Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(speedy @ 2013 04 21, 15:02)
Turkijos nebandžiau kai ten "baisus karštis" ir "jura tokia karsta kad neimanoma atsigaivintiblink.gif  Bandysiu šią vasarą...
Bet įtariu, kad čia eiliniai plepalai. Buvau Bulgarijoje per pačią karščiausią vasarą Europoje, buvau Pukete, kai ten vanduo virš 30 laipsnių jūroje...
Kitaip nebūtų Turkijoje brangiausi viešbučiai ir sezono pikas tada  rolleyes.gif Dar klausimas kas subjektyviai blogiau: ar Lietuvoje 30 laipsnių, ar pietuose 40  g.gif

mes panasiai i Egpita skridom - prisiskaitem kad kol baseine isssimaude - plauku sklastymas iki pusliu nudege - prisipirkom kremu, apsaugu, kepuriu - ir nenusivezem ne vieno megztuko - kurio deja labai reikejo... Nesimaudziau ne karto - nes man buvo per salta blush2.gif cia spalio gale unsure.gif
Atsakyti
Na man Turkojoje karstis tikrai sunkei pakeliamas, o pvz egipte prie 45 laipsniu jauciausi visai gerai. Cia kaip kuris zmogus pernesa karsti jei jus lengvai ji pakelete tai viskas ok bet jei 30 laipsniu vanduo jums leidze atsigaivinti tai kogero drasei galite vaziuoti. Beje paemiau meryan viesbuti ir ivedziau liepos 25 ir rugsejo 28 diena tai rugsejo menesi mokama 300-400 simtais daugiau, taip kad brangiausias yra barchatinis sezonas tada kai karstis 27-30 ir siek tiek atvesusi jura t.y 25 laipsniu yra pats brangiausias.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZAIKA2: 21 balandžio 2013 - 15:56
QUOTE(JM @ 2013 04 20, 21:29)
na kai pats vasaros įkarštis tai ne pats maloniausias dalykas vaikščioti, kad ir po įspūdingas vietas biggrin.gif

del vaiksciojimo diena tai pritariu, bet tada vidurdieni geriau i tuos pozeminius miestus, o vakarai ten zymiai vesesni nei pajuryje. As kartais vaziuojiu na ne i pacia Kapadokija, bet salia jos pabegimui nuo karsciu, nes vakarais galima atsikvepti, o kartais net megztinio prireikia, nereikia bent jau jokios elektrines vesinimosi priemones.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 04 21, 14:02)
Turkijos nebandžiau kai ten "baisus karštis" ir "jura tokia karsta kad neimanoma atsigaivintiblink.gif  Bandysiu šią vasarą...
Bet įtariu, kad čia eiliniai plepalai. Buvau Bulgarijoje per pačią karščiausią vasarą Europoje, buvau Pukete, kai ten vanduo virš 30 laipsnių jūroje...
Kitaip nebūtų Turkijoje brangiausi viešbučiai ir sezono pikas tada  rolleyes.gif Dar klausimas kas subjektyviai blogiau: ar Lietuvoje 30 laipsnių, ar pietuose 40  g.gif


nuu buvau pirmą kartą turkijoj rugpjūčio mėnesį...karštis nepakeliamas, dieną tik viebučio kambaryje prie kondiškės gali leisti..vakarais irgi prakaitas žliaugia..jokio malonumo. Dabar jau 6 metai iš eilės važiuodavau gegužės pabaiga-birželio pradžia-idealus oras thumbup.gif šiemet pabandžiau balandžio vidury-tai iš setpynių dienų-keturios buvo giedros, šiltos, tobulos, o trys vėsios, su lietučiu. Taigi važiuosiu ir toliau birželio pradžioj bigsmile.gif
Egipte oras sausesnis, todėl ir karštis lengviau pernešamas.
Atsakyti
QUOTE(Tarė @ 2013 04 08, 11:06)
Sveiki,

gal kas galit parekomenduot gerą viešbutį važiuojant su mažais vaikais? kad būtų vaikams pramogų ir maistas geras?

Long beach rekomenduočiau, ten vaikams tikrai daug veiklos, ir karuseles, ir vaiku kambarys ir spec baseiniukai vaikams super
Atsakyti
gal kas buvot le jardin resort?
laukčiua atsiliepimų
Atsakyti
Pasiskaičiau čia , kad ne pyragai Turkijoje liepos mėnesį doh.gif o mes kitu laiku važiuot negalim , na, gal neiškepsim smile.gif
Atsakyti
Sveikos keliautojos, noriu paklausti(gal nuskambes blondiniskas klausimas), zodziu kaip manote ar apsimoka isankstini maitinima uzsisakyti lektuve, per agentura is kurios pirkome kelialapius? Skrendu su vaikais,tai neisivaizuoju kelinta papulsime i viesbuti ir panasiai,ar neapsimoka? Nes nesivaizduoju kiek uztruks kelione nuo aerouosto i Bodruma(Jalakavak), ir kaip greitai busime apgyvendinti, is Vilniaus isvykstame 16.20(jei neapsirikau g.gif )
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 04 21, 15:02)
Turkijos nebandžiau kai ten "baisus karštis" ir "jura tokia karsta kad neimanoma atsigaivintiblink.gif  Bandysiu šią vasarą...
Bet įtariu, kad čia eiliniai plepalai. Buvau Bulgarijoje per pačią karščiausią vasarą Europoje, buvau Pukete, kai ten vanduo virš 30 laipsnių jūroje...
Kitaip nebūtų Turkijoje brangiausi viešbučiai ir sezono pikas tada  rolleyes.gif Dar klausimas kas subjektyviai blogiau: ar Lietuvoje 30 laipsnių, ar pietuose 40  g.gif

Pietuose karstis visai kitoks nei pas mus.Pas mus jau prie 28 nera kuom kvepuoti lauke biggrin.gif
na nesuprantu ko cia visos baiminasi to karscio Turkijos doh.gif pirma nusiperka kelione,o tada klausia:ten karsta?tikrai ten taaaaaaip karsta? Jei jums netinka karstis tada reikia vaziuoti balandi-geguze biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginta06 @ 2013 04 23, 14:20)
Sveikos keliautojos, noriu paklausti(gal nuskambes blondiniskas klausimas), zodziu kaip manote ar apsimoka isankstini maitinima uzsisakyti lektuve, per agentura is kurios pirkome kelialapius? Skrendu su vaikais,tai neisivaizuoju kelinta papulsime i viesbuti ir panasiai,ar neapsimoka? Nes nesivaizduoju kiek uztruks kelione nuo aerouosto i Bodruma(Jalakavak), ir kaip greitai busime apgyvendinti, is Vilniaus isvykstame 16.20(jei neapsirikau g.gif )

man irgi sis klausimas iskilo, bet pamaniau, kad nevalgys to lektuvinio maisto, geriau koki sumustinuka ar koki uzkandi pasiimti su savimi.o kada skrendate?
Atsakyti
QUOTE(rentre @ 2013 04 23, 14:14)
man irgi sis klausimas iskilo, bet pamaniau, kad nevalgys to lektuvinio maisto, geriau koki sumustinuka ar koki uzkandi pasiimti su savimi.o kada skrendate?



As elektroniniu pastu gavau ju meniu,atrodo neblogai ,vyras sako imk,o as pasimetusi.....O kaip atgal mastau,nes is viesbucio tai daug anksciau isvykti teks... Skrendame birzelio 21d, 14 dienu....Siaip esu ir keliavusi su mazaisiais ir skraidziusi,bet i Turkija su jais pirma kart...
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2013 04 23, 14:20)
Pietuose karstis visai kitoks nei pas mus.Pas mus jau prie 28 nera kuom kvepuoti lauke biggrin.gif
na nesuprantu ko cia visos baiminasi to karscio Turkijos doh.gif  pirma nusiperka kelione,o tada klausia:ten karsta?tikrai ten taaaaaaip karsta? Jei jums netinka karstis tada reikia vaziuoti balandi-geguze  biggrin.gif


man karstis netrukdo ilsetis vacation4.gif visada vaziuojam i Turkija per jonines smile.gif
Atsakyti