Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 176 tema

Rytoj pirksiu BOOTS, gal butu norinciu prisijungti, persiusiu 4u.gif
Rasykit: bozena.shoping@gmail.com

http://www.boots.com...r...&geoipcc=LT


Taip pat dar renku uzsakyma is TESCO drabuziu.


http://www.clothingattesco.com/
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2013 03 25, 12:21)
Man dar nepatiko šita http://www.everbuying.com/

as is ju pora kartu esu pirkusi, be problemu smile.gif
Atsakyti
apie duso galvutes noriu paklaust. ar sita parduotuve patikima?
ir ar greitai uzkalkeja jos? kad ir stovi filtrai visitek gi su laiku apsinesa. tai per kiek laiko? ar tie "burbuliukai" tirpsta, reikia papildyt? nes kazkur maciau yra parduodami atskirai.
Atsakyti
QUOTE(erigra @ 2013 03 25, 12:34)
Sveikos. Gal kam buvo, kad SD pristatytu ne visas uzsakytas prekes? Siandien gavau siuntini ir man 2-ju prekiu truksta. Viena deze buvo plysusi, taip sake siuntinukas, kuris pristate prekes. Gal patartumet kur man pirmiausiai kreiptis ar isvis ka nors imanoma issiaiskinti.
Dekui.


Man buvo panasi situacija. Dezej ant dugno buvo skyle, kurios is karto nepamaciau. Tai turbut per ja ir iskrito preke, nes prekes ipakavimas buvo vietoj, o pacios prekes ir kvapo neliko smile.gif Tai parasiau DHL atstovybej iskarto, kad problema su tokiu ir tokiu siuntiniu, nurodziau siuntinio nr ir siunteja. Paklausiau is ko reikalaut pinigu uz prekes dingima. Manes paprase atsiust duomenys dingusios prekes ir kreiptis i pardaveja del zalos atliginimo. Bet oficialiai uzfiksavo mano skunda. Parasiau i SD, kad dingo preke, kad skundas uzfiksuotas DHL ir po 3 dienu laiska pakartojau su prierasu, kad as vis dar laukiu informacijos is ju. I antra laiska SD atsake akimirksniu ir grazino pinigus i saskaita uz dingusia preke.
O kiek prirasiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maniuxa @ 2013 03 25, 13:55)
Man buvo panasi situacija. Dezej ant dugno buvo skyle, kurios is karto nepamaciau. Tai turbut per ja ir iskrito preke, nes prekes ipakavimas buvo vietoj, o pacios prekes ir kvapo neliko smile.gif Tai parasiau DHL atstovybej iskarto, kad problema su tokiu ir tokiu siuntiniu, nurodziau siuntinio nr ir siunteja. Paklausiau is ko reikalaut pinigu uz prekes dingima. Manes paprase atsiust duomenys dingusios prekes ir kreiptis i pardaveja del zalos atliginimo. Bet oficialiai uzfiksavo mano skunda. Parasiau i SD, kad dingo preke, kad skundas uzfiksuotas DHL ir po 3 dienu laiska pakartojau su prierasu, kad as vis dar laukiu informacijos is ju. I antra laiska SD atsake akimirksniu ir grazino pinigus i saskaita uz dingusia preke.
O kiek prirasiau  biggrin.gif


Aciu, kad pasidalinot info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2013 03 25, 13:32)
Manau cia kazkaip kiekvienu atveju vis kitaip. Va man su baterijom baigesi taip, kad iskart atrase, puole atsiprasineti, pasiule pasilikti tas baterijas, nes siusti atgal neapsimoka, ir parase, kad gal ryt, arba siandien issiusim kitas. O po keliu valandu, jau gaunu, kad isisunte kitas, va numeris sekimo prasau. Zodziu net nesitikejau tokio keliaklupsciavimo  biggrin.gif

Beje, gal kazkam reikia?  g.gif Ten zemiau yra isvardinti fotoaparatai, kuriems modeliams tinka, deja mano tarp ju nera, todel ir supykau  biggrin.gif
http://www.aliexpres.../556711162.html

as cia irgi pirkau ir pasirodo tokios spalvos neturejo. Tai ilgiausiai rasinejo man pardavejas, siule panasius daiktus, kol galiausiai parase, kad uzsake is gamyklos mano spalva ir jau matau, kad issiunte. Ziuresim ka gausiu smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal kartais kuri Kaune pirksite is iHerb smile.gif Prisijungciau su 1-2 prekytemis.
Atsakyti
l kas galit pasidalinti patirtimi su GAP eu grąžinimu blush2.gif
pirkau keliais užsakymais prekes...ir kiekvienam pirkime yra po netikusią prekę...bėda ta,kad antrą siuntimą jie man atsiuntė su didžiule dėže doh.gif ir lyg kiek skaičiau jie reikalauja grąžinimo tame kame ir buvo siųsta..bet siųsi vieną suknelę dėžėj, o kitus džinsus maišiuke, mokėti už du siuntimus nesinori smile.gif
sakiau užklausiu jų chatuke, bet dieną vis būna off line smile.gif lyg vakarais pasijungia (iš usa)

Mano klausimas būtų toks..ar teko siųsti kam kitokiam įpakavime GAP nei gavot? ir ar galima sujungti į vieną siuntimą kelis atskirus pirkimus 4u.gif

iš anksto dėkui, kas pasidalins patarimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 03 25, 13:37)
lyg kiek skaičiau jie reikalauja grąžinimo tame kame ir buvo siųsta..

nemanau, kad jie praso grazinti originalioje dezeje smile.gif praso grazinti originalioje pakuoteje - maiselyje ar pan. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 03 25, 14:40)
nemanau, kad jie praso grazinti originalioje dezeje smile.gif praso grazinti originalioje pakuoteje - maiselyje ar pan. smile.gif  4u.gif

ačiū bigsmile.gif
o klausimukas dar blush2.gif pridedu sąskaitą ir prekę..o galima kelis jų siuntimus su vienu mano grąžinti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 03 25, 14:37)
l kas galit pasidalinti patirtimi su GAP eu grąžinimu  blush2.gif 
pirkau keliais užsakymais prekes...ir kiekvienam pirkime yra po netikusią prekę...bėda ta,kad antrą siuntimą jie man atsiuntė su didžiule dėže  doh.gif  ir lyg kiek skaičiau jie reikalauja grąžinimo tame kame ir buvo siųsta..bet siųsi vieną suknelę dėžėj, o kitus džinsus maišiuke, mokėti už du siuntimus nesinori smile.gif
sakiau užklausiu jų chatuke, bet dieną vis būna off line smile.gif lyg vakarais pasijungia (iš usa)

Mano klausimas būtų toks..ar teko siųsti kam kitokiam įpakavime GAP nei gavot? ir ar galima sujungti į vieną siuntimą kelis atskirus pirkimus  4u.gif

iš anksto dėkui, kas pasidalins patarimu smile.gif

Kazkada skambinausi jiems, tai i viena siunta galima sudeti kelias prekes is skirtingu siuntimu, svarbu kad visi grazinimo lapai butu sudeti. O siusti tikrai nebutina ju pakuotej. Siunciat kokioj norit (svarbu teisingas adresas smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(fuzzyy @ 2013 03 25, 14:52)
Kazkada skambinausi jiems, tai i viena siunta galima sudeti kelias prekes is skirtingu siuntimu, svarbu kad visi grazinimo lapai butu sudeti. O siusti tikrai nebutina ju pakuotej. Siunciat kokioj norit (svarbu teisingas adresas smile.gif )

ačiū labai merginos už tokius greitus atsakymus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti