Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Shopaholic @ 2013 04 24, 14:10)
va ka raso: tunnel aquarium with 131 meters lenght and 3 meters widht! 4u.gif

Gal ir neblogai tada. Užsirašom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 04 24, 16:19)
labai toli



Zodziu teks su mazaisiais megautis Bodrumu....
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2013 04 24, 10:42)
o vietoje parasyta 29$, klausiam kiek lirom, ta pasimete, paeme skaiciafke paskaiciavo ir parode 55, mokejom kortele (tai kursas 1,47)
Viesbutije masaziste sake, kad kova buvo  ir mokejo 15 liru, nes moteru dienos proga buvo 50 proc nuolaida...
Zodziu dusina turistus  cool.gif  nieko nepadarysi  mirksiukas.gif

Tai dabar jūs man kvailai paaiškinkit, tai Turkijoje galima visur atsiskaityti ir doleriais ir lyrom? Kad turguje, tai suprantu, bet kaip kavinėse, restoranuose, parduotuvėse?
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2013 04 24, 19:00)
Tai dabar jūs man kvailai paaiškinkit, tai Turkijoje galima visur atsiskaityti ir doleriais ir lyrom? Kad turguje, tai suprantu, bet kaip kavinėse, restoranuose, parduotuvėse?


Turkijoje toli grazu ne visur galima atsiskaityti doleriais. Bet ten, kur jus nuskraidins Novaturas ar Tezturas drasiai gali tveztis tik dolerius ir nesukti sau galvos del vietines valiutos.

P.S. ne lyras, o liras
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zilvinas75: 24 balandžio 2013 - 18:22
QUOTE(Zilvinas75 @ 2013 04 24, 18:22)
Turkijoje toli grazu ne visur galima atsiskaityti doleriais. Bet ten, kur jus nuskraidins Novaturas ar Tezturas drasiai gali tveztis tik dolerius ir nesukti sau galvos del vietines valiutos.

P.S. ne lyras, o liras

Ačiū 4u.gif
Už P.S. irgi ačiū biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2013 04 24, 18:22)
Turkijoje toli grazu ne visur galima atsiskaityti doleriais. Bet ten, kur jus nuskraidins Novaturas ar Tezturas drasiai gali tveztis tik dolerius ir nesukti sau galvos del vietines valiutos.

P.S. ne lyras, o liras

ne visai taip. nors aisku, kad kaip metai, taip naujiena, taciau tikrai buvo, kad bent jau pora metu is eiles buvo galima tik liromis atsisakaityti uz ivaziavima i Faseli ir uz Chimeros kalna. Nu neima kitaip nors tu ka doh.gif biggrin.gif O ten nuo Kemero apie 20 km ir turistu pakankamai lankomos vietos. Bet jei uz kurorto nelisi visai, tada drasiai be vietines valiutos gali isgyventi.
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif Dėkui už atsakymus dėl akvariumo. Na, aš nesvaigstu dėl tų žuvyčių biggrin.gif , bet mano vyriškis- akvariumistas mėgėjas jau kokius 25-30m. Londone baisiai nusivyliau akvariumu (ir kaina doh.gif lotuliukas.gif ), tad galvoju poilsį suderinti su vyriškio pomėgiu ir malonumu biggrin.gif
Na, o kad vietiniams kaina mažesnė nei atvykėliams, tai jau nestebina, nes pirmas kartas toks jau buvo... Sant Peterburge
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2013 04 24, 19:00)
Tai dabar jūs man kvailai paaiškinkit, tai Turkijoje galima visur atsiskaityti ir doleriais ir lyrom? Kad turguje, tai suprantu, bet kaip kavinėse, restoranuose, parduotuvėse?


Pati buvau nustebusi, kad kainos akvariume pateiktos $, o lirom net nera... Parduotuvese priima ir $ ir liras, ir eurus, bet as kur tik imanoma atsiskaitau kortele, daug geresnis kursas gaunasi 4u.gif

Cobre- i marmario pili irgi ijejimas mokamas tik vietine valiuta 4u.gif

O i chimeras veza jau ir turkiskos agenturos cool.gif Dar i izraeli uz 150$, bet nzn kokia ten programa, nes buvom su 'bagazu' 2.gif , tai nesigilinom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2013 04 24, 19:35)

Cobre- i marmario pili irgi ijejimas mokamas tik vietine valiuta  4u.gif 

O i chimeras veza jau ir turkiskos agenturos  cool.gif

nelipau, patingejau, tai ir likau nesuzinojusi. bet liru turejau, nebuciau prapuolusi biggrin.gif

ir kokia gi kaina? nors ten ziurek kaip nori, labiausiai su auto apsimoka viska apvaziuoti. tik ne visi nori ir gali.

Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2013 04 24, 20:00)
Tai dabar jūs man kvailai paaiškinkit, tai Turkijoje galima visur atsiskaityti ir doleriais ir lyrom? Kad turguje, tai suprantu, bet kaip kavinėse, restoranuose, parduotuvėse?

mes į Pamukalę važiavom su nuomotu auto. Gal akip grupėms kitaip, bet mums už bilietus reikėjo mokėti tik lirom. kas labai nustebino. tad vietinės valiutos visada nepro šalį turėti:)
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2013 04 24, 18:16)
Tez toure yra ne tik rytiniai skrydžiai čia


Ačiuks smile.gif
O su mažais vaikais kada būtų patogiausia keliauti? ta prasme skrydis ryte ar po pietų? Gal kuri iš patirties galėtų papasakoti? Ir tarkim ką su jais veikti lėktuve tris valandas, kag būtų tylu ir ramu ?Maniškiai mėgstantys triukšmą ir ramiai nepasėdintys, tai kaip juos užimti? blush2.gif smile.gif pasidalinkit patirtimis:)
Ir dar tarkim rugsėjo pradžioje keliaujant nebūtų per karšta Antalijoje? O gal geriau spalio pradžia?
Didelis, didelis dėkui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hegira: 25 balandžio 2013 - 10:25
Sveikutės. Birželio 21-28 su vaiku važiuoju į Bodrumą (Torba) Izer Hotel and Beach Club. Kažkaip nieko leituviško nerandu apie šį viešbutį. Kokias ekskursijas patartumėt imti, kad būtų nelabai toli? Novaturo katolge skaičiau apie Daljaną - Kauną, tik nžn koks ten atstumas. Nesinori varginančių ilgų ekskursijų, nes jau ne pirmą kartą Turkijoje.
Gal kas plaukėte laivu į Koso salą?
Atsakyti