Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Jurginta06 @ 2013 04 26, 16:11)
Galima, bet tik ne i rankini bagaza 4u.gif

O kas jam gali atsitikti rankiniame ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2013 04 28, 17:53)
O kas jam gali atsitikti rankiniame ?  g.gif

nieko, tik turetu buti ne daugiau, nei 100 ml indelyje. paziurejau, kad mano nedidukas, bet vistik 200 ml. Tai jei ras maziuka, tai kodel gi ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mulate* @ 2013 04 28, 18:51)
registruoja diena pries skrydi,pradeda registracija berods 16 val, bet paskutini syki sedejau vis suvedinedama duomenis apie 50 min, berods 16,52 tik pavyko uzrezervuot vietas lektuve,vis rase,kad klaidingai suvesti duomenis doh.gif

Tai va kad isskrendam sianakt, bet tezu psl. raso. Reiks stumdytis eilej:

Mielieji poilsiautojai, šiuo metu dėl techninių kliūčių internetinė registracija negalima.

Prašome užsiregistruoti atvykus į orouosta prieš 2 valandas iki išvykimo.

Atsiprašome dėl nepatogumų.
Atsakyti

galima internetu ir i charter'i registruotis, taip?

skrendam pirma karta o kur reik registruotis i ta charter'i blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2013 04 28, 21:25)
galima internetu ir i charter'i registruotis, taip?

skrendam pirma karta o kur reik registruotis i ta charter'i blush2.gif

Gal kas tiksliau zinantis patars, bet siandien is viso neveikia tas puslapis g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Antradienį skrendam su 4,5 metų dukrelę į Turkiją OZKAYMAK INCEKUM Antalijoje.
Gal kas esate buvę šiam viešbuty? Mane domina ar galima kažką aplankyti apylinkėse su tokio amžiaus vaikų (ka kelionė nesigautų labai ilga ir varginanti)? Ir dar man idomu, ar reikia palikinėti arbatpinigius kambarių tvarkytojoms, jei taip, tai kiek, ar kavinėse (jei ten eisim)? Ką jus vežates, tik eurus, ar kažkiek ir lyrų?


Ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,sestadieni gryzau is Turkijos,buvau savaite,oras visas dienas buvo puikus,sauleta,nei trupucio lietaus,paskutine diena man net buvo per karsta,maudemes juroj,man asmeniskai vanduo buvo siltesnis negu pas mus juroj vasara,Lietuvoj as juroj nesimaudau,man per salta.Tai kas dabar skrendat orai pasakiski ir pranesdavo dar siltesnius,gryzus namo norejosi sest i sekanti reisa ir gryzt atgal lotuliukas.gif koks oru skirtumas .Atostogos buvo tiesiog puikios vacation4.gif buvom Delphin Botanik
Atsakyti
QUOTE(ausreka @ 2013 04 29, 09:10)
Sveiki,sestadieni gryzau is Turkijos,buvau savaite,oras visas dienas buvo puikus,sauleta,nei trupucio lietaus,paskutine diena man net buvo per karsta,maudemes juroj,man asmeniskai vanduo buvo siltesnis negu pas mus juroj vasara,Lietuvoj as juroj nesimaudau,man per salta.Tai kas dabar skrendat orai pasakiski ir pranesdavo dar siltesnius,gryzus namo norejosi sest i sekanti reisa ir gryzt atgal lotuliukas.gif  koks oru skirtumas .Atostogos buvo tiesiog puikios vacation4.gif buvom Delphin Botanik


pasidalinkit ispudziais apie viesbuti , ziema buavo daug ivairiu diskusiju apie ji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramimama @ 2013 04 29, 09:18)
pasidalinkit ispudziais apie viesbuti , ziema buavo daug ivairiu diskusiju apie ji  smile.gif

o kaip lėktuvai šiais metais? jaučiu tie patys doh.gif nesklandumų nebuvo?
Atsakyti
Viesbutis man patiko,didele zalia teritorija,kambari gavom trivieti,nors buvom tik dviese su sese ir tikrai nebuvo neikoks nutriuses kaip cia kai kurie rase,tvarke kiekviena diena,taip pat kiekviena diena buvo keiciama patalyne ir ranksluosciai,nors kambariui mes dideles reiksmes neteikem,nes ten praktiskai nebuvom,tik persirengt,nusiprausti ir miegot ax.gif .Nors pirmas uzvaziavimas buvo 17d,o mes atvykom 20,viskas pilnai veike,animacija,vakarais pasirodymai.Is pradziu vaisiu buvo nedaug,betpaskui atsirado daugiau,ypac buvo skanios braskes,maisto daug ir ivairaus,tikrai galima rast pagal savo skoni,aptarnavimas liuksiskas.Kadangi kaip minejau didele teritorija visiskai nesijaute kad daug zmoniu.Jei vaziuojat su vaikais mini klubas veike visa diena,vakarais jiems budavo diskoteka,maciau labai noriai vaikai dalyvavo.Ejom i ala carte restoranus,nebuvo jokios problemos uzsirasyti,susikalbeti galima rusu,anglu kalba,suzinoje kad is Lietuvos,kai kurie sveikindavosi ir lietuviskai thumbup.gif Rinkausi viesbuti pagal rusu saitu atsiliepimus,perskaicius diskusijas cia galvojau kaip ten bus,bet tikrai nenusivylau,vaziuociau ten ir vel.Jei dar kas idomu,klauskit,pasistengsiu atsakyti.Su lektuvais problemu nebuvo,nuskridom normaliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausreka: 29 balandžio 2013 - 10:40
QUOTE(Vilienė @ 2013 04 20, 10:25)
aš pernai buvau Antalijoj, Divoj, ten kurortas Lara berods, tai puikus pliažas


Kaip Diva, patiko? Mes rugseji i ji lekiam su vaikais drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(oaze 2 @ 2013 04 29, 10:22)
o kaip lėktuvai šiais metais? jaučiu tie patys doh.gif nesklandumų nebuvo?

Lektuvai turetu pagereti biggrin.gif O kaip bus, pamatysim
Atsakyti