM nare (jei ji nores prisistatys, nenoriu be leidimo reklamuoti  biggrin.gif ) i prancuzu isversti ir iskart parase  ax.gif  man tada viena preke atsiunte gal del to kad buvo ilgai tyla i mano uzklausima... o del pirkimu as sitoj sferoj nelaiminga, ka beperku visad su sposais... tai man ir baisu kazka daugiau pirkti  biggrin.gif

Čia aš buvau ta, kuri padėjo ax.gif Bet matau atsirado ir daugiau, kurios gali - gretos platėja, valioooo biggrin.gif 4u.gif (dabar šiek tiek užsikasusi darbais, tai vėlokai pastebėjau žinutę)
O šiaip aš visada jiems rašau adresu contacts@aroma-zone.com ir man greit sureaguoja.
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 05 09, 19:38)
Merginos nebesijaudinkit labai tos kurios emet ta neatsiusta pigmenta. MC rytoj turi issiusti. Tik tiek kaip sakiau, kad dabar vel koki menesi reiks laukti kol atkeliaus i LT.


Na tai svarbiausia, kad kadanors gausim. Mano dabartinį krepšelį galima pas ausriness siųsti.
Atsakyti
AZ as irgi rasau tuo emailu contacts.

MC viskas susverta, supilstyta. Manau spesiu siandien ir supakuoti ir issiusti.

Vakar ziuriu nelabai vietos yra saldytuve tokiai daugybei buteliuku (tuos kuriuos laikyti saldytuve as ir sudejau visu i saldytuva, nes gi karstis doh.gif ). Su mazaja atlaisvinom vietos - suvalgem kiasinius ir toj lentynelej buteliukus sustaciau. Grizta vyras ir sako, tai vietoj kiausiniu dabar buteliuku turini kepsim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 05 10, 11:45)
Su mazaja atlaisvinom vietos - suvalgem kiasinius ir toj lentynelej buteliukus sustaciau. Grizta vyras ir sako, tai vietoj kiausiniu dabar buteliuku turini kepsim biggrin.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif oi negaliu pas mane tas pats lotuliukas.gif taip gerai tos skylutes buteliukams kur kiausiniams skirta.... viena diena vyras tikrai kazko paragaus vietoj kokio padazo ant greituju nepaziurejes biggrin.gif
Atsakyti