Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Cobre @ 2013 04 02, 16:16)
tai jus ivardintumete, kokia tai draugiskesne kaina. nes kitaip cia spelioniu vakarelis jums bus.
O jus nesitikrinote tu viesbuciu suaugusiems kainas? Juk ju palyginus nedaug yra, kazkas neatitiks jusu kriteriju gal (nes yra ir be maitinimo net), tai liks visai mazai ir issirinkti nebus sunku.


Na, draugiškesnė kaina mums būtų iki 3000Lt vienam asmeniui. T.y. jau max ką mes planuojame tam reikalui išleisit...
Aš asmeniškai nerandu kaip teztoure ar novature prasifiltruoti viešbučius adults only... Novature apskritai labai mažai filtrų ax.gif
Papildyta:
QUOTE(irmuten @ 2013 04 02, 16:36)
Laba,

mes ir ruošiamės į Turkiją (Alanija) pirmą kartą. Šiaip visada buvom nusiteikę prieš šią šalį, bet  nežinau, kas mus čia stumtelėjo ir dar medaus svaitėlei  ax.gif išskrendam birželio 4, jau laukiu nesulaukiu, tas lietuviškas pavasaris įgriso iki kaulų smegenų  doh.gif Planuojam imti kokias 6 ekskursijas. Gal galite kas iš patirties pasidalinti kur verta keliauti,  o kur nelabai? Mėginsiu senesnes temutes paskaitinėti, kai atrasiu daugiau laiko  blush2.gif


mes taip pat buvome panašios nuomonės apie Turkiją biggrin.gif Jeigu ne paslaptis, kokį viešbutuką pasirinkote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spectacular @ 2013 04 02, 15:52)
Aš asmeniškai nerandu kaip teztoure ar novature prasifiltruoti viešbučius adults only... Novature apskritai labai mažai filtrų ax.gif

tai jus pirma susiziurekite tuos viesbucius internete, o tada jau ziurekite, ar turi juos organizatoriai. gal apsimokes imti skrydi atskirai ir viesbuti atskirai uzsisakyti, paprastai tai kainuoja nemazai, bet kai yra tokie specifiniai pageidavimai, tai verta paskaiciuoti ir toki varianta.
As buvau tokiame viesbutyje Bodrume, taciau jis labai skiriasi savo lygiu nuo Adam ir Eve (nors sis nera skirtas tik suaugusiems, priima ir vaikus, pabandziau, tikrai leidzia ir vaikui uzsakineti per hotels4u sistema), bet jus man rodos ne sezonu vaziuojate? o ten skraidinti nustoja anksciau, nei i Antalijos regiona.

Atsakyti
QUOTE(Spectacular @ 2013 04 02, 16:52)
Papildyta:
mes taip pat buvome panašios nuomonės apie Turkiją  biggrin.gif  Jeigu ne paslaptis, kokį viešbutuką pasirinkote? g.gif


Mes pasirinkom Ergun. Nedidelis jaukus viešbutukas (sprendžiant iš foto) su gerais atsiliepimais.
Atsakyti
Sveiki,
labiausiai kreipiuosi i Turkijoj gyvenčias forumietes (nors gal kas žino ir LT gyvenačių ax.gif ).
Pernai buvome Sidėje, šiemet mąstom kitokius variantus. Mums reikia, kad būtų tiesioginiai pigūs skrydžiai (jei tokie būna sezono metu) iš Kayserio arba Nevsehir į kokį kurortą. Vyras sako, kad jei yra skrydžiai-tiktų į Izimirą skrist. Bet aš suabejojau, ar gera čia mintis. Niekur negirdėtas Lietuvoje miestas.
Gal galit ką pasakyt, ar tinkamai mąstom? čia, žinoma, tik preliminaru, jei nėra pigių skydžių-tai net nemąstysime blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmune @ 2013 04 03, 14:54)
Sveiki,
labiausiai kreipiuosi i Turkijoj gyvenčias forumietes (nors gal kas žino ir LT gyvenačių ax.gif ).
Pernai buvome Sidėje, šiemet mąstom kitokius variantus. Mums reikia, kad būtų tiesioginiai pigūs skrydžiai (jei tokie būna sezono metu) iš Kayserio arba Nevsehir į kokį kurortą. Vyras sako, kad jei yra skrydžiai-tiktų į Izimirą skrist. Bet aš suabejojau, ar gera čia mintis. Niekur negirdėtas Lietuvoje miestas.
Gal galit ką pasakyt, ar tinkamai mąstom? čia, žinoma, tik preliminaru, jei nėra pigių skydžių-tai net nemąstysime blush2.gif

Is Nevsehir kai paziurejau skrydziu kainas, tai net akys issoko i viena puse apie 1000 Turkijos Liru, bet is Kayseri manau situacija geresne, net neziurejau, tiesa sakant.

Izmir yra didmiestis, bet nuo jo netoli yra daug mazu kurortiniu miesteliu, kad ir Kusadasi ir pan, todel i Izmir skristi logiska ir kainas paziurejau kelias sioms dienoms tai yra tikrai ekonominiu su THY, o Turkijos oro linijos vis tik geras vezejas, daznai jie turi ir servisus, bet jau cia jus pasiziurekit, paprastai su jais iki ko ne reikalingo tasko nuveza autobusiukai ju,

Del kurortiniu vietu aplink Izmira, man asmeniskai labai zavi vieta pasirode FOCA, bet ten nera visko iskaiciuota viesbuciu, bet galima rasti labai jaukiu pensionu, siaip ten daugiau lankosi vietiniai poilsiautojai, bet esu tikra, kad puikiai praleisti galima, dar manau sauni vieta sirince ir kaip gi Efesus griuvesiai, ppo ju visi kiti istoriniai, antikiniai griuvesiai kazkaip apgailetini atrodo smile.gif
Atsakyti
Sveikos Turkijos mylėtojos biggrin.gif
Susidomėjau ir aš ekskursijomis,ypač į Kapadokiją...Klausimas,iš kokio kurorto būtų mažesnis atstumas?Šiemet būsime Alanijoje.
Kai atostogavome Kemere,iš ten keliavome į Pamukalę,Mirą-Kekovą ir t.t.Ekskursijas pirkome iš vietinių agentūrų.Viskas buvo gerai,niekas neapgavo ir t.t.
Praeitą vasarą atostogavome Alanijoje,tai pirkome ekskursijas iš Novaturo.Kainos labai didelės.Kas liečia ekskursijas,tai kainos vienodos pvz.Pamukalės ir Žaliųjų kanjonų,o atstumai tai skirtingi...Mes likome truputį nusivylę,nes žiauriai doh.gif permokėjome už ekskursiją į Žaliuosius Kanjonus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Drute @ 2013 04 03, 17:59)
Is Nevsehir kai paziurejau skrydziu kainas, tai net akys issoko i viena puse apie , ppo ju visi kiti istoriniai, antikiniai griuvesiai kazkaip apgailetini atrodo smile.gif

Labai ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita-Gabrielė @ 2013 04 03, 17:32)
Sveikos Turkijos mylėtojos biggrin.gif
Susidomėjau ir aš ekskursijomis,ypač į Kapadokiją...Klausimas,iš kokio kurorto būtų mažesnis atstumas?Šiemet būsime Alanijoje.
Kai atostogavome Kemere,iš ten keliavome į Pamukalę,Mirą-Kekovą ir t.t.Ekskursijas pirkome iš vietinių agentūrų.Viskas buvo gerai,niekas neapgavo ir t.t.
Praeitą vasarą atostogavome Alanijoje,tai pirkome ekskursijas iš Novaturo.Kainos labai didelės.Kas liečia ekskursijas,tai kainos vienodos pvz.Pamukalės ir Žaliųjų kanjonų,o atstumai tai skirtingi...Mes likome truputį nusivylę,nes žiauriai  doh.gif permokėjome už ekskursiją į Žaliuosius Kanjonus... g.gif

Bet o patiko pati ekskursija i zaliuosius kanijonus?
Atsakyti
QUOTE(egzzzotika @ 2013 04 04, 11:34)
Bet o patiko pati ekskursija i zaliuosius kanijonus?

Klausimas ne man, bet mūsų įspūdžai po šios ekskursijos buvo tokie - gražūs vaizdai, labai gražūs ir toks relax pusdienis. Juk čia ne istorinė kokia vieta ar muziejus. Tai jei esate gamtos mylėtojai - patiks wink.gif O ir pietums keptas upėtakis buvo mmm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinaL @ 2013 04 04, 13:03)
Klausimas ne man, bet mūsų įspūdžai po šios ekskursijos buvo tokie - gražūs vaizdai, labai gražūs ir toks relax pusdienis. Juk čia ne istorinė kokia vieta ar muziejus. Tai jei esate gamtos mylėtojai - patiks wink.gif O ir pietums keptas upėtakis buvo mmm smile.gif

na tada verta tikrai sia ekskursija imti. o gal kas bande vaziuoti i side, pasiziuret istoriniu pastatu? smile.gif kazkaip dabar suabejavau ar verta ja imti... g.gif
Atsakyti
manau, kad tiems kurie vaziuos balandi atostogauti, labai pasiseke, nes citrusu medziu zydejimas isivaziuoja, visas oras siuo metu svaiginamai kvapnus:

user posted image

O kas del Side lankymo priklauso nuo to is kur vaziuosite ir ka tikites pamatyti, man asmeniskai vis dar patinka Side smile.gif antikinis jos teatras, griuvesiai po kuriuos galima laisvai vaikscioti, tarkime praejus kolonu aleja, atsimusama i ligonine, veliau dar bazilika ir t.t. tik reikia netingeti vaikscioti, prie objektu yra angliski aprasymai, paskui galima pasedeti uose isgerti kavos arba sulciu, pasivaikscioti jei yra poreikis po tas faked originals parduotuves, visai mielas ir jaukus Side muziejus.
Atsakyti
QUOTE(egzzzotika @ 2013 04 04, 12:34)
Bet o patiko pati ekskursija i zaliuosius kanijonus?

Man labai patiko si eskursija, kaip jau kazkas ir rase, relaxo pusdienis, maudynes, vyrams zvejyba biggrin.gif pietus ir vel relaxas thumbup.gif
Dar labai patiko pasiplaukiojamas Vidurzemio jura laiva, tik reikia rinktis crazy koki laiva su igula. Laivu gausybe, bet vienuose vyksta programos, kituose tiesiog pasiplaukioji. Crazy kapitonas pas mus parodijavo Titaniko tragedija, buvo ivairus zaidimai laive keliaviaims ir t.t. thumbup.gif
Atsakyti