Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

Iso lanolin ir as ziurejau, bet nelabai supratau kas jis per velinias yr g.gif ir kur ji geriausiai naudot, cia gi nera grynas lanolinas g.gif

Keramidu kompleksa galima is manes 10ml minusuot Man pilnai uzteks ir 20ml.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nodo: 10 balandžio 2013 - 08:13
QUOTE(goccia @ 2013 04 10, 06:34)
Merginos ar cia as nematau ar gelmaker emu MC nebera??? g.gif
Ryte turbut akys per siauros. Jau radau biggrin.gif

Beje jo 500ml yra isdalinta, tai daugiau i dalybas nebetelpa 4u.gif

Tik man idomu, merginos kurios ziema emet jau isnaudojot? blink.gif  Nes as dar pakankamai turiu rolleyes.gif Ziuru ne taip sunku is JAV uzsisakinet, tai sakiau is anksto nepirksiu ko dar turiu. Bus dar tu uzakymu  4u.gif

as galvojau nesijungti si karta bet kol suvaikscios siuntinukas menesis ir praeis
o paskui vyrelis griszta biggrin.gif tai kaip jis namuose stengiuosi apriboti kiek imanoma pirkimus biggrin.gif

ir labai patiko kremas su montanov L ir germakeriu thumbup.gif
tai pagalvojau kad 100ml gelmakerio tikrai neuzims vietos saldytuve ,
dabar lauksiu tik pirkimo bendro kas sita nusipirkti http://www.theherbar...G-7-Esters.html taip liurda isgyre ax.gif
Atsakyti
hialurono ( ne mazos mol mases) as raisiau imu 20gr tai cia su manim? nes realiai galima 25gr imti man 20gr ir dar kazkas 5gr norejo ax.gif
Atsakyti
Taip Gutka su tavim 4u.gif Tai taip gaunasi imti arba 25gr arba 50gr. Tik iki 50 tada dar 20gr truksta, o 25gr jau 5gr per daug 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(nodo @ 2013 04 10, 09:08)
Iso lanolin ir as ziurejau, bet nelabai supratau kas jis per velinias yr  g.gif ir kur ji geriausiai naudot, cia gi nera grynas lanolinas  g.gif

Keramidu kompleksa galima is manes 10ml minusuot Man pilnai uzteks ir 20ml.

Gerai tada jums 20ml keramidu komplekso.
Naturalus lanolinas tirpus riebaluose. Iso lanolin vandenyje tirpi lanolino forma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 04 10, 08:10)
dabar lauksiu tik pirkimo bendro kas sita nusipirkti http://www.theherbar...G-7-Esters.html taip liurda isgyre  ax.gif
aš iš čia prisidėčiau su
Sodium Lactate ax.gif gal dar EA bus nuolaidą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 04 10, 09:26)
Naturalus la  4u.gif inas tirpus riebaluose. Iso lanolin vandenyje tirpi lanolino forma 4u.gif


Tada galim dalintis iso lanolina, nes jokio neturiu, o labai noriu. Jei tinka galim per puse ta buteliuka dalint.
Ir prasau be jokiu "jus" 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nodo: 10 balandžio 2013 - 08:48
QUOTE(nataliuncik @ 2013 04 10, 08:46)
aš iš čia prisidėčiau su
Sodium Lactate  ax.gif gal dar EA bus nuolaidą  smile.gif

merginos sita parde gal paliekam po menesio kokio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 04 10, 08:48)
merginos sita parde gal paliekam po menesio kokio  biggrin.gif
biggrin.gif man nedega, dar kiek turiu atsargu
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 04 10, 08:25)
Suvedziau sarasa tu kurios jau isdeste savo norus.
Lacto keramidai 30 arba 60m (zydrem, saule/guoda po kiek imam? Gal po 20ml visoms?)

Man tinka 20 ml, jei kaip kitaip dalinsit, prisitaikysiu 4u.gif
Atsakyti
Kur buvo trukumai beveik viskas isdalinta smile.gif
Liko hialurono jei dar kas norit (paprasto, ne smulkios mol.mases) 15gr.

Gal yra daugiau norinciu kvieciu proteinu? Esam trise tai 60ml. gal mazokai, o 250 trims per daug rolleyes.gif
Dar viena mergina noretu dalintis siuos proteinus http://www.makingcos...yzed-p1503.html
Jei bus norinciu paimsiu. 4u.gif

nodo gerai dalinames iso lanolina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 04 10, 16:20)
Kur buvo trukumai beveik viskas isdalinta smile.gif
Liko hialurono jei dar kas norit (paprasto, ne smulkios mol.mases) 15gr.

Gal yra daugiau norinciu kvieciu proteinu? Esam trise tai 60ml. gal mazokai, o 250 trims per daug rolleyes.gif
Dar viena mergina noretu dalintis siuos proteinus http://www.makingcos...yzed-p1503.html
Jei bus norinciu paimsiu. 4u.gif

nodo gerai dalinames iso lanolina 4u.gif



o kuo skiriasi AZ haliurono rugstis ir is MC? Jei nesiskiria tai as paimciau likusia haliurono rugsty 15 gr
Atsakyti
goccia oro_buckis.gif
eiktu sau kaip viska supakavus ,dar kiek laiko tas pakavimas atima 4u.gif ispakuoju ir galvoju ka as cia uzsisakinejau biggrin.gif jaučiausi kaip per nauja rinkčiausi ka pirkti biggrin.gif
as rimtai jei nelaikai vaselio rankose nunersiu tavo lelei maskiuka su sijonu
Atsakyti