Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(emelina @ 2013 04 18, 17:49)
Sveiki. Toks klausimelis - kiek Turkijoje turguje kainuoja odine striukyte/svarkelis? 4u.gif


Labas,kainos priklauso nuo kokybes ir modelio.Prasideda mazdaug nuo 80 dol.,bet uz tokia kaina labai jau seni modeliai,madingos ir geros kokybes,prasideda nuo 150 doleriu.Cia kainos parasau po derybu ir kurorto mieste.Mano nuomone,kad kurorto miesteliose daug pigiau nei LT nenusipirksi,bet galima nupirkti isskirtini modeli kuri LT nieks neparduoda.O kad butu ir pigu ir madinga reikia vazioti i Stambula.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brt: 18 balandžio 2013 - 17:31
QUOTE(gurmans @ 2013 04 18, 11:33)
Kiek pastebejau,tai turguje labiausiai apsimoka atsiskaityti vietine valiuta. 4u.gif

Visur atsiskaitinėjame vietine valiuta. EUR/USD būna "nepalankus kursas" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 04 18, 17:46)
Visur atsiskaitinėjame vietine valiuta. EUR/USD būna "nepalankus kursas"  biggrin.gif

O tai kodėl ekskursijų kainos surašytos tik EUR arba USD?
Atsakyti
QUOTE(brt @ 2013 04 18, 18:28)
Labas,kainos priklauso nuo kokybes ir modelio.Prasideda mazdaug nuo 80 dol.,bet uz tokia kaina labai jau seni modeliai,madingos ir geros kokybes,prasideda nuo 150 doleriu.Cia kainos parasau po derybu ir kurorto mieste.Mano nuomone,kad kurorto miesteliose daug pigiau nei LT nenusipirksi,bet galima nupirkti isskirtini modeli kuri LT nieks neparduoda.O kad butu ir pigu ir madinga reikia vazioti i Stambula.


aciu!!!
Atsakyti
Sveiki, 4u.gif

o man labai idomu, kuriuose Turkijos kurortuose yra smelio papludimiai, o ne akmenys? Nes kiek man teke buti, tai tik akmenis matydavau g.gif
Ir dar tuo paciu idomu, koks juros dugnas ir kiek staigiai gileja smile.gif Tai buciau labai dekinga, jei pasidalintumete tokia informacija smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katren: 19 balandžio 2013 - 13:14
QUOTE(atete @ 2013 04 16, 14:56)
jau pranasytes pildosi, siandien Kemere silta ir sauleta smile.gif
ir taipbus iki 26 d. ( nes mes ten vaziuojame) o jei ir palis tai tik truputi.
Su mumis kitaip nebuna. Laukite turkija musu, atvezame gera ora  lotuliukas.gif jau rytoj drinks_cheers.gif

Nuo sekmadienio Sidėje esu. Sekmadienis, antradienis ir treciadienis buvo sauleti. Vakar ir siandien salta, maximum 18 laipsniu. Saulės nėra, vis lietutis pakrapnoja.
Atsakyti
Pries keleta dienu prasiejau per keleta agenturu, surinkau jums informacija, kai dar turesiu, dar paimsiu ir idesiu i si albuma

Kelioniu kainynai is Side
Atsakyti
QUOTE(Katren @ 2013 04 19, 15:02)
Sveiki,  4u.gif

o man labai idomu, kuriuose Turkijos kurortuose yra smelio papludimiai, o ne akmenys? Nes kiek man teke buti, tai tik akmenis matydavau  g.gif
Ir dar tuo paciu idomu, koks juros dugnas ir kiek staigiai gileja smile.gif Tai buciau labai dekinga, jei pasidalintumete tokia informacija smile.gif

Buvome Alanijoje prie pilies paplūdimyje, tai ten smėliukas.
Sidė paplūdimys - http://www.part.lt/i...a787e21e322.JPG
Alanija - http://www.part.lt/i...bf0ebf32b13.JPG
Alanijoje toks stambesnio smėliuko, bet gal net geriau, nes tiek nekimba kiek smulkus smile.gif
Kas dėl gylio tai labai skirtingai, vienoje vietoje negilėja labai greit, kitur greičiau. Juk kurortai ne keli km paplūdimio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitada: 19 balandžio 2013 - 16:12
QUOTE(Katren @ 2013 04 19, 15:02)
Sveiki,  4u.gif

o man labai idomu, kuriuose Turkijos kurortuose yra smelio papludimiai, o ne akmenys? Nes kiek man teke buti, tai tik akmenis matydavau  g.gif
Ir dar tuo paciu idomu, koks juros dugnas ir kiek staigiai gileja smile.gif Tai buciau labai dekinga, jei pasidalintumete tokia informacija smile.gif


Labas,parasysiu kur as zinau,kad yra smelio papludimis .Side,Belek,Alanijos mieste(Kleopatros papludimis,bet atrodo ten mokoma uz gultus),Avsallaro miestelio regione.
O del dugno,tai reikia skaityti atsiliepimus apie pasirinkta viesbuti,todel kad vienoi vietoi gali buti iskart gilu,o uz 20 metru i sona gileti lieciau.
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2013 04 19, 16:49)
Nuo sekmadienio Sidėje esu. Sekmadienis, antradienis ir treciadienis buvo sauleti. Vakar ir siandien salta, maximum 18 laipsniu. Saulės nėra, vis lietutis pakrapnoja.

doh.gif Kaune šilčiau ... buvo.
Atsakyti
QUOTE(Vitada @ 2013 04 19, 16:10)
Buvome Alanijoje prie pilies paplūdimyje, tai ten smėliukas.
Sidė paplūdimys -  http://www.part.lt/i...a787e21e322.JPG
Alanija - http://www.part.lt/i...bf0ebf32b13.JPG
Alanijoje toks stambesnio smėliuko, bet gal net geriau, nes tiek nekimba kiek smulkus smile.gif
Kas dėl gylio tai labai skirtingai, vienoje vietoje negilėja labai greit, kitur greičiau. Juk kurortai ne  keli km paplūdimio smile.gif

papildysiu
Icmelere salia Marmario,
Didime galima pasitikrinti viesbucius, jei dar veza i ta puse g.gif
Bodrumo regione kai kurie viesbuciai turi smelio papludymiukus, todel irgi reiktu kiekviena viesbuti atskirai ziureti.

Olu Deniz ir salia Daljano esantis Iztuzu papludymys - abiejuose zvyriukas.
Na, o kitur tai net ir neveza musu organizatoriai biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif aciu! smile.gif
Atsakyti