Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 176 tema

QUOTE(agnieeeska @ 2013 04 01, 20:32)
Su šventėm merginos  4u.gif

žiuriu temutė tapo ne perkam be tarpininkių o ieškau kas nupirktų už ačiū  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tas, uz aciu, tai man irgi nelabai priimtinas, as visai pritarciau, kad perkanciajai siuntimas sau nekainuotu uz sugaista laika blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkelis @ 2013 04 01, 13:52)
Noreciau ir as apsipirkti SD, ar dar galioja?

jau vakar užsakiau
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 04 01, 19:27)
Mamukai, skubiai reikia vaikiskos tases, help 4u.gif

Tinka LT, DE, UK......, is bedos JAV, nes ilgai laikt.

Uztrauktukas parejo verysad.gif


O tokia Laredoutine netiktų http://www.musumazyl...eikmenu-rankine? Aš tokią turiu, tai man thumbup.gif Jei teisingai supratau, kokios reikia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo libraja: 01 balandžio 2013 - 20:04
QUOTE(libraja @ 2013 04 01, 21:04)
O tokia Laredoutine netiktų http://www.musumazyl...eikmenu-rankine? Aš tokią turiu, tai man  thumbup.gif Jei teisingai supratau, kokios reikia  g.gif


Aha, tokio tipo, o ji talpi? Nemoku apsiriboti mazu kiekiu daiktu biggrin.gif
Atsakyti
Ar renka dar kas uzsakyma is e5p ar pavelavau jau?
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 04 01, 19:27)
Mamukai, skubiai reikia vaikiskos tases, help 4u.gif

Tinka LT, DE, UK......, is bedos JAV, nes ilgai laikt.

Uztrauktukas parejo verysad.gif

pigiau ir greičiau pasikeisti užtrauktuką mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FOSA @ 2013 04 01, 20:45)
Tas, uz aciu, tai man irgi nelabai priimtinas, as visai pritarciau, kad perkanciajai siuntimas sau nekainuotu uz sugaista laika blush2.gif


Va cia tai 100% sutinku thumbup.gif . Pati ne karta jungiausi prie kitu merginu uzsakymu.
Bet man butu labai smagu zinoti, kad ir joms is to naudos lieka (kad ir sau nemokamas siuntimas) biggrin.gif . Sventosios, tikrai, tos kurios apsiima rinkti uzsakymus (cia as ne apie tarpininkes) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 04 01, 21:12)
Aha, tokio tipo, o ji talpi? Nemoku apsiriboti mazu kiekiu daiktu biggrin.gif

Talpi ir patogiai atsidaro plačiai - tas man patinka.
Atsakyti
Sveikos, Su šventėm ! smile.gif

Gal kas 6iandien planuoja boohoo užsakymą daryti?
Jei ne tai gal būtų norinčių prisijungti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2013 04 01, 19:20)
Gal uzvetumet ant kelio, kokius autokeduciu modelius geriausia ziuret  ir kategorijas (9-18, 9-25, 9-36??)? Gal kas is patirties kokia gera pasiulytumet. Vaikas apie 11 kg, ugis apie 90 cm virs 2 metu. Noriu kad reguliuotus i bent jau pusiau gulima padeti ir aisku atitiktu saugos reikalavimus. Galetu ir masinos dirzu segiotis g.gif  Kaina ne paskutinej vietoj bigsmile.gif
Arba i ka demesi atkreipt? g.gif Sunui nupirkom is pigu.lt, bet blogai, kai nesireguliuoja nugarele ne trupucio schmoll.gif


Pirma kedute turejom tokia, tik su nuolaida mokejom gerokai maziau
http://www.vaikams.e.../renolux-stream
Superine, labai patogi, minksta, gerai tvirtinasi,3 gulejimo padetis, mums uzteko iki 3.5 m (17 kg), perleidom maziukei.
Nosipirkom chicco tokio tipo, tik dar sonai prasiplatina(nerandu ant greicio tokios pat)
http://www.babymarke...o-8005475336939
S....das schmoll.gif
Vaikas negali normaliai atsilost, kai uzmiega, tiesiog kabo ant tu dirzu, negaliu ziuret, jauciu pavarysiu as ja.
Jusu vietoje dairyciausi 9-36 kg, kad butinai normaliai galima butu asilosti, tvirtintusi prie masinos ir ne tik automobiliniu dirzu, kaip chicco, nes ten saugumu man net nekvepia.
Papildyta:
QUOTE(bambyze @ 2013 04 01, 21:17)
pigiau ir greičiau pasikeisti užtrauktuką  mirksiukas.gif  4u.gif


Tai kad ji tokia jau "pagyvenusi" pas mane blush2.gif , antras leiukas ax.gif
Vyras liepe jau mest lauk, reiskia is tikruju laikas atsisveikint ax.gif
Atsakyti
Everything5pounds uztakyta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2013 04 01, 20:37)
maniske kudute, dabar laisvai telpa i 0-18 kg, bet kazkaip irgi manau, kad kitai ziemai vis tiek reik didesnes g.gif

kokia turit ?

as nepirkciau 9-36.
Per didelis intervalas. Paprastai tokios kedutes nebuna l.saugios.
Atsakyti