Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 176 tema

QUOTE(*Komilfo* @ 2013 03 31, 16:37)
o merginos mūsų nemažai,aš irgi jungčiausi E5P  4u.gif

smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merginos, noriu paklausti, iš iHerb nuo sausio pabaigos keliauja siuntinys, matyt jau neatkeliaus.. Užklausiau iHerb'o, atsakė per 8 savaites gali atkeliauti, reikia dar palaukti..Ar nei vienai taip nebuvo, kad dingtų siuntinys iš jų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astasi: 31 kovo 2013 - 18:29
QUOTE(astasi @ 2013 03 31, 19:28)
Merginos, noriu paklausti, iš iHerb nuo sausio pabaigos keliauja siuntinys, matyt jau neatkeliaus.. Užklausiau iHerb'o, atsakė per 8 savaites gali atkeliauti, reikia dar palaukti..Ar nei vienai taip nebuvo, kad dingtų siuntinys iš jų?

iHerb'as siunčia neregistruotus siuntinius, todėl siūlyčiau jums eiti į paštą teirautis, gal netyčia kur pasimetė siuntinukas. Kelis metus iš iHerb'o reguliariai perku, nei vienas siuntinukas nebuvo dingęs, ir nei vienas šitaip ilgai nekeliavo iki manęs schmoll.gif
Atsakyti
planuoju pirmadieni pirkti is landsend.co.uk
vilnius, galiu persiusti
dalinsimes siuntima i LT
mazhulele@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazhule: 31 kovo 2013 - 20:26
Gal kas turit koki koduka Javari.de?
Atsakyti
Su Šv. Velykomis, mielosios!

Seniai beužsuku čia, nes tema virto pageidavimu koncertu... Gal kokį masinį pirkimą sugalvokim? biggrin.gif O gal darom magiškų suknelių piarą 2.0? biggrin.gif Nuobodu man tokį pavasarį.
Atsakyti
merginos imeskit nuoroda kur parduoda netikusius e5p drabuzelius,niekur nerandu.aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkelis @ 2013 03 30, 11:46)
Sveikos,
Gal kuri uzmatete, kur butu galima rasti asics begimo bateliu? Kiek pas mus apziurejau kainas, tai kosmine, buciau lb dekinga, jeigu paprotintumete wink.gif


6pm.com per tarpininkes. Išsirenkam. Stebim kaina. Perkam.
Atsakyti
Merginios, man kazkaip juokingai skamba, kai prasot jungtis kai kurios prie e5p, ir nustatot suma iki 25lt g.gif
Juk negali numatyti kiek kas prekyciu atsius, kiek prekiu uzsakant dings is krepselio, kiek paypal nuskaitys tiksliai, kiek esu pirkusi , tai suma svyruodavo nuo 26 iki 28lt.
Atsakyti
QUOTE(FOSA @ 2013 03 31, 22:51)
Juk negali numatyti kiek kas prekyciu atsius, kiek prekiu uzsakant dings is krepselio, kiek paypal nuskaitys tiksliai, kiek esu pirkusi , tai suma svyruodavo nuo 26 iki 28lt.

As tai uzsimerkiu i tokius postus, ispindejimas visiskas. Apsiimtu kokia pati rinkti ir rasytu, kad uz 25 lt pirks...
Atsakyti
As irgi noriu is E5P ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wgs @ 2013 03 31, 20:43)
Su Šv. Velykomis, mielosios!

Seniai beužsuku čia, nes tema virto pageidavimu koncertu... Gal kokį masinį pirkimą sugalvokim? biggrin.gif O gal darom magiškų suknelių piarą 2.0? biggrin.gif Nuobodu man tokį pavasarį.



jap jap, del pageidavimu koncertu jau visos seniai kooperuojasi per skype ir neskaito temos. nebent per savas neusirenka, tai dasimust cia galima smile.gif

Atsakyti