Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

QUOTE(goccia @ 2013 04 16, 07:36)
Oksanik manau, kad siunciantis tik 1kg kakavos sviesto plius siuntimo mokestis, sviestas gausis brangesnis, nei LT perkant 4u.gif


Na o jeigu dar kazkas prisijungtu...? Nuo kuo priklauso siuntimo islaidu dydis?
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2013 04 17, 09:35)
Na o jeigu dar kazkas prisijungtu...? Nuo kuo priklauso siuntimo islaidu dydis?

nuo svorio 4u.gif
bet ju puslapis dar neveikia http://www.akomaskincare.co.uk/
Atsakyti
Is tarpininkes dar negavau skaiciuku, bet jau planuojuos kokios taros reikes, tai turiu klausima. Merginos kas praeita kart emet kermidus is MC jums buvo patogu, kad sudejau juos i buteliuka? Ar geriau si kart i indeli sudet? Nes jie gi labai tirsti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 04 19, 12:48)
Is tarpininkes dar negavau skaiciuku, bet jau planuojuos kokios taros reikes, tai turiu klausima. Merginos kas praeita kart emet kermidus is MC jums buvo patogu, kad sudejau juos i buteliuka? Ar geriau si kart i indeli sudet? Nes jie gi labai tirsti rolleyes.gif

aha tikrai gal butu patogiau is indelio bet man ir is buteliuko gerai ax.gif g.gif kita vertus buteliukas maziau vietos uzima saldytuve biggrin.gif
Atsakyti
O kokius perkat keramidus? Laktokeramidai tai visai neklampus skystis, kaip balkšvas vandenėlis. Tik buteliuke ir tiktų.
Dar turiu klausimą: gal kas bandėt naudoti Oliwax LC (Cetyl Palmitate, Sorbitan Palmitate, Sorbitan Olivate )?

Su 4 procentais Oliwax'o ir 28 procentais aliejaus gavosi pienelis, kuris iš karto išsisluoksniavo, atsiskyrė vandeninė dalis. Nerašo, kad į jį reikėtų dėti kokio kito emulsiklio, juk ir čia jau mišinys. Bet pagal pojūtį mano sausai odai labai tiko
Atsakyti
QUOTE(Sidabražolė @ 2013 04 19, 17:31)
Su 4 procentais Oliwax'o ir 28 procentais aliejaus gavosi pienelis, kuris iš karto išsisluoksniavo, atsiskyrė vandeninė dalis.

Nepaskelbiau atrodo to kremo recepto, buvau gaminusi tokį tirštą, lyg sviestą žiemą kūnui seseriai. Patiko, bet buvo kompleksas emulsiklių: OlivaxLC 3 proc., cetilo alk. 1,2, sojų vaškas 2, skystas lecitinas 2, ksantanas 0,05. Daug aliejų su 5 proc. lanolino, sviestai apie pusė aliejų kiekio (viso aliejų 29 ar 30 proc.). Stabilus, radau dar ir pas save indelį nukištą... Apie 5 mėn. jau jam. Kitokių derinių dar su juo nebandžiau arba neprisimenu doh.gif . 4u.gif

Tiesa, žinau kad Monika turės netolimoj ateity stambiamolekulio ir mažos molekulinės masės hialurono, kaina bus gera. Galėsim pas ją tokį einamą daiktą prekintis, pasišnekėsim susitikę. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 19 balandžio 2013 - 18:23
Keramidu kompleksas labai tirstas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabražolė @ 2013 04 19, 18:31)
O kokius perkat keramidus? Laktokeramidai tai visai neklampus skystis, kaip balkšvas vandenėlis. Tik buteliuke ir tiktų.
Dar turiu klausimą: gal kas bandėt naudoti Oliwax LC (Cetyl Palmitate, Sorbitan Palmitate, Sorbitan Olivate )?

Su 4 procentais Oliwax'o ir 28 procentais aliejaus gavosi pienelis, kuris iš karto išsisluoksniavo, atsiskyrė vandeninė dalis. Nerašo, kad į jį reikėtų dėti kokio kito emulsiklio, juk ir čia jau mišinys. Bet pagal pojūtį mano sausai odai labai tiko

Dariau OliwaxLC ir Olivem, kaip buvau radusi The Herbarie puslapyje. Olivem buvo 2,5 proc. o Oliwax LC 1,5 proc. aliejų 10 proc. Gavosi nevisai tirštas kremas- gelis. Dukrai patinka.
Atsakyti
Va, bandysiu su Olivem maišyti. Noriu prisitaikyti kremą veidui,nes šiaip man pojūtis geras, tik konsistencija šiaip sau. Su A/R paminėtais vaškais ir kt. tai tik kūnui, riebus.

Atsiprašau, ne toj temoj užklausiau
Atsakyti
MC prekes siandien iskeliauja i LT thumbup.gif

Ketvirtadieni darysiu uzsakyma is AZ, jei yra norinciu jungtis - prasom wink.gif
Atsakyti
super kaip laukiu jau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 04 22, 13:52)
MC prekes siandien iskeliauja i LT thumbup.gif

Ketvirtadieni darysiu uzsakyma is AZ, jei yra norinciu jungtis - prasom wink.gif


Na čia akivaizdžiai ne Akomos greičiai biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti