Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Jei kam įdomu, šiandien Sidėje karšta, giedra!
Atsakyti
QUOTE(Katren @ 2013 04 19, 14:02)
Sveiki,  4u.gif

o man labai idomu, kuriuose Turkijos kurortuose yra smelio papludimiai, o ne akmenys? Nes kiek man teke buti, tai tik akmenis matydavau  g.gif
Ir dar tuo paciu idomu, koks juros dugnas ir kiek staigiai gileja smile.gif Tai buciau labai dekinga, jei pasidalintumete tokia informacija smile.gif


aš pernai buvau Antalijoj, Divoj, ten kurortas Lara berods, tai puikus pliažas
Atsakyti
O Kapadokijoje siandien maloniai vesu pats tas turistauti. Buvo 30 min lietus su krusa. Bet jau vakare
Atsakyti
QUOTE(Jerda @ 2013 04 20, 19:00)
O Kapadokijoje siandien maloniai vesu pats tas turistauti. Buvo 30 min lietus su krusa. Bet jau vakare

Kapadokija visais metu laikais nepakartojama vieta smile.gif
Atsakyti
Jau antra kart i ja sugriztu. Kelione varginanti autobuse kojoms vietos oi kiek mazai bet viska atperka jos grozis
Atsakyti
QUOTE(Drute @ 2013 04 20, 19:38)
Kapadokija visais metu laikais nepakartojama vieta smile.gif

na kai pats vasaros įkarštis tai ne pats maloniausias dalykas vaikščioti, kad ir po įspūdingas vietas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 04 20, 22:29)
na kai pats vasaros įkarštis tai ne pats maloniausias dalykas vaikščioti, kad ir po įspūdingas vietas biggrin.gif


o ten is tiesu taip baisu vasaros ikarstyje blush2.gif , nus surizikavau ir pirmam kartui Turkijoje isigijom bilietus rugpjucio 1 - bet kitu laiku nei vasara atostogu nera galimybes gauti - bet va visa info gaudau del to karscio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 04 20, 20:33)
o ten is tiesu taip baisu vasaros ikarstyje blush2.gif , nus surizikavau ir pirmam kartui Turkijoje isigijom bilietus rugpjucio 1 - bet kitu laiku nei vasara atostogu nera galimybes gauti - bet va visa info gaudau del to karscio unsure.gif

pasyviam poilsiui tai karštis, kaip karštis, aišku jis vargina, net vakarais atokvepio nėra ( na bet viešbutyje pasimaudai, atsigaivini šaltais gėrimais, pavėsyje paguli), bet ilgesnėms ekskursijoms tai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 04 20, 22:37)
pasyviam poilsiui tai karštis, kaip karštis, aišku jis vargina, net vakarais atokvepio nėra ( na bet viešbutyje pasimaudai, atsigaivini šaltais gėrimais, pavėsyje paguli), bet ilgesnėms ekskursijoms tai  schmoll.gif

nu ekskursiju nelabai planuojam, nes vaikai absoliuciai netoleruoja vaziavimo autobusais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 04 20, 20:39)
nu ekskursiju nelabai planuojam, nes vaikai absoliuciai netoleruoja vaziavimo autobusais blush2.gif

na tada liks relaksas wub.gif
Atsakyti
skridome mes pries septynis metus rugsejo 1 diena tai karstis buvo virs 37-40 laipsniu, jura tokia karsta kad neimanoma atsigaivinti, viena vieta kur galima buvo atsigaivinti tai baseinas. kai isvaziavau i pamukale tai ten 45 ir eme sirdis taip kalatotis kad isigandau (problemu niekada nei priesa tai nei po to neturejau).
Nuo tada per pati vasaros ikrasti nevazevau. Na tas ruduo buvo labai karstas sake net vasra tokiu dienu buvo reta kaip ta rudeni.
Man pats maloniausias oras po rugsejo 15-20 dienos kai baigesi karsciai ir prasideda maloni siluma su siltu vandeneliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZAIKA2: 20 balandžio 2013 - 23:01
Turkijos nebandžiau kai ten "baisus karštis" ir "jura tokia karsta kad neimanoma atsigaivinti" blink.gif Bandysiu šią vasarą...
Bet įtariu, kad čia eiliniai plepalai. Buvau Bulgarijoje per pačią karščiausią vasarą Europoje, buvau Pukete, kai ten vanduo virš 30 laipsnių jūroje...
Kitaip nebūtų Turkijoje brangiausi viešbučiai ir sezono pikas tada rolleyes.gif Dar klausimas kas subjektyviai blogiau: ar Lietuvoje 30 laipsnių, ar pietuose 40 g.gif
Atsakyti