Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

QUOTE(babija @ 2013 04 14, 16:29)
Laba diena, gal kur užmatę esat juodojo kmyno sėklų aliejaus pigiau  4u.gif  mama baisiausiai užsimanė  doh.gif

O kiek bus "pigiau"?
Aroma zone - 100ml apie 35 Lt, Rudugyje - apie 21 Lt (apie kokybės skirtumą nekalbu tongue.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 14 balandžio 2013 - 21:06
QUOTE(goccia @ 2013 04 14, 16:13)
Neringa.jn Turbut jusu siunta is rusijos tarp siu...
According to Russian RIDUS news from April 9th, so far roughly 500 tons of international parcels have been piling up at Moscow Customs Inspection Station, as well as at the airport.

gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Nu žiauru.Belieka tikėtis kad kada nors sulauksiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nirida @ 2013 04 12, 05:54)
As noriu 5g Vitamino B3  smile.gif

Goccia, ar like Vitamino B3 gramai issidalino? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(babija @ 2013 04 14, 16:29)
Laba diena, gal kur užmatę esat juodojo kmyno sėklų aliejaus pigiau  4u.gif  mama baisiausiai užsimanė  doh.gif

Gal mamai noras sumažės jei paskaitys čia: http://www.alfa.lt/s...013-04-11_16-28
mirksiukas.gif
Tikiuos, iš Ukrainos aromavitos gausim normaliai siuntinį... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 04 14, 21:32)
O kiek bus "pigiau"?
Aroma zone - 100ml apie 35 Lt, Rudugyje - apie 21 Lt (apie kokybės skirtumą nekalbu  tongue.gif )


ačiū 4u.gif šiaip iš patirties gal galit patarti geriau pirkti yra Aroma zone?
Papildyta:
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 04 15, 10:56)
Gal mamai noras sumažės jei paskaitys čia: http://www.alfa.lt/s...013-04-11_16-28
mirksiukas.gif


4u.gif čia jaudraugė mamai pripasakojo stebuklingų savybių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(babija @ 2013 04 15, 15:18)
ačiū 4u.gif  šiaip iš patirties gal galit patarti geriau pirkti yra Aroma zone?
Papildyta:

4u.gif  čia jaudraugė mamai pripasakojo stebuklingų savybių  doh.gif

Aroma zonoj tikrai kokybiški, bet jei tik pabandymui - galit ir Rudugį išbandyti, pigiau bus.
Tik tas aliejus labai stiprus dalykas, kaip ji ruošiasi naudoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 15 balandžio 2013 - 14:54
QUOTE(Liurda @ 2013 04 15, 10:13)
Goccia, ar like Vitamino B3 gramai issidalino?  smile.gif

Nirida norejo 5gr. Daugiau niekas is merginu nerase...
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 04 15, 15:54)
Aroma zonoj tikrai kokybiški, bet jei tik pabandymui - galit ir Rudugį išbandyti, pigiau bus.
Tik tas aliejus labai stiprus dalykas, kaip ji ruošiasi naudoti?

Po sauksteli ryte ir vakare 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(babija @ 2013 04 15, 14:18)
ačiū 4u.gif  šiaip iš patirties gal galit patarti geriau pirkti yra Aroma zone?

geriau nupirkt gerą sertifikuotą aliejų, nei nežinomos kilmės 4u.gif
Atsakyti
Agne/Ramute dideli uzsakyma is ukrainos daret? Nebijot kad gali tekt mokescius susimoket? As karta jau susimokejau doh.gif Na gal per daznai siuntas is treciuju saliu gaunu rolleyes.gif (04 03 d goccia žinutės dalis)

Jau gavau Prolipidą. Ne, muito nebuvo; tik pinigų pervedimas brangesnis, nes suma ne pati mažiausia. Prekių nebuvo daug, dėžutė lengva, beveik vien Prolipidas ir kelios lengvos mažytės prekės man.
Buvau pasidariusi sąrašą, kas užsisakė. Pamečiau doh.gif blush2.gif Aišku, rasiu kai nebereiks... Tai pasitikrinu: Sidabražolė, ausriness, nodo, Taškuotas Vabalas - po 100 g. Ir kam dar pažadėjau po 100g - Saulei/Guodai ar Krepšytei? Kam dar? Atleiskit, nebeatrenku pagal laiškelius... Paimta visoms kurios prašė iki 04 mėn. 3 d 22 val. 25 min...
Feith prašė 25g., nupirkau 100, tai lieka gtn laisvi 75 gramai, jei dar reikia.
Dolerio kursas 2,69; 1 grivina su siuntimu iki LT gavosi 3 litai, tai 100 g prolipido 28,83 LT (86,5 griv.); plius bus pinigų perlaida 3,2 kiekvienai plius jei reikia siuntimas LT. Rašykit man kas turit į elektroninį paštą adresus, supermamos niką, kad nereiktų ieškot iš naujo. Kurioms neskubu ir ketinat būt pas mane, galėsit tada ir pasiimti... Nes paštu vos keliomis dienomis bus greičiau. mirksiukas.gif

Goccia, tu medalio verta. Aš su viena preke ir keliais žmonėmis pasimetu...
Ir dar - taupant pinigus, gal LT siųsti paprastame baltame voke, litu su trupučiu pigiau. "Burbulinių" maišelių turiu, indelį į juos įdėsiu, gal nesuplyš, kaip manot? Kokių norite siuntų - registruotų ar ne? Galit irgi parašyti prie adreso, gerai? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 15 balandžio 2013 - 20:35
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 04 15, 21:34)
  Jau gavau Prolipidą. Ne, muito nebuvo; tik pinigų pervedimas brangesnis, nes suma ne pati mažiausia. Prekių nebuvo daug, dėžutė lengva, beveik vien Prolipidas ir kelios lengvos mažytės prekės man.
  Buvau pasidariusi sąrašą, kas užsisakė. Pamečiau doh.gif  blush2.gif  Aišku, rasiu kai nebereiks... Tai pasitikrinu: Sidabražolė, ausriness, nodo, Taškuotas Vabalas - po 100 g. Ir kam dar pažadėjau po 100g  - Saulei/Guodai ar Krepšytei?
    Feith prašė 25g., nupirkau 100, tai lieka  gtn laisvi 75 gramai, jei dar reikia.

Ne, aš nebuvau užsakiusi, turiu dar, nes daug užpirkau biggrin.gif
O kas tas gnt?
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 04 15, 21:12)
Ne, aš nebuvau užsakiusi, turiu dar, nes daug užpirkau  biggrin.gif
O kas tas gnt?

nare viena mirksiukas.gif
Atsakyti