Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

klausiu žinovų - kada Turkijoj prasideda arbūzų sezonas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 04 14, 15:01)
Buvau tą nuotrauką seniau įdėjęs:
user posted image
Spalio pirma pusė, turkija.

Velnias - suklydau blush2.gif rugsėjo pirma pusė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(...Lelyte... @ 2013 04 14, 12:00)
sveiki, du kartus buvome rugsejo viduryje. abu kartus gavome lietaus po 1-2 kartus..ir labai stipraus smile.gif bet po to vel silta..kepina gerai.. biggrin.gif  jeigu vaziuociau-vel rinkciausi rugseji.Man idealus metas Turkijai.. smile.gif

rugsėjis man irgi idealiausias...šiltutėlė jūra, oro temperatura pati ta, vaisių daug drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif man irgi rugsėjis .
Gaila šiemet turime pirmoką verysad.gif bandysime rugpjūtį unsure.gif
Atsakyti
aš išskrendu 04.26 11 dienu o orus dabar rodo iki 27 dienos ir visas dienas rodo lietu blyn negi taip gali buti, pradeda lyti rytoj ir pils visas dienas. Ablomas negi as ir vel su ilgom rankovem pravaiksciosiu kaip praeitais metais egipte.
Buvau nuo kovo viduri 2 sav tai visas dienas nenusimoviau palaidines su ilgom rankovem, nes buvo 22 laipsniai ir vejuota.
Uzpraeitais metai skridau i turkija 04.28 tai diena buvo silta 25-28.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZAIKA2: 14 balandžio 2013 - 20:10
QUOTE(upsy_daisy @ 2013 04 13, 19:36)
Mes irgi poilsio norim. O gi ir nuo žmonių priklauso, kitiems nei turkija, nei ispanija nepadės medaus mėnesio gerai praleisti, jeigu jie patys nenorės.  smile.gif  O mums visai nesvarbu kur, svarbu kad kartu.. o kadangi gavom gerą pasiūlymą ir labiausiai mus atitinkantį dėl tam tikrų kriterijų, tai ir keliausim ten laimingi ir patenkinti  smile.gif


Tai kurnusprendėt? ax.gif
Atsakyti
liko 52 iki TR, negalu sulaukti wub.gif tikiuosi ten pavasaris neveluoja kaip pas mus ir tenkinsimes puikiais orais....
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2013 04 14, 13:58)
klausiu žinovų - kada Turkijoj prasideda arbūzų sezonas? ax.gif

liepos menesi
Atsakyti
QUOTE(Drute @ 2013 04 15, 15:17)
liepos menesi

ačiū Drute 4u.gif
Atsakyti
siandien jau uzmokejom uz kelione internetu. tiek atsiunte dokumentu, net pasimeciau. gal kas gali apie jos daugiau papasakot? kuriuos imti ir kuriu nereikia? bei ka daryti su operator coupon? g.gif
Atsakyti
Tiems kas greit atvyksta pasiimkit sketi ir bent kelis siltesnius rubelius. Vesoka


Atsakyti
QUOTE(Jerda @ 2013 04 15, 21:08)
Tiems kas greit atvyksta pasiimkit sketi ir bent kelis siltesnius rubelius. Vesoka


labai gaila, as vis su viltim kiekviena diena ziuriu orus ir tikiuosi kad iki savaitgalio atsils
Atsakyti