Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

tai amara club marine a la carte 4restoranai ir visi mokami jei imi UAI? nieko nesuprantu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spectacular @ 2013 04 11, 08:03)
Kurį iš šių viešbučių rekomenduotumėte blush2.gif  vis dar ieškome viešbučio medaus mėnesiui... kuo ilgiau renkamės, tuo sunkiau darosi doh.gif  be to, planuojame vykti spalio viduryje, tai ir dėl oro baiminamės... tad norisi, kad bent viešbutyje būtų malonu būti, jeigu oras labai nelepins ax.gif


man tai geriausias viešbutis Sidėje, Asteria Elita Resort. Nei vieno trūkumo neradau ax.gif
o medaus mėnesiui imčiau šitą: SUNRISE PARK RESORT & SPA 5* . Namelį su jakuzzi smile.gif jei oras nelepins, galėtumėt vakarus romantiškai jakuzzyje leisti. Buvau jame, namelis tikrai liuksiškas smile.gif Bet pats viešbutis ir maistas tai Asterijoj labiau patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2013 04 11, 09:31)
man tai geriausias viešbutis Sidėje, Asteria Elita Resort. Nei vieno trūkumo neradau  ax.gif
o medaus mėnesiui imčiau šitą: SUNRISE PARK RESORT & SPA 5* . Namelį su jakuzzi smile.gif  jei oras nelepins, galėtumėt vakarus romantiškai jakuzzyje leisti. Buvau jame, namelis tikrai liuksiškas smile.gif Bet pats viešbutis ir maistas tai Asterijoj labiau patiko smile.gif


na, jeigu imti Jacuzzi Suite SUNRISE PARK RESORT & SPA 5* viešbutyje, tai 8n. kelionė vienam žmogui atsieitų ~6 TLTL, o mes planuojam visai kelionei skirti ne daugiau 5TLTL blush2.gif spalio mėnesį ir taip kainos jau gerokai pakritusios, tai 6 TLTL man atrodo siaubinga kaina doh.gif blush2.gif O šiaip viešbutis tikrai gana viliojančiai atrodo ax.gif

Asteria Elita Resort taip pat puikiai atrodo, bet kaina netenkina ax.gif doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Spectacular @ 2013 04 11, 10:01)
na, jeigu imti Jacuzzi Suite SUNRISE PARK RESORT & SPA 5* viešbutyje, tai 8n. kelionė vienam žmogui atsieitų ~6 TLTL, o mes planuojam visai kelionei skirti ne daugiau 5TLTL blush2.gif  spalio mėnesį ir taip kainos jau gerokai pakritusios, tai 6 TLTL man atrodo siaubinga kaina doh.gif  blush2.gif O šiaip viešbutis tikrai gana viliojančiai atrodo ax.gif

Asteria Elita Resort taip pat puikiai atrodo, bet kaina netenkina ax.gif  doh.gif


tai reikia gaudyt kainas ax.gif Į Asteria pavyko gauti kainą 3000 lt dviems, 9 naktys smile.gif bet tik pusdienį buvo tokia kaina...taip sakant, pasisekė tada man smile.gif

o sunrise 10 naktų jakuzi namelis vienam kainavo 4000 lt...gal spalį ir pigiau būtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spectacular @ 2013 04 11, 10:03)
aš turbūt ne apie Turkijos viešbučius kalbėjau, dėl nemokamų restoranų UAI viešbučiuose blush2.gif
Papildyta:
Kurį iš šių viešbučių rekomenduotumėte blush2.gif  vis dar ieškome viešbučio medaus mėnesiui... kuo ilgiau renkamės, tuo sunkiau darosi doh.gif  be to, planuojame vykti spalio viduryje, tai ir dėl oro baiminamės... tad norisi, kad bent viešbutyje būtų malonu būti, jeigu oras labai nelepins ax.gif

Mandriausias Dolce Vita - ten daug visko ir gerai viskas biggrin.gif Bet jis pačiame Tekirovos krašte. Be to ir brangiausias. Įtariu Adam&Eve panašiai gautųsi g.gif
Jūsų atveju gal geriau Wing Resort, jis pačiame Kemere ir teritorija puikiai prižiūrėta.
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2013 04 11, 11:05)
tai reikia gaudyt kainas  ax.gif  Į Asteria pavyko gauti kainą 3000 lt dviems, 9 naktys smile.gif bet tik pusdienį buvo tokia kaina...taip sakant, pasisekė tada man smile.gif

o sunrise 10 naktų jakuzi namelis vienam kainavo 4000 lt...gal spalį ir pigiau būtų smile.gif


niu dabar tokių kainų nei su žiburiu nerasi blush2.gif doh.gif

o šiaip jeigu jau gaučiau gerą kainą, tai labai noriu į ROYAL ADAM & EVE viešbutuką wub.gif kurio kaina mūsų norimai datai dabar siekia ~3TLT blush2.gif bet iki spalio mėnesio manau kainos dar dešimt kartų keisis ax.gif gal ką pavyks gero užgaudyti blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(speedy @ 2013 04 11, 11:12)
Mandriausias Dolce Vita - ten daug visko ir gerai viskas  biggrin.gif Bet jis pačiame Tekirovos krašte. Be to ir brangiausias. Įtariu Adam&Eve panašiai gautųsi  g.gif
Jūsų atveju gal geriau Wing Resort, jis pačiame Kemere ir teritorija puikiai prižiūrėta.


AMARA WING RESORT COMFORT taip pat kaina šiuo metu siekia ~3TLT, gal netgi kiek brangesnis nei ROYAL ADAM & EVE ax.gif bet ROYAL ADAM & EVE manau būtų mažiau vaikučių g.gif tai gal kiek ramiau wub.gif
Atsakyti
Sveiki, ar niekur nera vien informacijos apie Bodruma ar Marmari? Domina butent tos apylinkes. Gal kas galit rekomenduoti 4-5 zv viesbuti su 5 metu vaiku tinkanti?

Kiek skaiciau, maciau diskutuojat apie Kemer Resort - buvom 2007 metais, labai labai patiko.
Atsakyti
QUOTE(Jinnaboutique @ 2013 04 07, 13:36)
Žiūrint apie kurį raftinga kalbate, jei šalia alanijos tai nebaisu, o jei šalia marmario tai kiek baisiau. Ten apskritai panašiau į rimtą raftingą. Iškristi visada yra galimybė, jei nesilaika, sėdi ant plausto krašto. Bet šiaip turkai prižiūri turistus , kur baisesnės vietos susodina į vidų neleidžia blaškytis. Raftingas apskritai nėra ramus pasiplaukiojimas čia ne baidarės.

buvau raftinge ir prie Alanijos, ir prie Marmario. Tai net nėra ką lyginti -mano nuomone, čia net sudėtingumo lygiai ne tie.
Beja, mums su raftingu prie Marmario baisiai nepasisekė -papuolėm po audros, kai upė ypatingai srauni ir murzina, o instruktorius mūsų plausto buvo nepatyręs. Tad kai vertėmės, tai mažai nepasirodė -vienam guzas ant kaktos, kitai dantys nuskelti, o mano sesę skubos tvarka gabeno į ligoninę, nes vos nepaskendo (keliese gelbėjo). Atrodė tokia nekalta ekskursija -raftingas (tuo labiau, jau ne pirmą kartą), o atostogos buvo sugadintos -pragulėjo reanimacijoje ir išleido tik paskutinę dieną skrydžiui namo verysad.gif
Atsakyti
Ohoo na nepasisekė tada tikrai... Mes buvę tik kur iš Kemero veža. Tai patiko. O tas iš Marmario raftingas ekstremalesnis?
Atsakyti
QUOTE(Alri @ 2013 04 10, 17:33)
Miestas gana nemažas. Maždaug tokio dydžio kaip Klaipėda. Ir pasiklysti galima ax.gif Būtinai aplankykit tvirtovę. Iki kalno daeiti netoli, o nuo papėdės į kalną važiuoja autobusai. Labai pigiai. Papėdėj yra stalaktitų urvas. Gražu ten. Apsilankykit smile.gif Paplūdimys  viešas, gultai ir skėčiai kainuoja. Mes per 14dienų tik kartą gulėjom ant gultų. Labai smagu gulėt prie pat vandens thumbup.gif , juk ten smėliukas. Tik didelius rankšluoščius vežkitės. Vakarais tai labai mėgdavom pasivaikščioti po miestą. Pasukus nuo centrinės gatvės į šalutines pirkdavom daug pigiau vaisius.

Viskas, kelionė užsakyta, keliasuim į Alaniją thumbup.gif ačiū už patarimus, būtinai viskuo pasidomėsim ir susirašysim kelionės ir vizitų planą biggrin.gif O nuo ten toli į Kapadokija nuvykt? Turbūt visą dieną ten ekskursija vyksta? labai mane traukia ta vieta smile.gif

QUOTE(vsigita @ 2013 04 10, 22:55)
Kada planuojate ?  biggrin.gif

Išskrendam 0804, o grįžtam 0811 mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos Turkijos mylėtojos smile.gif kažin ar spalio mėnesi dar šiltą Turkojij? norim medaus mėnesio ten keliauti:) gal kas rekomeduosit kokį viešbutį jaunai porai romantiškam poilsiui, bet kad būtų netoli miesto kad būtų kur išeit po parduotuves palakstyt? ačiū
Atsakyti
QUOTE(mars @ 2013 04 12, 11:51)
sveikos Turkijos mylėtojos smile.gif kažin ar spalio mėnesi dar šiltą Turkojij? norim medaus mėnesio ten keliauti:) gal kas rekomeduosit kokį viešbutį jaunai porai romantiškam poilsiui, bet kad būtų netoli miesto kad būtų kur išeit po parduotuves palakstyt? ačiū

Pora - trejeta puslapiu atgal apie medaus menesius taip pat klausineja.
Atsakyti