Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 176 tema

Kas dar apie kėdutes, tai man atrodo, kad nereikia norėti tokių pačių f-jų iš tų iki 36 kg, ir iš tų kur iki 18 kg. Miegot patogiai kažin ar išeis toje iki 36 kg. Mano praktikoj tik vienos rūšies kėdutės - Maci Cosi Rodi XR dabar abiems turim, tai jos irgi ten minimaliai atsilenkia, bet pas mus mašinoj sėdynės atsilenkia kartu su kėdute, tai mums tos miego problemos nėr ax.gif . Realiai saugumo tfu tfu tfu dar neturėjom galimybės įvertint, tikiuosi ir neprireiks. Šiaip aš patenkinta jomis.
Tada gal geriau mašiną keist, kam kėdutės neįtinka lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo priklausomybe: 01 balandžio 2013 - 20:49
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 04 01, 21:40)
kokia turit ?

as nepirkciau 9-36.
Per didelis intervalas. Paprastai tokios kedutes nebuna l.saugios.


Kiek dairiausi, nelabai isivaizduoju tokioje keduteje 36 kg vaika, o 12-15 drasiai.
Beveik visos jos didesniam vaikui nesaugios, bet kiek atsimenu, 9-36 tvirtinasi normaiai dirzu prie masinus ir kedute turi atskirus dirzus. Pataisykit, jei klistu
Papildyta:
QUOTE(priklausomybe @ 2013 04 01, 21:47)
Kas dar apie kėdutes, tai man atrodo, kad nereikia norėti tokių pačių f-jų iš tų iki 36 kg, ir iš tų kur iki 18 kg. Miegot patogiai kažin ar išeis toje iki  kg. Mano praktikoj tik vienos rūšies kėdutės - Maci Cosi Rodi XR dabar abiems turim, tai jos irgi ten minimaliai atsilenkia, bet pas mus mašinoj sėdynės atsilenkia kartu su kėdute, tai mums tos miego problemos nėr  ax.gif .
Tada gal geriau mašiną keist, kam kėdutės neįtinka  lotuliukas.gif


Dzin tos masinos, mano dukra su chicco priekyje sedi, sedine gali atlenkti kiek nori, o va kedute neatsilenkia, beje jai irgi nepatiko, prase sena atgal grazint
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 04 01, 19:09)
ka dar perkam  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif marshallleisure neturit planu  blush2.gif  biggrin.gif



As bandziau rinkt
Bet norinciu nesusidare
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 04 01, 20:50)
Dzin tos masinos, mano dukra su chicco priekyje sedi, sedine gali atlenkti kiek nori, o va kedute neatsilenkia, beje jai irgi nepatiko, prase sena atgal grazint


aaa, tada jau blogiau, net negalvojau, kad yra tokių neatsilenkiančių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2013 04 01, 21:36)
turiu, bet po algos ax.gif  rolleyes.gif

thumbup.gif jeigu neperkaisiu blush2.gif noresiu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(lina0612 @ 2013 04 01, 22:55)
As bandziau rinkt
Bet norinciu nesusidare

g.gif
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2013 04 01, 20:36)
turiu, bet po algos ax.gif  rolleyes.gif


as prisijungsiu irgi blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal yra norinčių prisijungti prie Yves Rocher UK ? Po UK free shipas, į Lietuvą pagal PA tarifus. Vilnius. Kreipkites į AŽ
Atsakyti
GAL KAS PLANUOJA RINKTI IS MAZEIKIU is everything5pounds, mielai prisijunkciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astasi @ 2013 03 31, 18:28)
Merginos, noriu paklausti, iš iHerb nuo sausio pabaigos keliauja siuntinys, matyt jau neatkeliaus.. Užklausiau iHerb'o, atsakė per 8 savaites gali atkeliauti, reikia dar palaukti..Ar nei vienai taip nebuvo, kad dingtų siuntinys iš jų?


Buvo dingę man berods 3 siuntiniai, bent jau man asmeniškai negrąžino verysad.gif

QUOTE(Maddison @ 2013 04 01, 08:36)
Bandžiau rinkti e5p, tai visos, norėjusios prisijungti prie užsakymo jungėsi tik su ta sąlyga, kad pinigus už prekes man perves tik tada, kai jos jau gaus prekę.


Aš ir dažnai užsakinėdama už drauges uždedu, paskui kai ateina prekės, tai atsiimu, bet pavargau taip savo pinigus šaldyti, tuo labiau, kad viena persona pavedė, prisisakė, o paskui atseit jau nereik...Kita dar gražiau - pasimatavo, ai, man netinka, tu vistiek parduosi... doh.gif Tai sakiau nuo šiol kad ir brangiau susimokėsiu už siuntimą, bet pirksiu tik SAU ir viskas cool.gif Su draugėm va kaip atsitinka, o su nepažįstamais susidėt ir uždėt iš savo kišenės, tai man išvis absurdo teatras biggrin.gif

QUOTE(Rutele_S @ 2013 04 01, 09:17)
sveikos, kas zinot, nextdirect, raso nemokamas siuntimas, tai nesvarbu uz kiek pirkti?


Nesvarbu rolleyes.gif

QUOTE(natina @ 2013 04 01, 18:20)
Gal uzvetumet ant kelio, kokius autokeduciu modelius geriausia ziuret  ir kategorijas (9-18, 9-25, 9-36??)? Gal kas is patirties kokia gera pasiulytumet. Vaikas apie 11 kg, ugis apie 90 cm virs 2 metu.


Aš saviškei su tokiais duomenim irgi ilgai galvojau kokią kėdę pirkti, tampiausi po parduotuves, matavau, sodinau doh.gif Ir visgi priėjau išvados, kad didžiausia 9-36 kg na didelė g.gif Gal aišku nuo vaiko priklauso, mano prie smulkesnių ax.gif Tad nupirkau tarpinę MILLI 9-25 kg, visai patenkinta likau, net ir su žieminiais rūbais puikiai tilpo, o ir penkiametė sesuo kartais įsirioglina į sesės kėdę ir laiminga sėdi lotuliukas.gif

QUOTE(libraja @ 2013 04 01, 20:04)
O tokia Laredoutine netiktų http://www.musumazyl...eikmenu-rankine? Aš tokią turiu, tai man  thumbup.gif Jei teisingai supratau, kokios reikia  g.gif


Ot biznį varo, jas gi nemokamai kaip dovanas dalino kažkada biggrin.gif Pati panašią turiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2013 04 01, 11:38)
Gal kas norėtų prie TBS prisideti ?

Ar renka kas E5 Vilniuje?
jei ne tada as parinksiu...Bet kiek kainuos preke, tikrai neprognozuoju smile.gif

Noriu padėkoti išojo man užsisakyti iš to tinklapio ir dabar lauksi kada ji gaus druage UK.OPOTO MAN ATSIUS...ACIUKAS LABAI LABAI JUMS clap.gif clap.gif clap.gif ploja.gif ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 04 01, 23:10)

Ot biznį varo, jas gi nemokamai kaip dovanas dalino kažkada  biggrin.gif Pati panašią turiu cool.gif

Ir dabar dalina smile.gif . O jūs norit, kad už dyką atiduotų?
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2013 04 01, 18:20)
Gal uzvetumet ant kelio, kokius autokeduciu modelius geriausia ziuret  ir kategorijas (9-18, 9-25, 9-36??)? Gal kas is patirties kokia gera pasiulytumet. Vaikas apie 11 kg, ugis apie 90 cm virs 2 metu. Noriu kad reguliuotus i bent jau pusiau gulima padeti ir aisku atitiktu saugos reikalavimus. Galetu ir masinos dirzu segiotis g.gif  Kaina ne paskutinej vietoj bigsmile.gif
Arba i ka demesi atkreipt? g.gif Sunui nupirkom is pigu.lt, bet blogai, kai nesireguliuoja nugarele ne trupucio schmoll.gif


sveikos
9-18 turim Maxi-cosi. superine kedute. bet ziurint i ateiti, tai tokios dvimetukui uztektu neilgam. Speju mano dvimetukas dar kokius max 1 metus panaudos. Galeciau rekomenduoti minktsta, patogia, SAUGIA, atsilenkiancia (kiek imanoma tokios klases kedutems) - CYBEX . siuo metu mano vyresnysis ja naudojasi, bet ir maziukas neiskrenta is jos, jei reikia vezt. be abejo, ziemos drabuziai cia prisideda, kaip bus vasaros metu - dar nezinau mirksiukas.gif
Atsakyti