Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

QUOTE(zydrem @ 2013 04 15, 22:15)
nare viena mirksiukas.gif

4u.gif o aš pagalvojau, kad koks naujas komponentas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 04 15, 22:34)
  Buvau pasidariusi sąrašą, kas užsisakė. Pamečiau doh.gif  blush2.gif  Aišku, rasiu kai nebereiks... Tai pasitikrinu: Sidabražolė, ausriness, nodo, Taškuotas Vabalas - po 100 g. Ir kam dar pažadėjau po 100g  - Saulei/Guodai ar Krepšytei? Kam dar? Atleiskit, nebeatrenku pagal laiškelius... Paimta visoms kurios prašė iki 04 mėn. 3 d 22 val. 25 min...
 

Aš ne Krepšytė, o Krepsytė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif (kai mano mažos dukros buvo, savo didelį žaislinį šunį pavadino Krepsiu, vėliau šuo tapo šunyte - Krepsyte. Taigi, registruojantis ir pasirinkau šitą vardą, nes "normalūs" vardai jau buvo "išgraibstyti")
Ne, Agne/Ramute, deja aš neužsakinėjau Prolipido. Tiesa pasakius, aš dar neišbandžiau to, kur iš JAV atsisiunėm ax.gif , per daug kitais darbais užsivertusi.
Atsakyti
Sveikos
Jeigu paimciau 1 kg kakavos sviesto, kiek reikes moketi uz siuntima is akoma.uk?
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2013 04 15, 22:40)
Ne, Agne/Ramute, deja aš neužsakinėjau Prolipido. Tiesa pasakius, aš dar neišbandžiau to, kur iš JAV atsisiunėm  ax.gif , per daug kitais darbais užsivertusi.


Jei likutis liks - aš galėsiu priglaust:)
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2013 04 15, 22:40)
Aš ne Krepšytė, o Krepsytė lotuliukas.gif 

Nesupyk, netyčia pravardžiuoju... Sulietuvinau tik, varniuką pakabinau blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2013 04 15, 22:20)
Sveikos
Jeigu paimciau 1 kg kakavos sviesto, kiek reikes moketi uz siuntima is akoma.uk?

akoma.uk dar savo puslapio nesusitvarke 4u.gif
o kaip bus galima pati uzsiregistruokit i krepseli isidekit ir rodys siuntima 4u.gif
Atsakyti
Oksanik manau, kad siunciantis tik 1kg kakavos sviesto plius siuntimo mokestis, sviestas gausis brangesnis, nei LT perkant 4u.gif
Atsakyti
Agne/Ramute , ačiū 4u.gif 4u.gif Rašau į až .
Atsakyti
Agne/Ramute as uzsivedziau sasiuvini pirkimams. Nes pirmakart kai dariau didesni pirkima, buvau ant popierkos susirasius. Po to irgi kazkur nukisau doh.gif Dabar turiu sasiuvini ir ramu smile.gif

Tikiuosi, kad ne visa prolipida is Ukrainos nupirkot rolleyes.gif O tai ziuriu, kad greitai isvis niekur jo nebeliks...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 16 balandžio 2013 - 11:04
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 04 16, 00:44)
Nesupyk, netyčia pravardžiuoju... Sulietuvinau tik, varniuką pakabinau blush2.gif  lotuliukas.gif

Viskas gerai... bet kokiu atveju vardas, švelniai tariant, keistokas ir dviprasmis, sutinku 4u.gif
Atsakyti
AZ ankščiau pakavo cetylo alkoholį po 250 gr, db beliko tik po 100 gr. Gal patarsit kokį psl, iš kur siunčiatės CA ( be tarpininkų ) blush2.gif
Atsakyti
Vit B3 is MC laisvo irgi nebera 4u.gif
Atsakyti