Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 176 tema

gal kartais dar kasnors siandien uzsakines e5p?
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2013 03 25, 19:06)
rasykit cancel@sportsdirect.com - jei dar nepradetas pakuoti - turetu atsaukti. Neteko, bet taip ju psl. raso 4u.gif

parasiau, bet nemanau, kad jie paskaitys greit:(
Atsakyti
Gal kuri pirkot laisvų rankų įrangą, kur pigiausiai nusipirkt, gal patartumėt?
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2013 03 25, 17:35)
oi aciu nuraminot 4u.gif  4u.gif o kaip siunciat jus tikriausiai registruotu siuntimu 4u.gif ir ar reikia kazkaip specialiai ipakuoti?


siunciau neregistruotu - po savaites pinigai ikrito i saskaita - nesitikejau taip greit - bet... thumbup.gif
Atsakyti
Reik iš sportsdirect tapkių, gal kas užsakinėjat? Kaunas arba Marijampolė tinka.
Atsakyti
rytoj vakare pirksiu is E5P - kvieciu prisijungti. Vilnius.
Siuntima dalinsiu is prekiu skaiciaus.
loramloram@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 03 25, 18:17)
parasiau, bet nemanau, kad jie paskaitys greit:(


as rasiau
man atsake po mazdaug pusvalandzio:)
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 03 25, 19:48)
siunciau neregistruotu - po savaites pinigai ikrito i saskaita - nesitikejau taip greit - bet... thumbup.gif

Man siandien irgi visai ne tą dydį įdėjo, vietoj 7,5 įdėjo 4 smile.gif O už grąžinimą pinigus grąžina?
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2013 03 25, 19:22)
Man siandien irgi visai ne tą dydį įdėjo, vietoj 7,5 įdėjo 4 smile.gif O už grąžinimą pinigus grąžina?

bent man - ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 03 25, 20:21)
as rasiau
man atsake po mazdaug pusvalandzio:)

o as nesulaukiau, reiskia nebeatsauks
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 03 25, 19:25)
o as nesulaukiau, reiskia nebeatsauks



O sd puslapyje koks uzsakymo statusas?

Gal jau siunciamas uzsakymas?
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 03 25, 13:37)
l kas galit pasidalinti patirtimi su GAP eu grąžinimu  blush2.gif 
pirkau keliais užsakymais prekes...ir kiekvienam pirkime yra po netikusią prekę...bėda ta,kad antrą siuntimą jie man atsiuntė su didžiule dėže  doh.gif  ir lyg kiek skaičiau jie reikalauja grąžinimo tame kame ir buvo siųsta..bet siųsi vieną suknelę dėžėj, o kitus džinsus maišiuke, mokėti už du siuntimus nesinori smile.gif
sakiau užklausiu jų chatuke, bet dieną vis būna off line smile.gif lyg vakarais pasijungia (iš usa)

Mano klausimas būtų toks..ar teko siųsti kam kitokiam įpakavime GAP nei gavot? ir ar galima sujungti į vieną siuntimą kelis atskirus pirkimus  4u.gif

iš anksto dėkui, kas pasidalins patarimu smile.gif


As esu grazinusi keliu skirtingu uzsakymu prekes, maisiukuose, t.y. ju originaliuose pakuotese, bet viename siuntinyje.
Manau, svarbu prideti saskaitas, kur pazymeta kokios prekes grazinamos ir pan. smile.gif
Atsakyti