Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(speedy @ 2013 04 30, 17:29)
Užmuša tokie palyginimai  doh.gif
Jei moku "tūkstančius", skrendu į poilsinę kelionę tūkstančius kilometrų, tai taip ir turi būti  blink.gif Ir ne šiaip "siltesne nei Lietuvoje ", bet GEROKAI ŠILTESNĖ.
Kitu atveju galima ir prie ežero Lietuvoje: jie būna šiltesni ir švaresni nei jūra "Lietuvoje vasara"  lotuliukas.gif

tai cia jusu reikalas kada ir kur vaziuoti ir kiek uz tai moketi. Cia daug kas lygino i vairius laikotarpius, temperatura ir vandeni. As noreciau vandens kaip birzeli, temperaturos, kaip geguzes pradzioje, vaisiu, kaip rugseji, braskiu butiniausiai, maisto kokybes, kaip ispanijoj, o pasiulos gausumo, kaip turkijoj, ir... galimybes paciai pigiai viska susiorganizuoti (ir ko tais Ryanairas dar neskraido i Turkija biggrin.gif ). Oi, isisvajojau. tai vat jei grizti prie vandens ir oro, tai man geguzis idealiausias, nes geguzes pradzioje as ten dar puikiai be kremo galiu apseiti, arba bent minimaliai ji naudoti, ir plaukioti juroje galiu be galo ilgai, nebijodama nusvilti peciu ir nesidedant nieko ant galvos, kas man nepatinka.
Cia daugelis alpsta del rugsejo siltos juros, o man tas siltas, kaip sysiukas vanduo britkus. Jei jau moku tuos tukstancius, tai noriu kuo didesnio komforto. Taciau tai, kas komfortas man, nebutinai turi buti komfortas kitiems. As va tarkim mokedama tuos tukstancius nei uz ka nesutikciau vaziuoti i viesbuti prie autostrados, kai viesbutis vienoje, o papludymys kitoje kelio puseje. Man tai absurdas visiskas. O kiti va vaziuoja juk biggrin.gif
O su lietuviska jura lyginama tik todel, kad zmones galetu isivaizduoti kas ir kaip. Nors siaip toks palyginimas nera tikslus, juk Baltija ir karsciausia vidurvasari gali pradziuginti +11 laipsniu. Tuo tarpu as ir pavasari Turkijoje nesimaudziau zemesneje, nei 20 laipsniu temperaturoje - pasiseke matyt biggrin.gif
Atsakyti
permeciau akimis paskutinius parasinejimus del to davimo doleriuku, tai galiu patvirtinti savo siu metu patirtimi, mes agenturoje uzsisakeme ekonomy kambari, o nuvaziave daveme 20 dol. ir gavome didziuli kambari, tad viskas veikia.
oras buvo nuostabus, nors labai pergyvenome stebedami oru prognozes.
Dar norejau patarti,kad nebijotumete uzsisakineti ekskursiju uz viezbucio teritorijos, nors mumis musu agente ir labai visus gasdino ,kad nepatikima. Uzsisakem dvi eskursijas , kurios kainavo per puse pigiau,nei siulomos agentes, ir likom viskuo patenkinti, niekas musu neapgavo.
Tad visiems dar besiruosiantiems keliauti , geru atostogu , o mums belieka dziaugtis prisiminimais ir laukti kitu kartu.
Atsakyti
QUOTE(KristinaL @ 2013 04 30, 06:39)
Ar salta jura TR geguze, tai jau kiekvienam pagal pojucius ir saltsmirumo laipsni, bet tikrai ne saltesne nei Baltija liepa-rugpjuti wink.gif Lyginu - 5 metai TR geguze ir beveik 35 LT rugpjuti smile.gif As niekada nesidedu pliuso - butinai nusimaudyti juroje, jei ir salta. O TR - geguze maudausi, ko, tarkime, nedariau sausi Tenerifeje, nes man tikrai buvo per salta...

Beabejo, kad kiekvienas kitaip įvertinam šaltumą/šiltumą.
Gegužę TR negalėjau maudytis , ( dėl pliuso nemėgstu) , o štai tais pačiais metais liepą iš jūros tiesiogine to žodžio prasme neišlindau tiek Lietuvos, tiek Latvijos pajūriuose.
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2013 04 30, 17:51)
As va tarkim mokedama tuos tukstancius nei uz ka nesutikciau vaziuoti i viesbuti prie autostrados, kai viesbutis vienoje, o papludymys kitoje kelio puseje. Man tai absurdas visiskas. O kiti va vaziuoja juk  biggrin.gif 

dar ir "negirdi" to nuolatinio triukšmo kylančio dieną/naktį nuo automobilių didžiulo srauto biggrin.gif
Atsakyti
as turiu klausimuka, o jei duodi dolerius ir pasakai kad nori didesnio kambario , ar buna kad pinigus paiima, o va kambario ale neduoda, sako siuo metu tokiu neturim g.gif , nes logiskai mastant, jei jie neduoda, kaip ir pinigus turetu palikti, ar vistiek pasiima ir tai tik savotiska loterija g.gif (domina Botanike lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 04 30, 20:42)
Gegužę TR negalėjau maudytis , ( dėl pliuso nemėgstu) , o štai tais pačiais metais liepą iš jūros tiesiogine to žodžio prasme neišlindau tiek Lietuvos, tiek Latvijos pajūriuose.

Todel reiktu gal baigti kalbeti abstrakciai. Jei jau taip, tai tiesiog reikia ivardinti temperatura ir bus viskas aisku. Nes gali buti, kad tiesiog apie skirtingas temperaturas eina kalba. Aisku, niekas nezino, kaip isils siais metais, taciau vis nors siokia tokia statistika is pirmu lupu butu smile.gif As sakau, man pasiseke su 20 laipsniu. Man tinka, kazkam gal visiskai nepriimtina. Bent jau sioki toki supratima tures tie, kas dar tik renkasi.
Atsakyti
del juros, man geguze visai ji patinka, maudziausi ir dabar maudysiuos thumbup.gif , nu turi tikrai but ausktos temperaturos megejas, kad ji butu per salta ir neimanoma net ilysti g.gif , bet aisku visiems skirtingai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 04 24, 21:34)
ir kokia gi kaina? nors ten ziurek kaip nori, labiausiai su auto apsimoka viska apvaziuoti. tik ne visi nori ir gali.


20 baksu /zm su pietumis ir dar siulo faseli arba olimpos, skirtingos programos, bet esme 12 val isvaziuoji gristi 20-21 val. Patikejusiems baisiomis pasakomis, apie siauba TR keliuose - puiki iseitis, nors iki olimpos ir dolmusas vaziuoja uz 3 dolerius g.gif

Kas skridot su eco travel?? pasidalinkit ispudziais 4u.gif
jau pirmieji tikrai grizo...

Del juros mano 1,2 m vaikas, balandzio 19 diena maudesi juroje, as nescia 31 sav irgi maudziausi, aisku nemirkom po valanda, bet 10 -15 min pats tas ikaitus ant saulutes cool.gif
Atsakyti
QUOTE(.sniege. @ 2013 04 30, 21:51)
as turiu klausimuka, o jei duodi dolerius ir pasakai kad nori didesnio kambario , ar buna kad pinigus paiima, o va kambario ale neduoda, sako siuo metu tokiu neturim  g.gif , nes logiskai mastant, jei jie neduoda, kaip ir pinigus turetu palikti, ar vistiek pasiima ir tai tik savotiska loterija  g.gif (domina  Botanike  lotuliukas.gif )


mes kaip tik tuos doleriukus ir davem ''botanik'' , imdami nieko nesake ar gerai ar ne, bet gavom didesni ,kaip ir norejom, o taip ,kad paimtu ir negautum dar neteko
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2013 04 30, 19:47)
Tai jūsų nuomonė :4u man asmeniskai jei jura bus šilta kaip arbata o oro temperatura 35-40 kur tada reiktu atsivesinti blink.gif  bet kaip ir  sakiau renkames kiekvienas pagal save 4u.gif

Jei Jūs arbatą geriate 26-30 laipsnių, tada doh.gif
Jei ne, tada nesuprantu apie ką čia prirašėte g.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2013 04 30, 20:51)
.....
O su lietuviska jura lyginama tik todel, kad zmones galetu isivaizduoti kas ir kaip. Nors siaip toks palyginimas nera tikslus, juk Baltija ir karsciausia vidurvasari gali pradziuginti +11 laipsniu.
....

Taigi, taigi, ne kažką ten gali ir įsivaizduoti, atmetus visus prirašytus "peizažus" lotuliukas.gif
Kalbėjau APIE PALYGINIMO ABSURDIŠKUMĄ tam tikrą.
Gegužė turkijoje reikalas išbandytas doh.gif asmeniškai.
Kas kam patinka - nesiginčysiu - būna žmonės mėgsta ir Baltijoje žiemą maudytis rolleyes.gif
P.S. Iš Turkijos grįžo pažįstama prieš dvi savaites. Nebuvo labai džiugi.
Papildyta:
QUOTE(.sniege. @ 2013 04 30, 22:51)
as turiu klausimuka, o jei duodi dolerius ir pasakai kad nori didesnio kambario , ar buna kad pinigus paiima, o va kambario ale neduoda, sako siuo metu tokiu neturim  g.gif , nes logiskai mastant, jei jie neduoda, kaip ir pinigus turetu palikti, ar vistiek pasiima ir tai tik savotiska loterija  g.gif (domina  Botanike  lotuliukas.gif )

Niekada nežinosi ką būtai gavęs "be dolerių" ir su jais rolleyes.gif Palyginti nelabai gaunasi, nebent kokį "turgų" surengti, bet čia ne man.
Asmeniškai laikausi nuomonės, negaila - duok. Tada matysis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 05 01, 10:06)
P.S. Iš Turkijos grįžo pažįstama prieš dvi savaites. Nebuvo labai džiugi.

Cia dabar visiems dziaugtis ar liudeti del tokios info? lotuliukas.gif
Jei jus apie ora ir vandeni, tai tada soriukas, o ko jusu pazistama tikejosi? biggrin.gif Jei vaziuoji balandzio pradzioje, tai ir orai bus, kaip balandzio pradzioje - keliavimui pats tas wub.gif

Oras Bodrume siuo metu wub.gif Kiek sekdavau, tai atitikdavo visada pagal sia kamera.

http://www.wundergro...ger/2/show.html
Atsakyti
Tipo užduotis - fantazija:
QUOTE(Cobre @ 2013 04 30, 20:51)
..... As noreciau vandens kaip birzeli, temperaturos, kaip geguzes pradzioje, vaisiu, kaip rugseji, braskiu butiniausiai, maisto kokybes, kaip ispanijoj, o pasiulos gausumo, kaip turkijoj, ir... galimybes paciai pigiai viska susiorganizuoti (ir ko tais Ryanairas dar neskraido i Turkija  biggrin.gif ). ..

Jei atmesti fantazijas apie Ryanair, su kitais norais važiuokite į karibus (pvz. Punta Cana Barchelo) gausite dar daugiau ... 4u.gif
Ir galvą nuo Turkijos pravėdinsite lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 05 01, 10:38)
Ir galvą nuo Turkijos pravėdinsite  lotuliukas.gif

Vat cia ir gaila be galo, nes siemet, po pertraukos ir galvos vedinimo kitur, buvo suplanuota Turkija savarankiskai, keliaujant su auto. Deje, teks planus atideti ir ko gero vel kitur vedinti galvas biggrin.gif O gaila, carteriniu pigiu bilietu siemet yra, net ir Ryanairas pigiau nepasiulytu smile.gif
Atsakyti