Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Cobre @ 2013 04 13, 14:25)
Skonio reikalas. Bet jei keliauji, tai visur faina. Is isvardintu saliu galiu tik Turkija ir ISpanija lyginti. Jei lyginti ne viesbucius, o tureti omenyje keliavima, tada as gal vistik rinkciausi Turkija. Del i vairiu priezasciu. Jei viesbuti, tada vienareiksmiskai Turkija. Maistas ne viesbutyje - Turkija, viesbutyje -Ispanija.
Bet kiek suvokiu, tai zmones nori labiau viesbutyje pasibuti, o tada jau Turkija lieka tam reikalui is artimesniu ir pigesniu saliu. Norint gauti panasu viesbuti Europoje su AI, jau tektu nemenkai pinigeliu pakloti.


aš subjektyviai - Turkija mano akimis, išvystyta turizmui - viešbutis šalia viešbučio, o gyvenimas kažkur toliau, nes už viešbučio teritorijos aplinka skurdoka - tie viešbučiai užmiestyje, nors yra galimybė nuomotis vilas. Ispanija - nėra tokio mąsto viešbučių, nes pvz kurortai Salou, Marbelja (tas pats su Tenerife) yra miesteliai su viešbučiais jame, ne užmiesty, todėl nei už ką nenorėčiau maitintis viešbuty, kai šalia toks gyvenimas verda. Užtat Ispanijoj nuomojamės butus, o Turkijoj ieškau viešbučio, nors kai subręsiu ją apkeliaut, norėsiu gyvent be AI arba bute. Aš kažkaip negaliu sugretint nei Ispanijos, nei Kroatijos su Turkija. Ją gal su Egiptu galima lygint g.gif bet ten nebuvau

Žilvinas skeptiškai atsiliepė apie šiaurės Afriką, aš buvau Maroko Tandžyre, man pasirodė visai neblogai, tik erzino mūsų saugojimas- "ten negalima, ten neisim, aną savaitę bandė pagrobti britų turistus" gal laikai tokie buvo.. šiaip man patiko, kitą kart norėčiau giliau į šalį...bet užtat Turkija gauna pliusą, nes ten tokių dalykų negirdėjau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilienė: 13 balandžio 2013 - 14:41
QUOTE(Drute @ 2013 04 13, 12:31)
ziurint kuriame mieste jus busite, paziurejau, aplink Manavgat tik kas antra diena, bet nepasikliauciau ilgalaikem prognozem, na ti rytojui ir porytojui, veliau jos gali pasikeisti.

Sidėje būsim:)
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2013 04 13, 13:40)
aš subjektyviai - Turkija mano akimis, išvystyta turizmui - viešbutis šalia viešbučio, o gyvenimas kažkur toliau, nes už viešbučio teritorijos aplinka skurdoka - tie viešbučiai užmiestyje, nors yra galimybė nuomotis vilas. Ispanija - nėra tokio mąsto viešbučių, nes pvz kurortai Salou, Marbelja (tas pats su Tenerife) yra miesteliai su viešbučiais jame, ne užmiesty, todėl  nei už ką nenorėčiau maitintis viešbuty, kai šalia toks gyvenimas verda. Užtat Ispanijoj nuomojamės butus, o Turkijoj ieškau viešbučio, nors kai subręsiu ją apkeliaut, norėsiu gyvent be AI arba bute. Aš kažkaip negaliu sugretint nei Ispanijos, nei Kroatijos su Turkija. Ją gal su Egiptu galima lygint  g.gif bet ten nebuvau


Na pilna tų viešbutukų ir pačiuose miestuose/miestukuose Turkijoje, kaip ir pvz Tenerifėje jie nėra dauguma prabangus ar su didele teritorija.
Tik įprasta, kad dauguma renkasi didesnius viešbučius su didesne teritorija, o tokie, jau būna pakrantėse toliau nuo miestų.
Ir maitintis Turkijoje galima taip pat skaniai ir drąsiai ne viešbučiuose, kaip ir kokioje Ispanijoje.
Tik tendencija, kad TR tai jau gigantiškas viešbutis ir iš jo nosies kišti nebevertėtų, nes aplinkui nelabai kas yra vertingo pamatyti.
Ir tų butų ir apartamentų TR tikrai yra nuomai, tik gal ne taip populiaru, bet tikrai yra.
Ir pakeliauti ir pamatyti oi kiek TR yra, tik reikia tokiai šaliai nemažai laiko skirti, nes atstumai nemaži.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 13 balandžio 2013 - 16:32
QUOTE(JM @ 2013 04 13, 17:27)
Na pilna tų viešbutukų ir pačiuose miestuose/miestukuose Turkijoje, kaip ir pvz Tenerifėje jie nėra dauguma prabangus ar su didele teritorija.
Tik įprasta, kad dauguma renkasi didesnius viešbučius su didesne teritorija, o tokie, jau būna pakrantėse toliau nuo miestų.
Ir maitintis Turkijoje galima taip pat skaniai ir drąsiai ne viešbučiuose, kaip ir kokioje Ispanijoje.
Tik tendencija, kad TR tai jau gigantiškas viešbutis ir iš jo nosies kišti nebevertėtų, nes aplinkui nelabai kas yra vertingo pamatyti.
Ir tų butų ir apartamentų TR tikrai yra nuomai, tik gal ne taip populiaru, bet tikrai yra.
Ir pakeliauti ir pamatyti oi kiek TR yra, tik reikia tokiai šaliai nemažai laiko skirti, nes atstumai nemaži.


sutinku. tada belieka išsiaiškint į kur skristi pigiau ir paprasčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2013 04 13, 14:40)
aš subjektyviai - Turkija mano akimis, išvystyta turizmui - viešbutis šalia viešbučio, o gyvenimas kažkur toliau, nes už viešbučio teritorijos aplinka skurdoka - tie viešbučiai užmiestyje, nors yra galimybė nuomotis vilas. Ispanija - nėra tokio mąsto viešbučių, nes pvz kurortai Salou, Marbelja (tas pats su Tenerife) yra miesteliai su viešbučiais jame, ne užmiesty, todėl  nei už ką nenorėčiau maitintis viešbuty, kai šalia toks gyvenimas verda. Užtat Ispanijoj nuomojamės butus, o Turkijoj ieškau viešbučio, nors kai subręsiu ją apkeliaut, norėsiu gyvent be AI arba bute. Aš kažkaip negaliu sugretint nei Ispanijos, nei Kroatijos su Turkija. Ją gal su Egiptu galima lygint  g.gif bet ten nebuvau

Na, jusu paklausius, tai atrodo, kad nera viesbuciu paciuose kurortuose Turkijoje g.gif O kurortuose gyvenimas verda.
Salou (ko gero tai aplamai nera geras pasirinkimas) is principo niekuo nesiskiria nuo Alanijos ar Bodrumo. Nors ne, Bodrumas fainesnis biggrin.gif Kaip ir Salou, taip ir Bodrume, Alanijoje, Marmaryje, gausu miesto viesbuciu, o mieste gausu pramogu, puikiu kaviniu ir restoraneliu, su skaniu maistu wub.gif Uzmiescio viesbuciu Turkijoje tikrai gerokai gausiau, nei Ispanijoje (visos neapkeliavau, kalbu tik apie matytas vietoves). Bet jei viesbutis stovi ne kurorte, tai, kaip ir Turkijoje - nera ka veikti, reikia judeti i kurortus arba imti auto ir keliauti, o tai jau niekuo nesiskiria nuo Turkijos.
Kroatija apartamentine salis, jos tikrai neimanoma lyginti su Turkija biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Vilienė @ 2013 04 13, 17:57)
sutinku. tada belieka išsiaiškint į kur skristi pigiau ir paprasčiau  4u.gif


Jei grizti prie jaunavedziu, tai jie apreiske nora tureti UAI (oi, koks slidus reikalas tas UAI lotuliukas.gif neseniai maciau kazkoki 4zv viesbuti su UAI, gal ledus siulo biggrin.gif ), o Ispanijoje toks reikalas jei ir butu (nemaciusi tokiu pasiulymu, nes ten kuo prabangesnis, tuo didesne tikimybe, kad siulys tik pusrycius - prie lovio maitintis siuloma pagrinde pigiuose viesbuciuose smile.gif ), tai kainuotu zveriskus pinigus, nebent organizuotis paciam, tai kazkiek galima atpiginti keliones kaina.
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2013 04 12, 14:12)
i kapadokija organizuojamos keliones tik 2-3 parom  4u.gif  su naktyvem kapadokijoje  wub.gif  mes savo pirmasias vestuviu metines sutikome kapadokijoje, labai ten grazu  wub.gif yra galimybe pakilti oro balionu  4u.gif
Kelione trunka apie 6-8 val isvaziuojama apie 3 nakties is viesbucio (alanijoje)

Tai jau tikrai gaila tiek laiko vien ten vykti... teks šį vizitą ateičiai pasilikt smile.gif

QUOTE(vsigita @ 2013 04 12, 14:54)
O tai bus bent vieni lietuviai  biggrin.gif  turetumem susitikti  biggrin.gif  o Jus vaziuojat su seima  ?

Mes dviese wub.gif

QUOTE(Zilvinas75 @ 2013 04 12, 21:21)
as tai is viso i Turkija medaus menesiui nevaziuociau  blush2.gif Ten jau su vaikais mazais  ax.gif

Čia jau tikrai kiekvieno pasirinkimas mirksiukas.gif smile.gif

QUOTE(Spectacular @ 2013 04 13, 14:16)
na, kadangi mes iki siol butent tik taip ir keliavome - aktyviai, be jokiu UAI viesbuciu, tai bent per medaus menesi norisi paguleti viesbutyje, tiesiog ramiai pabuti ir pailseti po vestuviu wub.gif

Mes irgi poilsio norim. O gi ir nuo žmonių priklauso, kitiems nei turkija, nei ispanija nepadės medaus mėnesio gerai praleisti, jeigu jie patys nenorės. smile.gif O mums visai nesvarbu kur, svarbu kad kartu.. o kadangi gavom gerą pasiūlymą ir labiausiai mus atitinkantį dėl tam tikrų kriterijų, tai ir keliausim ten laimingi ir patenkinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 04 13, 19:21)
Na, jusu paklausius, tai atrodo, kad nera viesbuciu paciuose kurortuose Turkijoje  g.gif  O kurortuose gyvenimas verda.
Salou (ko gero tai aplamai nera geras pasirinkimas) is principo niekuo nesiskiria nuo Alanijos ar Bodrumo. Nors ne, Bodrumas fainesnis  biggrin.gif Kaip ir Salou, taip ir Bodrume, Alanijoje, Marmaryje, gausu miesto viesbuciu, o mieste gausu pramogu, puikiu kaviniu ir restoraneliu, su skaniu maistu  wub.gif  Uzmiescio viesbuciu Turkijoje tikrai gerokai gausiau, nei Ispanijoje (visos neapkeliavau, kalbu tik apie matytas vietoves). Bet jei viesbutis stovi ne kurorte, tai, kaip ir Turkijoje - nera ka veikti, reikia judeti i kurortus arba imti auto ir keliauti, o tai jau niekuo nesiskiria nuo Turkijos.
Kroatija apartamentine salis, jos tikrai neimanoma lyginti su Turkija  biggrin.gif

Papildyta:
Jei grizti prie jaunavedziu, tai jie apreiske nora tureti UAI (oi, koks slidus reikalas tas UAI  lotuliukas.gif  neseniai maciau kazkoki 4zv viesbuti su UAI, gal ledus siulo biggrin.gif ), o Ispanijoje toks reikalas jei ir butu (nemaciusi tokiu pasiulymu, nes ten kuo prabangesnis, tuo didesne tikimybe, kad siulys tik pusrycius - prie lovio maitintis siuloma pagrinde pigiuose viesbuciuose  smile.gif ), tai kainuotu zveriskus pinigus, nebent organizuotis paciam, tai kazkiek galima atpiginti keliones kaina.


aš ir parašiau savo nuomonę apie Turkiją, jos apkeliavus nesu, bet man susidarė toks įspūdis, nesijaučiu tokia drąsi kaip Ispanijoj
dėl Ispanijos - kurortuose galima rasti su daliniu maitinimu, AI nemačiau

dėl jaunavedžių - jei yra noras turėti UAI tai imčiau tik viešbutį poroms
Papildyta:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilienė: 13 balandžio 2013 - 19:06
QUOTE(Vilienė @ 2013 04 13, 19:05)
AI nemačiau

yra, nesunku rasti ir tokiu mirksiukas.gif UAI tik nemaciau, bet gal yra.
o siaip tai net ramiau turkijoje, ne taip problematiska su vagystem.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 13 balandžio 2013 - 20:28
Labutis 4u.gif

Kokiu laiku patartumet vaziuot i Turkija rudeni ?
Galvojaum apie rugsejo pabaiga, spalio pradzia koks oras ? norisi kaip rusai sako to batchatinio sezono, silto oro siltos juros ?

Is anksto dekoju uz atsakyma. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2013 04 14, 12:16)
Labutis  4u.gif

Kokiu laiku patartumet vaziuot i Turkija rudeni ?
Galvojaum apie rugsejo pabaiga, spalio pradzia koks oras ? norisi kaip rusai sako to batchatinio sezono, silto oro siltos juros ?

Is anksto dekoju uz atsakyma. ax.gif


laikas apie kuri galvojate ko gero idealiausias, nera mirtinu karsciu, bet jura dar siltutele, oras taip pat netgi dar karstokas, bet naktys jau turi siek tiek gaivumo. Tiesa yra sioka tokia tikimybe, kad gali buti lietaus, vis tik rudens sezono pradzia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2013 04 14, 12:16)
Labutis  4u.gif

Kokiu laiku patartumet vaziuot i Turkija rudeni ?
Galvojaum apie rugsejo pabaiga, spalio pradzia koks oras ? norisi kaip rusai sako to batchatinio sezono, silto oro siltos juros ?

Is anksto dekoju uz atsakyma. ax.gif

sveiki, du kartus buvome rugsejo viduryje. abu kartus gavome lietaus po 1-2 kartus..ir labai stipraus smile.gif bet po to vel silta..kepina gerai.. biggrin.gif jeigu vaziuociau-vel rinkciausi rugseji.Man idealus metas Turkijai.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2013 04 14, 14:16)
Labutis  4u.gif

Kokiu laiku patartumet vaziuot i Turkija rudeni ?
Galvojaum apie rugsejo pabaiga, spalio pradzia koks oras ? norisi kaip rusai sako to batchatinio sezono, silto oro siltos juros ?

Is anksto dekoju uz atsakyma. ax.gif

Buvau tą nuotrauką seniau įdėjęs:
user posted image
Spalio pirma pusė, turkija.
Atsakyti