Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 176 tema

http://www.lightinthebox.com
ar kas pirkote is cia?apmuitina cia prekes?nes uz siuntima raso kad sumoket reikia ir draudima gali nusipirkti.nes galima neblogu kainu rasti pvz plansetiniu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 01, 00:21)
jap jap, del pageidavimu koncertu jau visos seniai kooperuojasi per skype ir neskaito temos. nebent per savas neusirenka, tai dasimust cia galima smile.gif

Na, žinote, tas "pageidavimų koncertas" tikrai ne iš "išpindėjimo". Tiesiog prie naujokių niekas nenori jungtis. Bandžiau rinkti e5p, tai visos, norėjusios prisijungti prie užsakymo jungėsi tik su ta sąlyga, kad pinigus už prekes man perves tik tada, kai jos jau gaus prekę. Aš tikrai nenoriu iš savo kišenės 500Lt mokėt už prekes, kurių pirkėjoms gal net nebereikės prekėms atkeliavus. Kur man tada jas kišt? schmoll.gif
Todėl ir jungiuosi prie kitų.
Atsakyti
gal kam teko susidurti su echemist.co.uk parduotuve? uzsakiau vieną prekę ir po 2 dienų gavau tokį pranesimą. Išeina, kad pinigus nuskaitė, o prėkės jie neturi.

Good Day and Thank you for ordering with eChemist.co.uk.

We would like to inform you about the slight delay of your order. If some or all of your items are out of stock or discontinued, you should receive either an email or phone call from us detailing which items are affected. We would like to take this opportunity to thank you for your patience and we are truly sorry for the inconvenience caused.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 01 balandžio 2013 - 09:08
sveikos, kas zinot, nextdirect, raso nemokamas siuntimas, tai nesvarbu uz kiek pirkti? ar swedbanko master cardas tinkama korta?
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2013 04 01, 10:07)
gal kam teko susidurti su echemist.co.uk parduotuve? uzsakiau vieną prekę ir po 2 dienų gavau tokį pranesimą. Išeina, kad pinigus nuskaitė, o prėkės jie neturi.

Good Day and Thank you for ordering with eChemist.co.uk.

We would like to inform you about the slight delay of your order. If some or all of your items are out of stock or discontinued, you should receive either an email or phone call from us detailing which items are affected. We would like to take this opportunity to thank you for your patience and we are truly sorry for the inconvenience caused.

o bandet issiverst?
Prekes veluot zada. O jei gausit dar koki emeila, gali but parasyta, kad ir neturi. Kita vertu, sako, kad problematiska sita parduotuve....
Atsakyti
QUOTE(Maddison @ 2013 04 01, 09:36)
Na, žinote, tas "pageidavimų koncertas" tikrai ne iš "išpindėjimo". Tiesiog prie naujokių niekas nenori jungtis.

drinks_cheers.gif unsure.gif

tikra tiesa.

noreciau pirkti sportsdirect taciau neturiu paypalo. g.gif ar yra su jais problema atsiskaitant su kortele. lygtai sitoj temoj rase kad siuntinio negavo g.gif ar maisau jau ? blush2.gif ax.gif aciu atsakiusioms ax.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2013 04 01, 12:06)
o bandet issiverst?
Prekes veluot zada. O jei gausit dar koki emeila, gali but parasyta, kad ir neturi. Kita vertu, sako, kad problematiska sita parduotuve....


aš suprantu kas parašyta, dabar sužinojau, kad kiti išvis negauna prekių iš šitos parduotuvės ir pinigų grąžinti nenori...pasirodo, kad jie parduoda prekes, nors jų neturi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 01 balandžio 2013 - 11:27
QUOTE(Maddison @ 2013 04 01, 09:36)
Na, žinote, tas "pageidavimų koncertas" tikrai ne iš "išpindėjimo". Tiesiog prie naujokių niekas nenori jungtis. Bandžiau rinkti e5p, tai visos, norėjusios prisijungti prie užsakymo jungėsi tik su ta sąlyga, kad pinigus už prekes man perves tik tada, kai jos jau gaus prekę. Aš tikrai nenoriu iš savo kišenės 500Lt mokėt už prekes, kurių pirkėjoms gal net nebereikės prekėms atkeliavus. Kur man tada jas kišt?  schmoll.gif
Todėl ir jungiuosi prie kitų.

Tai cia kaip tik visiskas ispindejimas, kai nori pinigelius pervesti po prekes gavimo, tegul tada perka per tarpininkes, susimoki 15proc, ir tai pinigus pervedi dar pries gaunant preke doh.gif

Visus pirmus kartus rizikuoji, jei zmogaus nepazisti, nieko cia nepadarysi

Ir isvis uzsakancioms medalius kabint reiketu 4u.gif
Atsakyti
Gal kas norėtų prie TBS prisideti ?

Ar renka kas E5 Vilniuje?
jei ne tada as parinksiu...Bet kiek kainuos preke, tikrai neprognozuoju smile.gif
Atsakyti

Siandien uzsakinesiu is tesco groceries. gal yra norinciu prisijungti? Kolkas esame dviese. Dalinsimes atvezima i uk siuntima 3.5 sv, i lietuva vezimas 1 kg 8 lt. Utena. galesiu siusti i kitus miestus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 04 01, 12:12)
noreciau pirkti sportsdirect taciau neturiu paypalo.  g.gif  ar yra su jais problema atsiskaitant su kortele. lygtai sitoj temoj rase kad siuntinio negavo  g.gif  ar maisau jau ?  blush2.gif  ax.gif  aciu atsakiusioms  ax.gif  4u.gif  4u.gif

Taip rašė, kad kažkurios draugai negavo prekių. Bet kaip viskas pasibaigė neaišku, t.y. atgavo pinigus ar ne. Bendradarbei nepavyko pora kartų atsiskaityti paypal'u - rezultatas krūva užšaldytų pinigų. Dar kartą bijojo rizikuoti, tad atsiskaitė kortele - suma buvo tikrai nemaža, prekių virš 100. Supakavo ir išsiuntė per naktį bigsmile.gif (kai mano 36 prekes pakavo dvi dienas doh.gif ). Su nerimu laukė, kad gal pusės prekių nebus ar bus primaišyta, bet didžiai nuostabai viskas buvo ir niekas nesumaišyta. Nežinau čia gal pasisekė tik ax.gif
Kortelę kaip suprantu turit, tai prie paypal'o ją priregistruot nesudėtinga 4u.gif
Atsakyti
sveikos gal padetumet del SD grazinimo reikia uzpildyt ta lapa kur ideta o ka reik rasyti return code? item code tai cia prekes kodas? ir ta adresa reik uzklijuoti ant dezes ar reik ranka uzrasyti blush2.gif
Atsakyti