Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Zilvinas75 @ 2013 04 12, 19:21)
as tai is viso i Turkija medaus menesiui nevaziuociau  blush2.gif Ten jau su vaikais mazais  ax.gif

į Turkiją ar į Turkijos viešbutį bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(marselina @ 2013 04 10, 18:40)
Laba,

ar kas esate pirkę kelionę per http://www.ecotravel.lt/ ?


Mes taip pat pirkome smile.gif labai laukiame, nes kelione jau netrukus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2013 04 12, 21:21)
as tai is viso i Turkija medaus menesiui nevaziuociau  blush2.gif Ten jau su vaikais mazais  ax.gif



skonio reikalas - aš iki vaikų tik žinojau kurioj pusėj Turkija ir net negalvojau apie Turkijos kurortus, o paskui mane tas Adam Eve suintrigavo, sulaukiau progos. manau, medaus mėnesiui jis kaip tik, aišku jei tinka interjeras
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2013 04 12, 21:21)
as tai is viso i Turkija medaus menesiui nevaziuociau  blush2.gif Ten jau su vaikais mazais  ax.gif



O kur vaziuotum?
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2013 04 12, 23:37)
skonio reikalas

QUOTE(Spectacular @ 2013 04 13, 08:09)
O kur vaziuotum?


Tai tik mano visiskai subjektyvi nuomone, kuri nebutinai yra teisinga drinks_cheers.gif
Jeigu pinigu tam reikalui tik tiek kiek Turkija kainuoja, tai bandyciau pietu Europa. Graikija, Ispanija, Portugalija. Ir jokiu AI bei prasmatniu viesbuciu, kad nekiltu pagundos likti viesbucio teritorijoj biggrin.gif Su vaikais ir anukais veliau prisisedesit juose.
O jeigu pinigai nevarzo, tai bele kur, tik ne Turkija ir siaures Afrika.
Atsakyti
QUOTE(Jerda @ 2013 04 12, 19:43)
Susitiksime pirmadienį smile.gif Pirmadieniui ir antradieniui lietutį žada, įdomu koks tas pavasarinis lietus Turkijoje, ar esate kada ėmę skėti?


Neteko ir neplanuoju imti 4u.gif jei ir palis pusdieni - pasimegausiu spa malonumais ir UAI sistema blush2.gif
Siaip esu buvus tik geguzes pr tai per 7 dienas lijo apie 2 val, bendrai cool.gif idegiau ir prisimaudziau labiau nei liepos men lotuliukas.gif
Esu buvus geguze 3 kartus ir liepa 4 k 4u.gif

as medui kopineti rinkciausi, gal kokia fuerteventura su atokia vila,laukiniu papludimiu ir tais 'negyvais' kalnais wub.gif bet nebutu maitinimo g.gif o tik tapus -iene gaminti nesinoretu lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš šianakt iškrendu....žiūriu prognozę..tai visą savaitę lietus.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2013 04 13, 11:19)
Aš šianakt iškrendu....žiūriu prognozę..tai visą savaitę lietus..  unsure.gif

ziurint kuriame mieste jus busite, paziurejau, aplink Manavgat tik kas antra diena, bet nepasikliauciau ilgalaikem prognozem, na ti rytojui ir porytojui, veliau jos gali pasikeisti.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2013 04 13, 08:38)
Tai tik mano visiskai subjektyvi nuomone, kuri nebutinai yra teisinga  drinks_cheers.gif
Jeigu pinigu tam reikalui tik tiek kiek Turkija kainuoja, tai bandyciau pietu Europa. Graikija, Ispanija, Portugalija. Ir jokiu AI bei prasmatniu viesbuciu, kad nekiltu pagundos likti viesbucio teritorijoj  biggrin.gif Su vaikais ir anukais veliau prisisedesit juose.
O jeigu pinigai nevarzo, tai bele kur, tik ne Turkija ir siaures Afrika.


na, kadangi mes iki siol butent tik taip ir keliavome - aktyviai, be jokiu UAI viesbuciu, tai bent per medaus menesi norisi paguleti viesbutyje, tiesiog ramiai pabuti ir pailseti po vestuviu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2013 04 13, 07:38)
Tai tik mano visiskai subjektyvi nuomone, kuri nebutinai yra teisinga  drinks_cheers.gif
Jeigu pinigu tam reikalui tik tiek kiek Turkija kainuoja, tai bandyciau pietu Europa. Graikija, Ispanija, Portugalija. Ir jokiu AI bei prasmatniu viesbuciu, kad nekiltu pagundos likti viesbucio teritorijoj  biggrin.gif Su vaikais ir anukais veliau prisisedesit juose.
O jeigu pinigai nevarzo, tai bele kur, tik ne Turkija ir siaures Afrika.

Skonio reikalas. Bet jei keliauji, tai visur faina. Is isvardintu saliu galiu tik Turkija ir ISpanija lyginti. Jei lyginti ne viesbucius, o tureti omenyje keliavima, tada as gal vistik rinkciausi Turkija. Del i vairiu priezasciu. Jei viesbuti, tada vienareiksmiskai Turkija. Maistas ne viesbutyje - Turkija, viesbutyje -Ispanija.
Bet kiek suvokiu, tai zmones nori labiau viesbutyje pasibuti, o tada jau Turkija lieka tam reikalui is artimesniu ir pigesniu saliu. Norint gauti panasu viesbuti Europoje su AI, jau tektu nemenkai pinigeliu pakloti.
Atsakyti
QUOTE(Spectacular @ 2013 04 13, 14:16)
na, kadangi mes iki siol butent tik taip ir keliavome - aktyviai, be jokiu UAI viesbuciu, tai bent per medaus menesi norisi paguleti viesbutyje, tiesiog ramiai pabuti ir pailseti po vestuviu wub.gif


Nuotakos noras - sventas reikalas 4u.gif
Atsakyti
Apsistojom ties 2 viesbuciais- delta beach resort ir Armonia holiday village and spa (CIA bodrume)-gal kas patartu kuri rinktis?aciu.
Atsakyti