Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

mes tai liepos 20 isvaziuojam, tai labai laukiu, nes pavargau nuo darbo ir kitu dalyku ax.gif jau susiplanavusi ka reikia aplankyti, as asmeniskai ne pirma karta vaziuoju i turkija, taciau jau seniai buvau. manau per tuos 4 metus kazkas tikrai pasikeite smile.gif
Atsakyti
o mes pirma blush2.gif bet irgi laaabai laukiam, ir jauciames toookie susale lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 03 28, 21:18)
bilietus nusipirkau rugpjucio 1-10 - tai dabar nervuojuos... ar gyvi su vaikais, ne iskepe grysim blush2.gif


Paprastai tokiu metu is kiekvieno lektuvo po tris/keturis cinkuotus karstus traukia ax.gif cool.gif
Atsakyti
idomu ar reikes moketi kai atvaziuosim i oro uosta, atsimenu ana karta teko po 20 dol ar kiek susimoket, jei neklystu uz viza. dabar atrodo nereikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(egzzzotika @ 2013 03 28, 21:46)
idomu ar reikes moketi kai atvaziuosim i oro uosta, atsimenu ana karta teko po 20 dol ar kiek susimoket, jei neklystu uz viza. dabar atrodo nereikia? g.gif

Nebereikia vizų į Turkiją iš Lietuvos jau senokai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2013 03 28, 21:44)
Paprastai tokiu metu is kiekvieno lektuvo po tris/keturis cinkuotus karstus traukia  ax.gif  cool.gif


tai suprantu kad karstu neprireiks, ale kankintis kaip ant keptuves - irgi nzn kaip bus...
Atsakyti
sveikos keliautojos, gal patarsit kur važiuot į turkija medaus mėnesio jaunai pokrai spalio mėnesį planuojam?į kokį miestą ta prasme? Turkijoj busim pirmą kartą, tai net nežinau kokį kurortą rinktis, norėsim ne tik pasidegint saulėj bet ir į miestą kad būtų kur išeist, ačiū
Atsakyti
QUOTE(Jerda @ 2013 03 28, 22:15)
Aš važiuoju, gal  4u.gif Kai žinosiu tikslią atostogų datą tuomet ir lėksiu pirkti nebesvarbu net kur, svarbu kad dar būtų. Visur yra įdomių, gražių vietų smile.gif
Rudenį Alanijos regione tokios ekskursijų kainos buvo. Kapadokija 2 dienos- 50 dol, 3 d-60 dol. Turkiška pirtis 20dol, Pamukalė 1d- 33dol, 2d-40dol + įėjimas ir maudynės Kleopatros baseine(jei nori) Mira-Kekova 40 dol +po 9 dol už įėjimą į cerkvę, ten jų dvi, Jip safari, raftingas po 20 dol, kanjonas, pavadinimas jo man dabar užkrito, Šerpade, kažkas panasaus(už Alanijos į Gazipašos pusę važiuojama) ar tik ne 30 dol.



Cia kaip suprantu ten is vietiniu agenturu tokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2013 03 28, 19:16)
o kas domina ? buvau pries 20 menesiu  cool.gif

P.S. apie blenderiuota maista ir kitokius kudikiskus dalykus nieka nieka nezinau


man apie kūdikiškus maistus dar nieko nereikia žinoti biggrin.gif skistume medaus mėnesiui wub.gif
domina pramogos, paplūdimys, kambarių būklė...
Atsakyti
QUOTE(mars @ 2013 03 29, 08:43)
sveikos keliautojos, gal patarsit kur važiuot į turkija medaus mėnesio jaunai pokrai spalio mėnesį planuojam?į kokį miestą ta prasme? Turkijoj busim pirmą kartą, tai net nežinau kokį kurortą rinktis, norėsim ne tik pasidegint saulėj bet ir į miestą kad būtų kur išeist, ačiū


laba 4u.gif

nuo tada kai susidūriau su Turkija, visad rūpėjo toks nestandartinio, futuristinio interjero viešbutis Royal Adam Eve Antalijoj, Beleke, nerašo kad jis poroms, bet mano agentas sakė, kad tai porų veišbutis, daug jaunimo. (nors esu radus foto kur mačiau mamą su vaiku, bet matosi kad tai tikrai ne šeimos viešbutis) Kaip tik šiemet birželio pabaigoj važiuojam į jį "medaus mėnesio" prisiminimui - tada galėsiu plačiau. Cobre kažkada pernai buvo įdėjusi nuorodas Adults Hotels- o čiaip žiūrėkit kur rašo romantika, poroms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mars @ 2013 03 29, 07:43)
sveikos keliautojos, gal patarsit kur važiuot į turkija medaus mėnesio jaunai pokrai spalio mėnesį planuojam?į kokį miestą ta prasme? Turkijoj busim pirmą kartą, tai net nežinau kokį kurortą rinktis, norėsim ne tik pasidegint saulėj bet ir į miestą kad būtų kur išeist, ačiū

Patarciau i Bodruma/Gumbet, bet kazin ar dar veza ten taip velai. O siaip rinkites tarp Alanijos ir Kemero (viesbucius paciuose miesteliuose), jei jau pasivaikscioti ar i kluba nulekti noretumete.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 29 kovo 2013 - 09:41
QUOTE(Spectacular @ 2013 03 29, 08:37)
skistume medaus mėnesiui wub.gif
domina pramogos, paplūdimys, kambarių būklė...


Su kuo ir sveikinam biggrin.gif
Pramogos. Nulis. Nebent pats susigalvosi biggrin.gif Už viešbučio tvoros yra tik kiti viešbučiai. Ir dar, kaip patys turkai skelbia skaičių, 300-tų prekybos paviljonų Grand Bazar. Jie yra už 300 metrų nuo viešbučio, anapus kelio, yra požeminė perėja. Dar aišku bus viešbučio animacija, tokia labai jau standartinė tam kraštui smile.gif

Paplūdimys. Viešbutis yra įlankoj, tai mes nuo vieno iškyšulio iki kito prasiėjom (irgi pramoga), tai krantas geriausias būtent ties Saphir resort & SPA. Nereikia jokios spec.avalynės. Ties kitais viešbučiais be jos niekaip, jeigu nesi mazochistas.

Kambariu likom labai patenkinti. Ir interjeru, ir vaizdu pro langą. Bet... "Mūsų laikais" jau atvykdami žinojom scenarijų. Atvažiavus apie 11 h. liepė laukt, kol paruoš kambarį, neva tvarko. Po kiek laiko jau sako: jūsų kambarį dar tvarko, bet jis yra į gatvės pusę (beje dar tą gatvę remontavo tuo metu), o dar galėčiau suorganizuoti kambarį į jūros pusę, kuris šiaip jau skirtas vokiečiams, bet šiandien aš geras pabūsiu tau... Na žodžiu didelio pasirinkimo nebuvo, daviau 30 ar 50 dolerių ir tučtuojau buvom palydėti į kambarį smile.gif Būčiau nežinojęs, kad ten tokia turkiško reketo sistema veikia kiekvienam, tai būčiau supykęs, bet įspėtas iš anksto (kažkuri supermama man pašnibždėjo ir šiaip internetiniuose komentaruose apie tai buvau skaitęs) jau buvau pasiruošęs tą duoklę iš karto.

Bendrai viešbutis visos šeimos vertinimu užimtu antrą vietą iš keturių tarp aplankytų Antalijos-Alanijos regione.
Atsakyti