Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

AZ Cirtininių verbenų ea neturi? Ar aš nematau ax.gif
Atsakyti
turi
http://translate.goo...qymPdNs2cylVsaw
Atsakyti
Goccia, AZ botaninis pavadinimas: Lippia citriodora, o KN - Aloysia citriodora. Ar čia ta pati ?
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2013 05 08, 06:49)
Goccia, AZ botaninis pavadinimas: Lippia citriodora, o KN - Aloysia citriodora. Ar čia ta pati ?

taip Ramute patvirtino as gi klausiau 4u.gif
as jau nusipirkau,paskaityk anoj musu temoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 08 gegužės 2013 - 07:00
Jau man tikrai šio ea reikia, kad nematau blush2.gif
Atsakyti
redazuka turbut visoms kartais buna, kad nors uzsimusk nematai to, kas po nosim mirksiukas.gif

KN dar yra verbenkrumis, tai cia butu kitas, o jusu pamineti tie patys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2013 05 08, 07:30)
Jau man tikrai šio ea reikia, kad nematau  blush2.gif

biggrin.gif o as kaip jau viska beveik nusipirkus ,tik dar neturiu ax.gif pastebejau snd kad regėjimas atsistate biggrin.gif bet vistiek tepsiu kiekviena vakara pasidarius misinuka
Atsakyti
Uzvakar velyva vakara gavau laiskiuka kad MC prekes jau LT. Vakar parsiveziau. Siandien, ryt sversiu, pilstysiu, tai savaitgali jau galesit pasiimt 4u.gif

Kad kiekvienai atskirai nerasyti surasau cia kas buvo maiselyje, kur uzklijuota etikete, kad gavus laikyti saldytuve. Pacios pasiziurekit kas kieno: snake peptide, matrixyl s-6, kvieciu proteinai, vitaminas A, lacto keramidai, keramidu kompleksas, green tea extract, jojobos proteinai

Ir dabar negeroji dalis. Uzsakinejau si karta pr ta tarpininke, per kuria jus is theherbarie uzsisakinejote. Visos gavot viska ka uzsaket???? Sintinys didelis, viskas i popierius suvyniota, tai vietoj netikrinau. O dabar ziuriu, kad nera vienos prekes visu triju vienetu. doh.gif Parasiau tarpininkei. Tikiuosi kazkam kitam per klaida idejo ir dar bus neatsieme...
Kol rasiau, gavau atsakyma is tarpininkes, kad sudeta viskas ka atsiunte is MC doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 09 gegužės 2013 - 09:26
QUOTE(goccia @ 2013 05 09, 11:16)
Ir dabar negeroji dalis. Uzsakinejau si karta pr ta tarpininke, per kuria jus is theherbarie uzsisakinejote. Visos gavot viska ka uzsaket???? Sintinys didelis, viskas i popierius suvyniota, tai vietoj netikrinau. O dabar ziuriu, kad nera vienos prekes visu triju vienetu.  doh.gif Parasiau tarpininkei. Tikiuosi kazkam kitam per klaida idejo ir dar bus neatsieme...
Gavau atsakyma is tarpininkes, kad sudeta viskas ka atsiunte is MC doh.gif

Goccia, pažiūrėk lape, kurį tarpininkė atsiunčia apmokėjimui: ar yra ten užfiksuota ta negautoji prekė? Jeigu yra, tai galėsi gal kažkaip reikalautis pinigų ar kad jos išreikalautų iš MC.
Atsakyti
Ir dar visoms smalsu kas tai per prekė...
Atsakyti
Sita is karto patikrinau ir tarpininkei nusiunciau kopija. Ji ir pati gali pasiziuret laiska kuri man rase. Tai sake rasys i MC. Na bet vistiek jei kazka ir issreikalausi, tai vel minimum menesis doh.gif trukstama preke Pigment Blend Bare Beige

Beje per ta rasta trukuma pamirsau parasyti, kad vakar ir AZ siuntinuka gavau 4u.gif
Jeigu kam kazko reiketu, nauja uzsakyma darysiu savaitgali mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 09 gegužės 2013 - 09:51
kokia smagi zinia del prekiu thumbup.gif nu bet Jums goccia ir sekasi su tom negautom prekem... doh.gif man dar karta pasitvirtino nuojauta ir dziaugiuosi kad neapsiimiau uzsakymo nes ligonines antri namai patapo...
del siuntimo i kauna man tinka bet kaip , atskirai ar per kazka, pvz per Rima (jei siusit) tiktu salia gyvena ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gutka: 09 gegužės 2013 - 12:11