Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 176 tema

Gal uzvetumet ant kelio, kokius autokeduciu modelius geriausia ziuret ir kategorijas (9-18, 9-25, 9-36??)? Gal kas is patirties kokia gera pasiulytumet. Vaikas apie 11 kg, ugis apie 90 cm virs 2 metu. Noriu kad reguliuotus i bent jau pusiau gulima padeti ir aisku atitiktu saugos reikalavimus. Galetu ir masinos dirzu segiotis g.gif Kaina ne paskutinej vietoj bigsmile.gif
Arba i ka demesi atkreipt? g.gif Sunui nupirkom is pigu.lt, bet blogai, kai nesireguliuoja nugarele ne trupucio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2013 04 01, 19:20)
Gal uzvetumet ant kelio, kokius autokeduciu modelius geriausia ziuret  ir kategorijas (9-18, 9-25, 9-36??)? Gal kas is patirties kokia gera pasiulytumet. Vaikas apie 11 kg, ugis apie 90 cm virs 2 metu. Noriu kad reguliuotus i bent jau pusiau gulima padeti ir aisku atitiktu saugos reikalavimus. Galetu ir masinos dirzu segiotis g.gif  Kaina ne paskutinej vietoj bigsmile.gif
Arba i ka demesi atkreipt? g.gif Sunui nupirkom is pigu.lt, bet blogai, kai nesireguliuoja nugarele ne trupucio schmoll.gif


9-18 tikrai neziurekit jau schmoll.gif ziema su siltais rubais netilpsit. 4u.gif
Atsakyti
Mamukai, skubiai reikia vaikiskos tases, help 4u.gif

Tinka LT, DE, UK......, is bedos JAV, nes ilgai laikt.

Uztrauktukas parejo verysad.gif
Atsakyti
Merginos gal kas kaune is e5p renka noreciau prisijungti? bigsmile.gif
Atsakyti
Mergaitės, o gal kas šiuslerio druskas perkat? Kažkokiu būdu sugebėjau nr.3 nenusipirkti ir dabar man trūksta doh.gif o gal kas parduoti turit???
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2013 04 01, 19:36)
Mergaitės, o gal kas šiuslerio druskas perkat? Kažkokiu būdu sugebėjau nr.3  nenusipirkti ir dabar man trūksta  doh.gif o  gal kas parduoti turit???

Aš užsakinėsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2013 04 01, 20:59)
Aš užsakinėsiu 4u.gif

ka dar perkam lotuliukas.gif lotuliukas.gif mirksiukas.gif marshallleisure neturit planu blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Siandien ar ryt jungciausi prie SD, Kaune 4u.gif Galiu sumoketi puse siuntimo ax.gif

Atsakyti
Su šventėm merginos 4u.gif

žiuriu temutė tapo ne perkam be tarpininkių o ieškau kas nupirktų už ačiū lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 04 01, 20:09)
ka dar perkam  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif marshallleisure neturit planu  blush2.gif  biggrin.gif

turiu, bet po algos ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 04 01, 19:25)
9-18 tikrai neziurekit jau  schmoll.gif  ziema su siltais rubais netilpsit.  4u.gif

maniske kudute, dabar laisvai telpa i 0-18 kg, bet kazkaip irgi manau, kad kitai ziemai vis tiek reik didesnes g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2013 04 01, 19:32)
Su šventėm merginos  4u.gif

žiuriu temutė tapo ne perkam be tarpininkių o ieškau kas nupirktų už ačiū  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif dirol.gif lotuliukas.gif hihihi.gif
Atsakyti