Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

sveiki, atbėgau Jūsų patyrusių patarimo, ryt išskrendam į Amara club marine, per agentūrą užsisakėm, skrendam šeima:mes su vyru ir du vaikai (2ir7metai), sumokėjom nemažą sumą, kaip suprantu už vaikus pilną kainą, o kai gavau bilietus kažkaip nusteba kad gausim kambarį standartinį dvigulį. sakau agrntūroj tai kodėl jūs mums duodat dvivietį kambarį su dviem pristatomom lovytėm vaikam, o ne family tipo, sakau apskritai ar taip galima. man atsakė, kad jei viešbutis patvirtino reiškiasi galima, o jei norėsim geresnio sakė duot recption 20doleriu ir gausim šeimyninio tipo g.gif ?ar apskritai ten įmanoki tokie dolerių kišimai ir ar įmanoma gaut erdvesnį kamabrį? na kažkaip labai keistai jaučiuosi šitoj situacijoje verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(trupinelis @ 2013 04 29, 15:06)
sveiki, atbėgau Jūsų patyrusių patarimo, ryt išskrendam į Amara club marine, per agentūrą užsisakėm, skrendam šeima:mes su vyru ir du vaikai (2ir7metai), sumokėjom nemažą sumą, kaip suprantu už vaikus pilną kainą, o kai gavau bilietus kažkaip nusteba kad gausim kambarį standartinį dvigulį. sakau agrntūroj tai kodėl jūs mums duodat dvivietį kambarį su dviem pristatomom lovytėm vaikam, o ne family tipo, sakau apskritai ar taip galima. man atsakė, kad jei viešbutis patvirtino reiškiasi galima, o jei norėsim geresnio sakė duot recption 20doleriu ir gausim šeimyninio tipo g.gif ?ar apskritai ten įmanoki tokie dolerių kišimai ir ar įmanoma gaut erdvesnį kamabrį? na kažkaip labai keistai jaučiuosi šitoj situacijoje verysad.gif

Na, jeigu aš gerai supratau, tai jūs užsisakinėjote standartą su 2 pristatomom lovom. Jei būtumėte ėmę family kambarį, tai kaina būtų didesnė. Kad už vaikus sumokėjote pilną kainą, tai labai abejoju, tiesiog rodoma kaina yra po lygiai padalinama visiems žmonėms. Mes agentūroje domėjomės iš pat pradžių, kiek kainuos kelionė vaikui, tai kaina beveik 3 kartus mažesnė, nei suaugusiems. O dėl dolerių receptione nelabai galiu ką pasakyti..... jūsų kelionės metu nemanau, kad bus viešbutis pilnas, manau, kad bus tuščių kambarių, bet ar užteks 20 dol. gal kas kitas pasisakys. Nusiraminkit, bus taip, kaip turi būti. Linkiu gero poilsio 4u.gif
Atsakyti
Amara Dolce Vita gidas nerekomendavo "kišti pinigus" ir taip didelį kambarį davė - ten mažų nei nėra.
Amara Wing "fintas su 20 europų" pavyko, jie ir patys "namioką davė". Gavome dviejų kambarių numerį.
Marine paprastenis, manau viskas bus gerai biggrin.gif
Atsakyti
kur ziurit orus ? kas daugiau maziau tikslesnius paprognozuoja?
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2013 04 29, 18:05)
kur ziurit orus ? kas daugiau maziau tikslesnius paprognozuoja?

Kiek ziurejau pries isskrendant oru prognozes per visur rode kad per visas mano atostogas turejo palyti beveik kiekviena diena ir temp rode apie 20.Prognozes visiskai nepasitvirtino,visa savaite buvo geras oras,visiskai nelijo buvo labai silta,cia netoli Alanijos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausreka: 29 balandžio 2013 - 18:22
QUOTE(BonaDona @ 2013 04 29, 17:27)
Na, jeigu aš gerai supratau, tai jūs užsisakinėjote standartą su 2 pristatomom lovom. Jei būtumėte ėmę family kambarį, tai kaina būtų didesnė.  Kad už vaikus sumokėjote pilną kainą, tai labai abejoju, tiesiog rodoma kaina yra po lygiai padalinama visiems žmonėms. Mes agentūroje domėjomės iš pat pradžių, kiek kainuos kelionė vaikui, tai kaina beveik 3 kartus mažesnė, nei suaugusiems. O dėl dolerių receptione nelabai galiu ką pasakyti..... jūsų kelionės metu nemanau, kad bus viešbutis pilnas, manau, kad  bus tuščių kambarių, bet ar užteks 20 dol. gal kas kitas pasisakys.  Nusiraminkit, bus taip, kaip turi būti. Linkiu gero poilsio  4u.gif


kadangi kitos iseities jau nebeturite, tai pasinaudokite agenturos pasiulymu ir duokite smile.gif
Ten visuomet paiima smile.gif. Bet pradzioje nueikite i jums pasiulyta kambari, gal jis ir taip jums patiks smile.gif Duoti pakisa visuomet spesite.
Papildyta:
QUOTE(Kairėn @ 2013 04 29, 13:28)
Lektuvai turetu pagereti  biggrin.gif  O kaip bus, pamatysim

Lektuvas AEROBUS gana padorus.
Papildyta:
QUOTE(BonaDona @ 2013 04 24, 19:00)
Tai dabar jūs man kvailai paaiškinkit, tai Turkijoje galima visur atsiskaityti ir doleriais ir lyrom? Kad turguje, tai suprantu, bet kaip kavinėse, restoranuose, parduotuvėse?

Visur isskyrus muziejinese vietose, ten tik LYROS
Atsakyti
Sveiki sugrįžę bigsmile.gif laukiam įspūdžių biggrin.gif
QUOTE(atete @ 2013 04 29, 19:56)

Lektuvas AEROBUS gana padorus.

Juos išsinuomos tik pasibaigus vasaros sezonui, taip kad skrisim su senais verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2013 04 29, 21:00)
Sveiki sugrįžę  bigsmile.gif  laukiam įspūdžių  biggrin.gif

Juos išsinuomos tik pasibaigus vasaros sezonui, taip kad skrisim su senais  verysad.gif

jei trumpai- vezkite mus atgalios ir palikite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(atete @ 2013 04 29, 20:03)
jei trumpai- vezkite mus atgalios ir palikite smile.gif

Labai trumpai, bet labai aiškiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2013 04 29, 21:04)
Labai trumpai, bet labai aiškiai  biggrin.gif

As kaip tikras LietuvYs, negaliu viesai rasyti geru atsiliepimu apie viesbuti,nes turiu fobiju, kad jis ir toliau brangs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausreka @ 2013 04 29, 07:10)
maudemes juroj,man asmeniskai vanduo buvo siltesnis negu pas mus juroj vasara,Lietuvoj as juroj nesimaudau,man per salta.

man net gegužės viduryje Turkijoje jūra šalta, net šaltesnė nei LT jūroje vasara schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(atete @ 2013 04 29, 19:00)
kadangi kitos iseities jau nebeturite, tai pasinaudokite agenturos pasiulymu ir duokite smile.gif
Ten visuomet paiima smile.gif. Bet pradzioje nueikite i jums pasiulyta kambari, gal jis ir taip jums patiks smile.gif Duoti pakisa visuomet spesite.

ne visuose viešbučiuose "pakišos" suveikia schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(atete @ 2013 04 29, 19:08)
As kaip tikras LietuvYs, negaliu viesai rasyti geru atsiliepimu apie viesbuti,nes turiu fobiju, kad jis ir toliau brangs smile.gif

nepykite, bet kaip tikras lietuvis rašote su klaidomis biggrin.gif o viešai rašyti jokia "NUODEMĖ" tongue.gif ir dar visi viešbučiai brangsta sezono metu, o dabar DAR ne sezonas, tad..naturalu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 04 29, 21:24)
man net gegužės viduryje Turkijoje jūra šalta, net šaltesnė nei LT jūroje vasara  schmoll.gif
Papildyta:

ne visuose viešbučiuose "pakišos" suveikia schmoll.gif
Papildyta:

nepykite, bet kaip tikras lietuvis rašote su klaidomis  biggrin.gif o viešai rašyti jokia "NUODEMĖ" tongue.gif ir dar visi viešbučiai brangsta sezono metu, o dabar DAR ne sezonas, tad..naturalu 4u.gif

Nepykstu drinks_cheers.gif nes klaidos kai kur samoningos o uz kitas atsiprasau.
Atsakyti