Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(eskimute @ 2013 05 04, 19:22)
Mes jauni, be vaiku, tai nieko tokio ta diskoteka smile.gif bigsmile.gif patys miegot tik po jos eisim.
Tai Jums dar pasiseke. Mes i Hurgada laukem 11h vilniaus oro uoste. Nuo 5 ryto iki 16h. Atgal skrisdami laukem 6h. Buvo labai daug nepatenkintu, jie siule kaip kompensacija po ekskursija uz 20usd pasiimti, kitiems po 100lt, bet mes zinojom savo teises nieko neemem, grize surasem skundus, civilines aviacijos tarnyba juos padave i teisma, teismai pripazino juos neskundziamai kaltus. Tai laukiam dabar tos kompensacijos.... rolleyes.gif  pagal reglamenta 400eur zmogui. Ziuresim,kas cia bus... smile.gif
Gaila, kad is vno charteris tik small planet  verysad.gif


dekui uz info.
ir kiek laiko cia tesiasi si procedura jums.
Atsakyti
Nelinksma pasidarė paskaičius apie lėktuvų vėlavimus doh.gif Tikiuosi mums labai nevėluos, čia gal sezono pradžia tokia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gugiene @ 2013 05 04, 21:17)
dekui uz info.
ir kiek laiko cia tesiasi si procedura jums.


Tuoj bus metai. Pinigų dar negavom, bet CAA sako, jog jiems nėra kitos išeities,kaip sumokėt smile.gif
Atsakyti
Gal kas buvot Dolphin Botanic'e? Zinau kad is ten geri atsiliepimai, bet mane domina konkretus klausimas- ar yra viesbuty pirkt pampersu? biggrin.gif ar reikia visam keliones laikui veztis...
Atsakyti
QUOTE(Dzenke @ 2013 05 05, 09:36)
Gal kas buvot Dolphin Botanic'e? Zinau kad is ten geri atsiliepimai, bet mane domina konkretus klausimas- ar yra viesbuty pirkt pampersu?  biggrin.gif ar reikia visam keliones laikui veztis...

Yra.
Atsakyti
Sveikos, ruosiuosi i Turkija pirma karta, skrisiu su desimtmeciu vaiku, net nezinau nuo ko pradeti. Noreciau, viesbucio kad butu pramogu vandens,vaikui, be to ruosiuosi skristi rugsejo menesi, kokia agentura rekomenduotumete g.gif ir isvis koki miesta geriausia pasirinkite, patarkite 4u.gif
Atsakyti
Geriau jau būčiau nepaskaicius apie tuos skrydžių velavimus biggrin.gif
Bet kadangi mes iskridom laiku, tai jei ir parves truputi vėliau, gal ne taip baisu bus po atostogų bigsmile.gif
Visa praeitą savaite termometras prie baseino virš 30laipsniu rodė, kartais net 41, vanduo puikus, jūroje net aš maudziausi beveik kiekviena diena. O jau aš į mūsų Baltijos jūra tai tikrai nelabai lendu, brr kaip ten man šalta buna.
Žodžiu, viskas čia gerai. Tik jau nuo vakar pradėjo debeselis vienas kitas pasirodyt danguje, gal nebus lietucio daug g.gif Gal dar mes spesim ir pabėgti iš čia nuo to lietaus, nes savaites gale kaip ir žada. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Benukas @ 2013 05 06, 06:10)
Geriau jau būčiau nepaskaicius apie tuos skrydžių velavimus biggrin.gif
Bet kadangi mes iskridom laiku, tai jei ir parves truputi vėliau, gal ne taip baisu bus po atostogų  bigsmile.gif
Visa praeitą savaite termometras prie baseino virš 30laipsniu rodė, kartais net 41, vanduo puikus, jūroje net aš maudziausi beveik kiekviena diena. O jau aš į mūsų Baltijos jūra tai tikrai nelabai lendu, brr kaip ten man šalta buna.
Žodžiu, viskas čia gerai. Tik jau nuo vakar pradėjo debeselis vienas kitas pasirodyt danguje, gal nebus lietucio daug g.gif Gal dar mes spesim ir pabėgti iš čia nuo to lietaus, nes savaites gale kaip ir žada. ax.gif


tai po atostogu kad veliau isskraidins tai dzin, bet jeigu i atostogas para veluoja nuskraidinti tai jau tada sakes blink.gif (laikas prarastas, nuotaika sugadinta)
Na tikesimes, kad velavimai nesikartos.
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2013 05 05, 16:21)


Super, aciu 4u.gif

O dar idomu su kudikisku stalu kokia ten situacija? Yra kaip kosiu padaryt ar reikia savo veztis? (Kalbu apie Dolphin Botanik)
Atsakyti
QUOTE(Dzenke @ 2013 05 06, 09:20)
Super, aciu  4u.gif

O dar idomu su kudikisku stalu kokia ten situacija? Yra kaip kosiu padaryt ar reikia savo veztis? (Kalbu apie Dolphin Botanik)

Ta prasme? Maitinimo kedute? Jei taip, tai yra ju pakankamai. Staliukai nuvalyti, uzdeta plevele, po ja serveteles, irankiai lyg tais. Nebepamenu.
Koses pasidarysite kokias tik norite. Yra atskiras stalas: isvirtos morkos, bulves, mesyte be druskos ir t.t. Susidesite i blenderi ir bus kosytes smile.gif Vaisiu taip pat uzteks.
Vandeniui atspariu pampersu nepamirskite ir atostogos bus thumbup.gif Baltai pavydziu, svajojame dar karta ten nuvykti.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alri @ 2013 04 09, 07:42)
Buvau šiame viešbutyje. Gyvenom pagrindiniam pastate (renovuotam). Labai šiuolaikiški, jaukūs gražūs kambariai  thumbup.gif Likom labai patenkinti. Viskas tame viešbutyje gerai-maistas labai skanus, didelis pasirinkimas. Kituose pastatuose tai šiaip sau. Nežinau ką dar rašyt. Klauskit jei kas domina. Jūra prie pat 4u.gif

Kaip ten paplūdimys? Ar galima be apavo?Ar labai apšnerkštas?
O iš ten ar yra raftingas organizuojamas?Gal kas žino kokia jo kaina maždaug pas vietinius?

QUOTE(vsigita @ 2013 04 09, 14:22)
Sveiki keliautojai  biggrin.gif    gal kas   i TAC PREMIER  rugpjucio 1-10 d smile.gif

Sveiki.Mes nuo 3 iki 10 d mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indula: 06 gegužės 2013 - 11:43
Mes jau nuo penktadienio pas turkus busime, paziurejau orus tai lietuti prognozuoja smile.gif
Atsakyti