Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(mars @ 2013 04 12, 10:51)
sveikos Turkijos mylėtojos smile.gif kažin ar spalio mėnesi dar šiltą Turkojij? norim medaus mėnesio ten keliauti:) gal kas rekomeduosit kokį viešbutį jaunai porai romantiškam poilsiui, bet kad būtų netoli miesto kad būtų kur išeit po parduotuves palakstyt? ačiū


pas mus lygiai ta pati situacija... ieškome spalio mėnesiui wub.gif tia kolkas Nr. 1 nusižiūrėjau Royal Adam & Eve... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(upsy_daisy @ 2013 04 12, 10:44)
O nuo ten toli į Kapadokija nuvykt? Turbūt visą dieną ten ekskursija vyksta? labai mane traukia ta vieta smile.gif
Išskrendam 0804, o grįžtam 0811  mirksiukas.gif


i kapadokija organizuojamos keliones tik 2-3 parom 4u.gif su naktyvem kapadokijoje wub.gif mes savo pirmasias vestuviu metines sutikome kapadokijoje, labai ten grazu wub.gif yra galimybe pakilti oro balionu 4u.gif
Kelione trunka apie 6-8 val isvaziuojama apie 3 nakties is viesbucio (alanijoje)
Atsakyti
QUOTE(marselina @ 2013 04 10, 18:40)
Laba,

ar kas esate pirkę kelionę per http://www.ecotravel.lt/ ?

taip,as pirkau.isskrendu 04.18.
Atsakyti
QUOTE(upsy_daisy @ 2013 04 12, 10:44)
Viskas, kelionė užsakyta, keliasuim į Alaniją  thumbup.gif  ačiū už patarimus, būtinai viskuo pasidomėsim ir susirašysim kelionės ir vizitų planą  biggrin.gif  O nuo ten toli į Kapadokija nuvykt? Turbūt visą dieną ten ekskursija vyksta? labai mane traukia ta vieta smile.gif
Išskrendam 0804, o grįžtam 0811  mirksiukas.gif

O tai bus bent vieni lietuviai biggrin.gif turetumem susitikti biggrin.gif o Jus vaziuojat su seima ?
Atsakyti
aš patarčiau medaus mėnesiui nevažiuoti į šeimyninius viešbučius - ieškokit viešbučių poroms arba mieste- žiūrėkit kur klubai, diskotekos - šėlkit thumbup.gif
Atsakyti
As isskrendu pirmadieni...,ziuresim kaip viskas bus,ora,tai ne koki zada..
Atsakyti
Jungiames ir mes prie Turkijos myletoju, as su mazaisiais 14 dienu i Bodruma birzelio21 skrendame,gal kas tuo paciu laiku skrenda taipogi? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2013 04 12, 18:54)
As isskrendu pirmadieni...,ziuresim kaip viskas bus,ora,tai ne koki zada..


Mes irgi skrendam drinks_cheers.gif
Ir planuojam pasidegint ir issimaudyti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2013 04 12, 14:12)
i kapadokija organizuojamos keliones tik 2-3 parom  4u.gif  su naktyvem kapadokijoje  wub.gif  mes savo pirmasias vestuviu metines sutikome kapadokijoje, labai ten grazu  wub.gif yra galimybe pakilti oro balionu  4u.gif
Kelione trunka apie 6-8 val isvaziuojama apie 3 nakties is viesbucio (alanijoje)


Jei vykstama 3 paroms išvykstama apie 6- 7 val ryte, ir grįžtama apie 16 val. Daug lengvesnė kelionė. Iš Alanijos regiono.
Papildyta:
QUOTE(bruc @ 2013 04 12, 19:21)
Mes irgi skrendam  drinks_cheers.gif 
Ir planuojam pasidegint ir issimaudyti  cool.gif


Susitiksime pirmadienį smile.gif Pirmadieniui ir antradieniui lietutį žada, įdomu koks tas pavasarinis lietus Turkijoje, ar esate kada ėmę skėti? Aš tai dar ne, spalį į tokią audrą buvome papuolę, joks skėtis nepagelbėtų, o kaip pavasarį- nežinau
Atsakyti
QUOTE(Jerda @ 2013 04 12, 19:43)
Jei vykstama 3 paroms išvykstama apie 6- 7 val ryte, ir grįžtama apie 16 val. Daug lengvesnė kelionė. Iš Alanijos regiono.
Papildyta:
Susitiksime pirmadienį smile.gif Pirmadieniui ir antradieniui lietutį žada, įdomu koks tas pavasarinis lietus Turkijoje, ar esate kada ėmę skėti? Aš tai dar ne, spalį į tokią audrą buvome papuolę, joks skėtis nepagelbėtų, o kaip pavasarį- nežinau

tai,va,kad zinot,koks lietus,jei pakrapnos,tai nieko,o jei pils kaip is kibiro....?skecio neteko imt
Papildyta:
QUOTE(bruc @ 2013 04 12, 19:21)
Mes irgi skrendam  drinks_cheers.gif 
Ir planuojam pasidegint ir issimaudyti  cool.gif

labai noreciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jerda @ 2013 04 12, 18:43)
Jei vykstama 3 paroms išvykstama apie 6- 7 val ryte, ir grįžtama apie 16 val. Daug lengvesnė kelionė. Iš Alanijos regiono.
Papildyta:
Susitiksime pirmadienį smile.gif Pirmadieniui ir antradieniui lietutį žada, įdomu koks tas pavasarinis lietus Turkijoje, ar esate kada ėmę skėti? Aš tai dar ne, spalį į tokią audrą buvome papuolę, joks skėtis nepagelbėtų, o kaip pavasarį- nežinau

pavasari retesniais atvejais buna audros, bet rudeni jos prasideda ir tai rodo ziemos sezono pradzia, ziema cia tokios audros, kad ohohoh, su naro kostiumu reikia iki masinos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2013 04 12, 18:15)
aš patarčiau medaus mėnesiui nevažiuoti į šeimyninius viešbučius - ieškokit viešbučių poroms arba mieste- žiūrėkit kur klubai, diskotekos - šėlkit  thumbup.gif


as tai is viso i Turkija medaus menesiui nevaziuociau blush2.gif Ten jau su vaikais mazais ax.gif
Atsakyti